Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

canım bende 75 DD 85 B ye düştüm o iğne batması gibi ağrıların olması normal hiç endişelenme o içinin iyleşmesinden dolayı oluyor.

duqii cim meraba cnm

çok geçmiş olsu kendine dikkat et valla benimde aklıma geliyor nazar değmiş olabilir.

Canımcım teşekkür ederim.. Şimdilik iyi gibi herşey dediğin gibi nazarda değiyor olabilir..
Sağ gögüs ucumda hala his yok ona takıldım bazen düşünmemeye çalışıyorum ama bir tuhaf duruyor özellikle banyodan çıkınca
Bakalım neler olacak

Canım o yorgunluk falan çok normal sen genede kendini fazla kasıp yorma dikkatli ol..
Buarada anlattığın sütyen hangi markanın? Bende güzel bir sütyen arıyorum ama daha bulamadım

canım bende 75 DD 85 B ye düştüm o iğne batması gibi ağrıların olması normal hiç endişelenme o içinin iyleşmesinden dolayı oluyor.

Valla delalcim senin sayende içim rahatlıyor
İğne batması bendede oluyor bazen artık senin sayende endişelerimi bir yana attım

Kocamaan öpüyorumm

teşekkürler ya.az uz değil ki ameliyet iğileşme süresinin ağrısız geçmesi imkansız.okadarcık olsun canım.yeni halimize kavuşmak için değer.kurtulduk neticede.

Son düzenleme:
valla 43l verdim ama markası hiçte tanınmış değil ilk kez duydum.ama dediğim gibi aynı minimayzır südyenlere benziyor.altan konfeksiyon yazıyo.bide net adresi var.altan com.tr.diye komik ilkkez görüyorum böyle reklamlı südyen.netten bak bakalım varmı.şekil verici diye

cnm bak bunun için yazın üçgen bir bikiniyi alıp giyiyorsun ve bütün sahil sana bakıyor vee kocanda bu neaa nooluo diye sorarsa göğsüm küçük olsaydı şu anda herhangi biri gibi rahatça denize girerdim ne sen stres olurdun nede ben ama şu an bütün sahil beni izliyor ve küçültene kadarda bu hep bööle olacak diyorsun ve bikini kararlılığını o kabul edene kadar gösteriyorsun cicimmmm yada kıyafet konusunda hep dekolte giyiyorsun ve karşı çıktığındada göğsüm büyük diye giyinemeyecekmiyim daha gencim şimdi giyemezsem ne zaman giyeceğim göğsüm küçük olsaydı bu böyle durmazdı ühüüüüüü deyip psikolojik baskı uyguluyorsun ahahahahaha sen bunun üzerine türet işte her defasında bi yerden vur onu illaki acıyıp kabul edecek olmadı tinanın dediği gibi pet şişe bağla gezinsin bir iki saat hihihihihi

bu arada a_blt yukarıdaki cevabım sanaydı cnm dugiiiiiiiii napıon yaw amaaan takma o ağrıları sızıları hadi geçti bizimki artık ağrı sızı yok düşünme arada olur ööle kestiler biçtiler iç dikişler sızlıodur haliyle geçio bunlar onun belirtisi ayyy hayatımda aldığım ikinci en güzel karar diyebilirim birincisi eşimdi onuda söölemeden geçemeyeceğim iyi seçim yanee ahahahahaha tinacım aman sen iyisin seviniyorum bu duruma dellalede bir o kadar üzülüyorum ne şans varmış be güzelim sen de yaa ama olsun beaa hep iyi olacak değil ya ameliyat bu problemde çıkcak yanee aman küçüldü yaa mühüm olan o takma fazla sende iyileşecek göreceksin güzel olduk güzeeeeeeel boşverin ööle bööle ağrı sızı dikiş felan ohhhhh giyinin cicileri dökülün ortaya fıstıklaaar

yaaa çok zamn oldu .. belki siz beni unutmuşsunuzdur bile.
doğum iznim bitti işe başladım iş ev bebek offff zxor günler işte.

ocak sonu gibi ameliyatımı olucam.
ben olucam diyorum ama hala bi doktor görüşmem olmadı. ama kendimi şanslı hissediyorum,üniversite hastanesine çok iyi bir prof gelmiş onunla görüşücem farklı bir ilde olmama gerek kalmadı.

hepinize maşallah çok sağlıklısınız.. darısı bana innşş

demircik sağol.ya a_blt ye yazdıkların çok hoşuma gitti.işin garibi şu sahil meselesi hep basıma gelir yaaa.ohhh kurtulduk.çok güldüm ama

artık gün sayarsınz az kaldı.mümkün olduğunca pozitf olursan hersey yolunda gider.yolunda gitmeyenlerde bu işin nazar boncuğu.bol şanslar şimdiden

insallah birdaha olmaz.geçmiş olsun.bende yarın doktora gidicem benim de sol göğsümün altı sancı yapıyo kolumu kaldıramıyorum.görünüştede birşey yok ama.nazar mı değdi ne.

insallah birdaha olmaz.geçmiş olsun.bende yarın doktora gidicem benim de sol göğsümün altı sancı yapıyo kolumu kaldıramıyorum.görünüştede birşey yok ama.nazar mı değdi ne.

canım o tarz ağrıların olması normal çok sorun yapmayın geçecek bunlar ben artık doktora gidegele o ağrıları umursamıyorum.doktor ne dedi bugün gitmiş olmalısın doktora dikkatet kendine geçmiş olsun.

ameliyat sonrası regl döneminde ağrı oluyor mu?

merhaba chaki ben ameliyatımdan 3 yada 4 gün sonra rengli görmüştüm o zaman ağrı falan hissetmedim oda yediğim ağrı kesici iğneler ve sanırım antibiyotikten dolayı bu 2 ci rengli dönemimede az kaldı göğüslerim şişti hafif ağrı oluyor tabi.

teşekkür ederim delel.bu gün gittim .herşey yolunda.meme başındaki dikişlerimi aldı.ağrıyıda ben bandaj sarıyordum o sıkmış olabilir dedi.şimdilik bir sıkıntım yok.

ya kızlar garip bişii oldu sol göğsümde yandan bastırınca içerden elime bööle garip birşey geliyor sert bişii acaba iç dikiş fln olabilirmi doktora gidip sorayımmı ama görünürde bişi yok bööle baya bastırınca elime geliyor hani ipi düğümlersin ya top gibi o şekil bişii napiim gidip sorayımmı sizde bi baksanıza şööle kendinize sizdede varmı ama ameliyatının üzerinden geçmiş olanlar baksın tabi yeni olanlar yapmasın acır fln ama ne ki o yaa bunun için doktora gidilirmi aceba doktor gülermi bana ki napiim gideyimmi bu arada tinacım mutlaka hiç iş yapmadan çok iyi dinlenmen gerek ağrı olmaması için en azından onbeş 20 gün kollarını hiç kullanma senin yararına olur ben sadece yattım hiç bir şey yapmadım 15 gün ama hiçte ağrım olmadı gerçekten zorlama kendini yaa çok kısa bir süre yani sıkıcı oluyor ama ağrıda olmuyor cnmcım dikkat et kendine :13:

selam,
ben yavas yavas korkmaya basladim simdi.. ne bileyim, agrilardan bahsediyorsunuz..benim ameliyattan iki hafta sonra ise baslamam gerek. bunun icinde muhakkak araba sürmem gerekiyor. cok sorun olurmuki acaba?? Cok seviniyordum ameliyat olucam diye ama son okuduklarim biraz endiselendirdi beni.. cok agri oluyormu? Kolunuzu oynatamiyormusunuz? :26:

selam,
ben yavas yavas korkmaya basladim simdi.. ne bileyim, agrilardan bahsediyorsunuz..benim ameliyattan iki hafta sonra ise baslamam gerek. bunun icinde muhakkak araba sürmem gerekiyor. cok sorun olurmuki acaba?? Cok seviniyordum ameliyat olucam diye ama son okuduklarim biraz endiselendirdi beni.. cok agri oluyormu? Kolunuzu oynatamiyormusunuz? :26:

canım hiç endişelenme tabiki hafif ağrılar yaşanıyor buda içteki dikişlerin iyleştiğini gösterir sonuçta 2.5-3 saat sürüyo ameliyat o dediğimiz ağrılar iğne batması gibi oluyor sonra geçiyor.doktoruna sorman lazım araba olayını kollarını çok yormaman gerekiyor.Allah hakkında hayırlısını versin

ben sana bilgi veririm :)

sende satış temsilciliği yapıyosun sanırım bende öyle ve yarın 15 gün doluyor işe başlıyorum ve asıl yapıcam bilmiyorum koltukaltımda bi ağrı var yarın ilk defa araba kullanıcam mutlaka yazarım

gecmis olsun canim ya..

ben yurt disinda kaliyorum..ise gidebilmem icin araba kullanmam sart..muhakkak yaz olurmu? gerci herkesde ayni olacak diye birsey yok ama benim döndükten sonrada beni ameliyat eden doktora gidebilmem gibi bir sansimda yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…