Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

merhaba canım senin dediğin o banttan kullanmadım benim dikiş yerlerim iyleşti zaten dikişim eriyen dikişti o bantın ne aspirisi varmış?canım ayrıca göğsümün altındaki kat olayıda düzeldi sayılır 2 gün önce bişey aklıma geldi ben o katlar için hani baskı uygulasın diye 2 sütyen üst üste giyindim altta toparlayıcı üstünede sporcu sütyeni:)

delal sana özelden mesaj yazmıştım.emin olamadım.senin bana msn gönderin e cevap olarak yazmıştım.ben nedense mesaj panelinde gönderilenleri göremiyorum da bakınca aldığına dair de mesaj yaz baya bişi yazım şimdi tekrar yazsam toparlayamazmışım gibime geldi.

delal sana özelden mesaj yazmıştım.emin olamadım.senin bana msn gönderin e cevap olarak yazmıştım.ben nedense mesaj panelinde gönderilenleri göremiyorum da bakınca aldığına dair de mesaj yaz baya bişi yazım şimdi tekrar yazsam toparlayamazmışım gibime geldi.

canım aldım msjını bende sana bişeyler yazdım ama okuyamadığını söyledin.hotmailden olmadı yarın yazarım cvp yine.sen doktorunu ara önce hatta ona bide oturduğun yerde sorununla ilgili genel cerrahiye göstersem anlarmı de çünkü genel cerrahlarda meme ameliyatı yapıyolar.ben çok eskiden genel cerrah dokturunun yanında sekreterlik yaptım ordan biliyorum hatta bigün geldi bana dediki karpuz büyüklüğünde meme küçültük bende tabi içimden benimde büyük diye geçirmiştim.sana tavsiyem hergün duşunu al ve gazlıbezle kapat açılan yeri kapanır zamanla benimde öyle oldu.banada i tekniği uygulandı canım sende kendine dikkat et.

arkadaşlar selam benimde derdim gögüslerim bende ist oturuyorum ve ameliat düşünüyorum;anadolu yakasında dr tavsiye edebilrimisiniz bir de ne kadara çıkıyor amlieyat;daha sonra emzirmede sorun olmadığını duydum ama gerçekten öylemi merak ediyorum şimdiden teşekkürler

Canım çok geçmiş olsun.. Baya bir ameliyat geçirmişsin.. Yaa bende göbeğimden şikayetçiyim ama nebil hocaya ne kadara mal oldu bütün bu ameliyatların hepsi bilgi verebilirmisin? Ben gögüslerimi küçülttüm ama şimdi göbeğimide istiyorum :KK59:

duqii..canim benim kombine oldugu icin tabiiki daha uygun oldu..ancak sadece karin germe 4000-4500 arasi sanirim..ben karin germe + meme kücültme + bel kismina lipo toplam 6000 ödedim..

slm kizlar,

benim de az kaldi.. carsamba kismetse istanbuldayim. Persembe randevum var. Eger karar verirsem cuma günü ameliyat olucam. cooooooooooooooooook heyecanliyimmmm...... :18:

canım aldım msjını bende sana bişeyler yazdım ama okuyamadığını söyledin.hotmailden olmadı yarın yazarım cvp yine.sen doktorunu ara önce hatta ona bide oturduğun yerde sorununla ilgili genel cerrahiye göstersem anlarmı de çünkü genel cerrahlarda meme ameliyatı yapıyolar.ben çok eskiden genel cerrah dokturunun yanında sekreterlik yaptım ordan biliyorum hatta bigün geldi bana dediki karpuz büyüklüğünde meme küçültük bende tabi içimden benimde büyük diye geçirmiştim.sana tavsiyem hergün duşunu al ve gazlıbezle kapat açılan yeri kapanır zamanla benimde öyle oldu.banada i tekniği uygulandı canım sende kendine dikkat et.

mesajını aldım okudum.geri cevapladım.çok sağol.gittim dr.dayanamadım enfeksiyon değilmiş iyileşmesi gecikmiş kapanır dedi.belleyeceğiz artık.tavsiyelerine uyarak duşalaıcam hergün dikkat edicem sarımsak ve c vitaminini de unutmayalım.çok sağol ilgine teşekkür ediyorum.

slm kizlar,

benim de az kaldi.. carsamba kismetse istanbuldayim. Persembe randevum var. Eger karar verirsem cuma günü ameliyat olucam. cooooooooooooooooook heyecanliyimmmm...... :18:

ben çatlıyordum ameliyat için birgün ertelendi deli olmuştum sakın ameliyattan ,anesteziden,direnlerden.ve ameliyat sonrasından.benim hiç ağrım olmadı bir ay oldu nerdeyse yeni yeni küçük ağrılarım oluyor.ne kadar pozitif olursan herşey okadar kolay olur.şimdiden geçmiş olsun herşey istediğin gibi olr insallah.kendi ameliyatım aklıma geldi ben bile heyecanlandım

selam kızlar ben bu ameliyatı oldum. inanın hayata geri dondum dıyebilirim. vitrinlerde gorduum seylerin içine sıgarlarmı die dusunmuyorum, denediimde psikolojim bozulmuyo artık sadece cirkin oldukları için vazgeciyorum almaktan. ayrıca artık nadide sultan yerine taş gibi die laf atıolar bundan hoslandıım için yazmadım tabii benim durumda olanlar anlayabilirler...
ameliyatım 6 saat surdu. ama sonuc harikaydı artık mankenım die salınanların goguslerıne burun kıvırıyorum pehhhh die :) sutyenede gerek kalmıo kimse sutyen takmadııma inanmıo...
ameliyattan sonra abartmıyorum cok sasırtıcı ama en ufak bı agrım sızım olmadı, parmaamı kessem acıdan olurum ama hıc ama hıcbısı hıssetmedım ben.
su anda his kaybımda yok gayet normal hersey ama doktorum emzirme doneminde sorun yasanabilir kucuk bı ihtimal dedi.
ben cok memnunum ve 3 umuzde cok mutluyuz. :) kendimi tebrik ettiim sayılı işlerden biri cunku biraz cesaret istiyo ama korkmayın sonra cok mutlu olucaksınız...
sevgiler...

ALALACIM ne güzelde motive etmişsin bende 15 gün tatitilinde olucam ama sigara içenlerde sonuç kötü oluyo diye duymuştum sen sigara içiyormusun? bana yazarmısın tatlım yeni göğüslerini güle güle kullan sevgilerimle

ALALACIM ne güzelde motive etmişsin bende 15 gün tatitilinde olucam ama sigara içenlerde sonuç kötü oluyo diye duymuştum sen sigara içiyormusun? bana yazarmısın tatlım yeni göğüslerini güle güle kullan sevgilerimle

merhaba ben de sigara içenlerdenim sonuç kötü olmuyor sadece iyleşme sürecin uzayabiliyor ama bu her sigara içen için geçerli değil sana sigarayı bırakmanı tavsiye ederim ben ameliyatıma 15 gün kala bıraktım hala içmiyorum daha doğrusu içemiyorum desem yeri arada deniyorum içmeyi miydem almıyor.ameliyat olduktan sonra dikkatetceksin kendine başka bi sıkıntı yok yani vücut direncini yükseltmek için c vitamini alman gerekli bu kadar hakkında hayırlısı olsun.

mesajını aldım okudum.geri cevapladım.çok sağol.gittim dr.dayanamadım enfeksiyon değilmiş iyileşmesi gecikmiş kapanır dedi.belleyeceğiz artık.tavsiyelerine uyarak duşalaıcam hergün dikkat edicem sarımsak ve c vitaminini de unutmayalım.çok sağol ilgine teşekkür ediyorum.

canım geçmiş olsun panik yapma bu tarz durumlarda doktorlar morarma falan olduğunda önemli olduğunu söylüyolar ben tahmin ettim sendeki durumu ben senden önce yaşadım öyle sorunları bak ben atlattım herkes atlatır.canım biz destek olmalıyız tabi birbirimize olmayı düşünenler en azından burdan cesaret alarak ameliyat olmaya karar veriyo bazıları iyi yada kötü ne varsa söylüyoruz.

ben çatlıyordum ameliyat için birgün ertelendi deli olmuştum sakın ameliyattan ,anesteziden,direnlerden.ve ameliyat sonrasından.benim hiç ağrım olmadı bir ay oldu nerdeyse yeni yeni küçük ağrılarım oluyor.ne kadar pozitif olursan herşey okadar kolay olur.şimdiden geçmiş olsun herşey istediğin gibi olr insallah.kendi ameliyatım aklıma geldi ben bile heyecanlandım

ayyyyy sagol canim beni düsündügün icin... bir an önce bitsin gecsin istiyorum.. birazdan bavullari hazirlayacagiz.cok heyecanliyim.insallah hersey istedigim gibi gecer.. bana dua edin.. :KK5:

canım geçmiş olsun panik yapma bu tarz durumlarda doktorlar morarma falan olduğunda önemli olduğunu söylüyolar ben tahmin ettim sendeki durumu ben senden önce yaşadım öyle sorunları bak ben atlattım herkes atlatır.canım biz destek olmalıyız tabi birbirimize olmayı düşünenler en azından burdan cesaret alarak ameliyat olmaya karar veriyo bazıları iyi yada kötü ne varsa söylüyoruz.

biliyorum bunların hepsi geçecek.ufak bir açıklık en nihayetinde iyileşecek.ben asla pişman değilişm iyiki ameliyatımı oldum.bunlarıda atlatınca ohhh keyfime bakıcam dezize rahatça giricem kıyafetlerim deha düzgün duruyo daha ne isterim.sağolsun lütfi hocam çok iyibir doktor.şekli şemali çok hoş oldu(aman nazar değmesin)memnunum iyileşince dahada rahatlayacağım insallah senin ve buradaki arkadaşların sayesinde amelityata karar verdim.burada yazılanlar birer tecrübe oldu.iyiki burayı keşfettim.tekrar sağol herşey için çok teşekkürler

yarın 3 haftam doluyor dıkıslerımı aldırmaya gıdıcem amelıayt olmaktan daha heyacan verıcı benım ıcın korkuyorum..goğüs halkam encokta acıkcakmı sunuda bı atlatsam hayırlısıyla...

X