Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

delal sen dikişlerinin üstüne siteril strip diye minik bantlar var onlardan kullandınmı.doktor bana uzun süre kullan dedi her banyodan sonra yapıştırıyorum.tarçını da deneriz artık da kök tarçını bulmak mesele

DR BAna hıc bır krem falan onermedı ozellıkle con....baslayan sezaryanda kullanılan ılacın bıseye yaramadını sölıyor,bu strıpler ıse yarıyormu ozelden alsam pahalımı tına?

valla 43l verdim ama markası hiçte tanınmış değil ilk kez duydum.ama dediğim gibi aynı minimayzır südyenlere benziyor.altan konfeksiyon yazıyo.bide net adresi var.altan com.tr.diye komik ilkkez görüyorum böyle reklamlı südyen.netten bak bakalım varmı.şekil verici diye
Tamam canım bakarım.. Teşekkür ederim şimdiden.. Altan’a girdim ama açılmadı site dur bakalım en iyisi koraya gidip almak :KK1:

bu arada a_blt yukarıdaki cevabım sanaydı cnm dugiiiiiiiii napıon yaw amaaan takma o ağrıları sızıları hadi geçti bizimki artık ağrı sızı yok düşünme arada olur ööle kestiler biçtiler iç dikişler sızlıodur haliyle geçio bunlar onun belirtisi ayyy hayatımda aldığım ikinci en güzel karar diyebilirim birincisi eşimdi onuda söölemeden geçemeyeceğim iyi seçim yanee ahahahahaha tinacım aman sen iyisin seviniyorum bu duruma dellalede bir o kadar üzülüyorum ne şans varmış be güzelim sen de yaa ama olsun beaa hep iyi olacak değil ya ameliyat bu problemde çıkcak yanee aman küçüldü yaa mühüm olan o takma fazla sende iyileşecek göreceksin güzel olduk güzeeeeeeel boşverin ööle bööle ağrı sızı dikiş felan ohhhhh giyinin cicileri dökülün ortaya fıstıklaaar :KK12: :nazar:
Canım napıyım çalışıyorum giremiyorumda çok sık siteye.. doktora gittim bu arada açılma vardı içerde kalan dikişler çıkmaya çalışmış ve başarılı olmuşlar :KK1: Şimdilik tek sıkıntı kabaran dikişlerim :KK4: Onlara da contractubex kullanıyorum bakalım yararını görürüm inşallah.. :92:

ya kızlar garip bişii oldu sol göğsümde yandan bastırınca içerden elime bööle garip birşey geliyor sert bişii acaba iç dikiş fln olabilirmi doktora gidip sorayımmı ama görünürde bişi yok bööle baya bastırınca elime geliyor hani ipi düğümlersin ya top gibi o şekil bişii napiim gidip sorayımmı sizde bi baksanıza şööle kendinize sizdede varmı ama ameliyatının üzerinden geçmiş olanlar baksın tabi yeni olanlar yapmasın acır fln ama ne ki o yaa bunun için doktora gidilirmi aceba doktor gülermi bana ki napiim gideyimmi bu arada tinacım mutlaka hiç iş yapmadan çok iyi dinlenmen gerek ağrı olmaması için en azından onbeş 20 gün kollarını hiç kullanma senin yararına olur ben sadece yattım hiç bir şey yapmadım 15 gün ama hiçte ağrım olmadı gerçekten zorlama kendini yaa çok kısa bir süre yani sıkıcı oluyor ama ağrıda olmuyor cnmcım dikkat et kendine :13:
Valla sen diyince yaptım bende ama bir şey yok gibi :44: Doktorunu arayabilirsin canım ne olacak sanki anlat durumunu belki yardımcı olur telefonda da :KK34:

selam arkadaslar...geldim iste sonunda.... doktorum nebil bozdogan ve ankarada..umarim herseyi yazmisimdir...unuttugum seyler varsa yine yazarim kizlar...
Canım çok geçmiş olsun.. Baya bir ameliyat geçirmişsin.. Yaa bende göbeğimden şikayetçiyim ama nebil hocaya ne kadara mal oldu bütün bu ameliyatların hepsi bilgi verebilirmisin? Ben gögüslerimi küçülttüm ama şimdi göbeğimide istiyorum :KK59:

Son düzenleme:
kızlar bişi sorcam krem falan sürüyormusnuz?
Canım ben ilk ameliyattan çıktığımda morluklarım vardı ve doktor bana Arnica Krem verdi (Morluk, Ödem, İncinme, Ezilme Gibi Yaralanmalar Sonrası kullanılan bir krem), Sonra morarmalarım geçince Aloa Vera Krem kullandım, şimdiden kabaran dikişlerime Contractubex kullanıyorum..

arkadaslar merhaba uzun zamandir giremedim
tina cok gecmis olsun kurtulmussun sevindim
ayrica tüm kücülten arkadaslar hayirli olsun yeni memiler
benim memedeki sisler indi izler siliklesiyor artik yanada yatabiliyorum sadece altaki deri katlarim biraz kafami bozuyor bir tarafi cok belirgin gerci doktorum yaza gel gecmezse kücük bir düzeltme yaparim dedi bakalim hayirlisi
simdiki gögüs ölcüm 75c cok mutluyum eski sütyenlere bakinca ne kadarda iyi etmissim diyorum
Canım benim düzelir her şey sen hiç kafana takma.. En azından küçüldüler yükler azaldı onu düşün mutlu ol :92:

merhaba arkadslar,5 gun oldu amelıyat…kıyılmasından ızlerı falan gorunce mıdem bulandığından...sımde evdeyım ufaktefek kendı ıslerımı halledyorum ama genel de dınlenme halındeyım...aklıma gelenler bunlar..yarın dra gıtcem....buarada dr um BURCE KARANTINACIYA sonsuz tesekkurler kendı ozguvenımı sağladığından,guleryuuzunden ve cerrahlıktakı usta elllere sahıp olusundann..drum rızenın en ıyı plastık cerrahı...
Canımm geçmiş olsun :KK71: ayy yazını okuyunca kendimi hatırladım resmen 1 hafta midem bulanmıştı kendimi gördükçe krem sürerken falan :KK53:
Neyse ki bitti geçti gitti çok şükür elhamdülillah… :KK69:

bende meme küçültmek istiyorum Ankarada bildiğiniz bayan doktor varmı Ankarada dr asuman sevine ameliyat olan varmı lütfen cevap verin çok önemli
Canım inan hiç bayan doktor yok tanıdığım :KK52:
Ama Prof. Dr. Sühan Ayhan, Dr. Serhan Tuncer ve Dr. Nebil Bozdoğan’ı önerebilirim 3’üde Ankara da ve alanında en iyileri..

Kızlaarr Duqiii Kaçar...
Hepinizee sağlıklı, mutlu, güzel günler dilerim...

$sirinler.jpg

Muuuucccckkkkksssss :KK54:

DR BAna hıc bır krem falan onermedı ozellıkle con....baslayan sezaryanda kullanılan ılacın bıseye yaramadını sölıyor,bu strıpler ıse yarıyormu ozelden alsam pahalımı tına?

bahsettiğim ürün medikal ürünü zaten. ameliyata girerken bile benden istendi devlet karşılamıyor.dikişlerin üstüne yatay birşekil de yapıştırıyorsun. aşağı yukarı 5 ila 8 lira civarında benim her pasumanım da iki pakete yakın kullanıyorum anlayacağın bir pasuman 10 lira .sürekli de yapınca baya tutuyor

bende meme küçültmek istiyorum Ankarada bildiğiniz bayan doktor varmı Ankarada dr asuman sevine ameliyat olan varmı lütfen cevap verin çok önemli

merhaba ben ankara gazi ünv.hastanesinde meme küçültme ameliyatı oldum çokta memnun kaldım gazi hastanesini tavsiye ederim YAR.DOÇ.DR.SERHAN TUNCER'E ameliyat oldum.ilaki bayan doktor dersen ayşe hoca var onun adını çok duydum ayrıca benim ameliyatımın olduğu gün odaya çıkarıldıktan sonra bir ara asistanlarla geziyorlardı başlarında ayşe hoca vardı.

merhaba canım senin dediğin o banttan kullanmadım benim dikiş yerlerim iyleşti zaten dikişim eriyen dikişti o bantın ne aspirisi varmış?canım ayrıca göğsümün altındaki kat olayıda düzeldi sayılır 2 gün önce bişey aklıma geldi ben o katlar için hani baskı uygulasın diye 2 sütyen üst üste giyindim altta toparlayıcı üstünede sporcu sütyeni:)

merhaba canım senin dediğin o banttan kullanmadım benim dikiş yerlerim iyleşti zaten dikişim eriyen dikişti o bantın ne aspirisi varmış?canım ayrıca göğsümün altındaki kat olayıda düzeldi sayılır 2 gün önce bişey aklıma geldi ben o katlar için hani baskı uygulasın diye 2 sütyen üst üste giyindim altta toparlayıcı üstünede sporcu sütyeni:)

anlaşılan benden başka kullanan olmamış sitrip.valla ne espirisi var bilmiyorum ama doktor lütfen uzun süre kullan dedi.sanırım dikişleri açılmaması için destekliyor.dr.a gidince sorayım ne işe yaradığını.südyen iyi olmuş. bası uygulamak iyi oldu benim kilerde iklin şiş gibilerdi şimdi daha düzler.ben iyileştim diye çok hareket ediyorum göğüslerimin yanları ağrıyor.bir müddet daha aktivite yapmadan oturayım bari

anlaşılan benden başka kullanan olmamış sitrip.valla ne espirisi var bilmiyorum ama doktor lütfen uzun süre kullan dedi.sanırım dikişleri açılmaması için destekliyor.dr.a gidince sorayım ne işe yaradığını.südyen iyi olmuş. bası uygulamak iyi oldu benim kilerde iklin şiş gibilerdi şimdi daha düzler.ben iyileştim diye çok hareket ediyorum göğüslerimin yanları ağrıyor.bir müddet daha aktivite yapmadan oturayım bari

canım vallahi yorma derim bende kendini benim 46 gün oldu hala göğüslerimin içinde hafiften ağrı oluyor.ben hala ağır iş yapmıyorum.ayrıca dikişlere su değince daha hızlı iyleşiyor.

Son düzenleme:
contractubex bu ılacı ozelden alımmı kızlar benım baya bı kesım yerım var koltukaltlarına doğru ara ara potluklarda var sutyenı uzerımden cıkarmıyorum burdan oğrendımkı baskı olunca ızler gecıcek..gun asırıda banyo yapıyorum..c vıtamını olan sebze meyva yıyyorum bıde bool yoğurt .eklemenız gerekenler varsa yazın faydalı olabılecek?ama ılac ıcın herkese dr yazmıs sanırım alımmı?

contractubex bu ılacı ozelden alımmı kızlar benım baya bı kesım yerım var koltukaltlarına doğru ara ara potluklarda var sutyenı uzerımden cıkarmıyorum burdan oğrendımkı baskı olunca ızler gecıcek..gun asırıda banyo yapıyorum..c vıtamını olan sebze meyva yıyyorum bıde bool yoğurt .eklemenız gerekenler varsa yazın faydalı olabılecek?ama ılac ıcın herkese dr yazmıs sanırım alımmı?

İlkemm öncelikle merhaba..
Bak ben bu contractubexi 2 haftadır kullanıyorum ve doktorum bana bu kremi dikişlerimin kabardığını söylediği için aldırdı. Ve hatta yazmadı bile sadece adını verdi eczacı kız söyledi bu krem yazılabiliyor yoksa biraz tuzlu diye baktım 65,00 TL :KK53: Kardeşim sürekli cildi için hastaneye gidiyordu o sormuş doktoruna yazarmısınız diye adamda yazmış sağolsun öyle olunca para ödemek zorunda kalmadım.. Yani eğer yazdırma gibi bir imkanın varsa boşa 65,00 TL bayılma derim :KK34:
Buarada googleda ben baya araştırdım bu kremi gerçekten düzenli kullandığında çok faydasını görüyorsun.. Ben işte olduğum için biraz salladım ama gayet iyi durumda şuan dikişlerim..
Soyma etkisi varmış birde bu kremin çoğu kişi sivilce izleri için yüzüne kullanıyormuş bu kremi baya etkili yani..
Neyse çok konuştum benn :KK1: Sana bol şanslar.. :KK54:

canım doktoruna sor öyle al yani her ilaç herkesin cildine uygun olmayabilir alerji falan yapabilir bilemezsinki ben hiç öyle ilaç falan kullanmadım doktor gerekli görseydi verirdi.sarımsak yutmanı tavsiye derim küçük bitane.banyo yapman iyi benim açılan dikiş yerlerim vardı hergün duş alınca kapandı hemen önceleri bir gün arayla banyo yapıyodum gerçekten günlük almanın faydasını gördüm.

canım doktoruna sor öyle al yani her ilaç herkesin cildine uygun olmayabilir alerji falan yapabilir bilemezsinki ben hiç öyle ilaç falan kullanmadım doktor gerekli görseydi verirdi.sarımsak yutmanı tavsiye derim küçük bitane.banyo yapman iyi benim açılan dikiş yerlerim vardı hergün duş alınca kapandı hemen önceleri bir gün arayla banyo yapıyodum gerçekten günlük almanın faydasını gördüm.

bana da doktor kullanmadedi contractubex i kafam karıştı alsakmı ne.bu pazartesi bir gideyim diyorum dr a yine bana samsun yolu gözüktü.

X