Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

yarın 3 haftam doluyor dıkıslerımı aldırmaya gıdıcem amelıayt olmaktan daha heyacan verıcı benım ıcın korkuyorum..goğüs halkam encokta acıkcakmı sunuda bı atlatsam hayırlısıyla...

benim aldıracak dikişim olmadığı için nasıl bir duygu bilemem eriyen dikişti benimkisi göğüs halkası çabuk iyleşiyo hiç korkma süper bi görüntü olcak bence acı çekmezsin bugün bile aynaya baktım kendi kendime iyiki olmuşum dedim bi hafif hisediyo insan kendini:)

yarın 3 haftam doluyor dıkıslerımı aldırmaya gıdıcem amelıayt olmaktan daha heyacan verıcı benım ıcın korkuyorum..goğüs halkam encokta acıkcakmı sunuda bı atlatsam hayırlısıyla...

yok sakın korkma.benim dikişlerimde alınan cinstendi.hiç bir şey hissetmedim.geçmiş olsun

canım bak ameliyat olan sayfadan elini çekiyor bi baktım genelde son zamanlarda benim ve senin yazdıkların var bence ameliyat öncesi ve sonrasıda önemli ne oldu herkese..

ayy bugun pek bı sevındırık oldum erıyen dıkısmıs benımde dr kendısı gıtcek dedı dıkısler ıcın pek sevındım ama ıntıhap olmus bıraz hemen antıbıyotık baslamamam ıcın ılaç verdı..bırazsıskınlıkler hala fazla ama genel durumdam cok memnunum..kendıme ılk defa seveseve gömlek badı tısortler aldım...

canım bak ameliyat olan sayfadan elini çekiyor bi baktım genelde son zamanlarda benim ve senin yazdıkların var bence ameliyat öncesi ve sonrasıda önemli ne oldu herkese..
merhabalar
valla ne bileyim.bakıyorum uzun zamandır an son benim yazdığım var bakıp bakıp çıktım.en sonun da twenty sordum.benim gibi merak edenler yazıyo işte.benim yara hala aynı duruyo ya çok dikkat ediyorum ama değişiklik yok.sende durumlar nasıl.ben de iyileşsem senin gibi.açılan yerde çok iz kalacak gibi me geliyor ona canım sıkılıyor.senin acılan yerin izi nasıl görünüyor sence izin az mı çok mu olacak.birde balenli südyen giymeye başladınmı.

hadi bakalım kurtuldun dikiş korkusundan senin adına sevindim.kıyafetlerinide güle güle giy

aaayyy kızlar benim eski südyenlerim duruyo topladım bir torbaya çöpe atmak istemiyorum.çöpü hayvanlar çok dağıtıyo çünki.düşünsenize sokakta koca koca südyenlerim geziyor.bazendiyorum törenle yakıyım şu çirkin şeyleri:neyseki şimdiki südyenlerim şık ve güzel

ameliyat olmadan kaç beden sutyen takıyordunuz,şimdi kaç beden kullanıyorsunuz merak ettim...
.bende çok istiyorum ama çok da korkuyorumm..ne yapcam bilemiyorum...bir de korktuğum bir nokta daha var,şu anda bebeğim yok ameliyat yaptırırsam ve sonrasında emzirme dönemi vs. tekrar eski haline döner mi

selam kızlar...
eveeeeet bende ameliyat oldum. kaldıgım yerde ınternet olmadıgından daha yenı yazıyorum.
biliyorsunuz ben almanyadan türkiyeye ameliyat ıcın gelmıstım.gectıgımız persembe doktorumla görüsmem oldu. tam 3 saat!! sonra resımlerı görünce kesın kararımı verdım. gercekten süper ötesı gögüsler yapıyor.
neyse cuma sabah amelıyat oldum.hıc ama hıc heycan yoktu :) yaklasık 3 saat sürmüs.ayılmamda cok kolay oldu (tabıkı biraz üsüdüm.doktorum anlatmıstı nedenını) ınanın aksam saat 18 gıbı yatagımdan kendım kalktım ve yemegımı kendım yendım! agrım yok denılecek kadar az sadece kalkarken ve yatarken bır gerılme.
ertesı gün doktorum geldı bana ve nelere dıkkat etmem gerektıgını anlattı. en büyük sıkıntım bılıyorsunuz sırt üsttü uyumak.klınıkte hıc uyuyamadım.cumartesı kaldıgımız akrabamda bır uyumusum..o da benı cok rahatlattı.
agrım sızım o gün dahada azdı.ama el kol hareketlerımde bır kısıtlama yoktu.dren de yok!!ben yıne dıkkatlı davranıyorum.pazar esımle sahıle cıktık dolastık. pazartesı salı alısverısmerkezlerınde gezdık kıyafetler denedım..hepsı cokkkk güzel oluyor artık yaaaaa...
bu arada göğüslerımde cok güzel oldu.doktorumda cok ılgılı sagolsun.zaten günde birtane amelıyat yapıyor ve hep senınle ılgılenıyor.bu da ınsanı rahatlatıyor. dün telefeonlastık ve bana sütyen tarıfını verdı.dün hemen gittm aldım.ıkı ay onu kullanacakmısım. ızlerım tabıkı benımde olacak.gösterdıgı resımlerde hemen hemen yok gıbıydıler.umarım benım de öyle olur.
cuma kontrolüm var.bandajlarım alınacak ve sütyen takılacak.
görenler hayret edıyor..hıc amelıyat olmamısın gıbısın dıyorlar.. :))) gercekten sımdı ıse baslayabılırım.cok ıyıyım ya..darısı herkesın basına. hıc pısman degılım. korktugum gıbı olmadı çok sükür.
sızlere de cooooooooooooook tesekkür ederım.bu forum sayesınde cesaretlendım ve karar verdım. sorularınız varsa cevaplayabılırım.ama bu ne zaman olur bılemem.daha on gün kadar ıstanbuldayım ama ınternete gırmem bıraz güc.
ama en gec evıme döndüğümde yazarım...

kendınıze ıyı bakın..

bu arada yenı yılda yenı memıslerrrrr... yuppıııı

selam canım
hıc korkma benım önce 36F dı sımdı (şiş halınle) 36 C.. Cok rahatlıyorsun. benım bütün süt kanallarım kaldı. hıc dokunulmadı. önce nasıl emzırebılıyorsam sımdıde öyle. benımde cocugum yok ve karar verırken bunu cok arastırdım öyle gırdım.

gözün aydın.cok geçmiş olsun.bundan sonrasına dikkat et.insallah kolaylıkla iyileşiesin.

benim 85 dd idi şimdi 85 b oldu.emzirme konusuna ben hiç takılmadım.ama yeni yöntemlerle süt bezlerine dokunulmuyor.biz olduk kurtulduk korkacak hiç birşey yok.darısı başına

tweeetttyyy canım çok gecmiş olsun senin adına cok mutlu oldum gözün aydın darısı basıma inşallaaahhhhh yeni memelerin ve yeni yılın kutlu olsunnnnnn:79:

benim 85 dd idi şimdi 85 b oldu.emzirme konusuna ben hiç takılmadım.ama yeni yöntemlerle süt bezlerine dokunulmuyor.biz olduk kurtulduk korkacak hiç birşey yok.darısı başına

ceratlenmeye başlıyorum sanki :))
bu arada bende 85dd takıyorum ve buna rağmen üstlerden taşıyo...kurtulmak istiyorum artıkkk

merhaba arkadaşlar.Ben sema bu siteyi yaklaşık 3 aydır takip ediyorum .Bende meme küçültme amaliyatı olmak istiyordum . Bel ve sırt ağrıları ayrıca iistediğini giyememe problemim beni çok sıkıntıya düşündürüyordu.Daha sonra devlet hastanesinde bir doktorla görüştüm olmam gerektğini olursam çok rahatlıyacağımı söyledi. Ve ameliyatımı olalı tam bu gün 6 hafta oldu . Hayatımda aldığım en önemli karardı.İyiyki de olmuşum şuan çok mutluyum.. Yılbaşı için kendime özel bir kıyafet aldım .Şimdiye kadar göz ucuyla bile bakamadığım sütyenlerden aldım çok ama çok mutluyum .. Bunları neden mi yazıyorumm... Şimdiye kadar karar verememiş arkadaşlara destek olmak amacıyla .. Ertelelemeyin Neden 34 yaşıma kadar erteleyip durmuşum.. neden yazlarımı sıkıntı içinde geçirmişim .. kıyafet bikini sorunu ..ağrılar cabası .. ben de artık özgürümmm ..sormak istediklerinizi memnuniyetle cevaplayabilirimm . iyi günlerr

canım benim açılan dikiş yerlerim kapandı ben hala ayrıca normal sütyenlere geçmedim göğüs altında potluklarım var onlarda yavaş yavaş geçiyo izin kalmaz canım merak etme.düzenli banyo yapıyomusun hergün yani benimki o şekilde iyleşti.canım alttaki potluk yüzünden takmak istemiyorum balenli daha yeni iyleşti göğsümün altı geçen pazartesi doktora gittim 3 ay sonra kontrole çağırdı.Birde işsizim şuanda yeni sütyen alcak durumda değilim hala vitrinelere bakıp geçiyorum anlıyacağın.

demek işsizsin insallah yeni yıl sana yeni bir iş fırsatı sunar şöyle güzel maaşlı.sende kendine güzek ciciler alırsın.ben kendime dikkat ediyorum duşumu alıyorum hergün sarımsak falan tüketiyorum.şimdilik gelişme yok bakalım ne zaman kapanacak.yeniyıl hepimize sağlık mutluluk ve kazanç getirsin.iyi yıllar

Son düzenleme:
ceratlenmeye başlıyorum sanki :))
bu arada bende 85dd takıyorum ve buna rağmen üstlerden taşıyo...kurtulmak istiyorum artıkkk

başka biri gibi olacaksın.kendine güvenin artacak.artık insanlar sadece göğüslerine bakıyormuş gibi gelmiyecek.sağlıklı ve estetik bir görünüme kavuşacaksın.hafleyeceksin.bence bunlar ameliyat için yeterli sebep.zaten korkacak hiçmi hiç birşey yok.ağrın sızın yok denecek kadar az oluyor.ameliyata girerken de çıkarkende korkacak bir acı hissetmiyorsun.anestezi desen bu gün verseler alırım garip bir deneyim.benim hoşuma bile gitti valla.bu zamanlarda olki yaza rahat gir.iyice araştır maddi manevi göze alabilirsen ol ve kurtul bence.

geçmiş olsun sizede.hafifleyenler kervanına katılmışsınız benim gibi.iyi yıllar

arkadaşlar hepimizin yeni yılı mutlulukla ,sağlıkla,dostluklarla,güzel kazançlarla ve sevdiklerimizle geçsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…