Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Kızlar merhaba işlerim dolayısıyla burayı baya boşladım bile giremiyorum artık :95:
Neyse ben tekrar tina ve pinup'a geçmişler olsun diyorum...
Benimde bu ara sol göğüs ucum baya sızlıyor sağ gögsümünde üst kısmı böyle çekiliyor gibi ağrıyor hayır olsun ama üşengeçliğimden doktorumu bile aramadım.. Neyse herkese iyi günler diliyorum..
Delalcim, demircik, fatmagtezel ve diğer herkese selamlar

kızlar bişi sorucam ya bu konuda bilgisi olan var mı?
çalışanlarınız varsa işgörmezlik raporu alan ssk dan para alabildiler mi eğer alan varsa ne yaptı raporda ne yazması gerekiyor?

Canım ben 10 günlük rapor almıştım hastaneden anca işten izin alabilip bayramdan önce gidebildim sgkya sonra başvurdum yalnız 3 gün kesintiye uğratıyor paranı sgk bana bayramdan sonra 15 gün içerisinde herhangi bir ptt'ye git paranı al dedi bende 15 günün dolmasını bekliyorum bakalım ne kadar para alabilicem çünkü iş yerinde direk kestiriler maaşımdan
Raporu doktorun yazıyor, benimki iş görememezlik belgesi diye bir belge, hastalık işaretlenmiş teşhistede red mammoplasti (yani meme küçültme) yazıyor. Hastane yatış ve çıkış tarihim yazılı artı şu tarihten şu tarihe kadar istirahatlıdır şu tarihtede çalışır yazıyor..
Tabi bu belgeyi doktor yazıp dolduruyor sonra sen belge işlemcileri var ona onaylatıyorsun..
işte böyle umarım yardımcı olabilmişimdir..

Yeni kk'yı hiç sevmedim çok yavaş

Son düzenleme:

çok rahatladım canım ya bendede rapor var iş yeri evet kesio ama şöyle bir şey duydum esnetiğe girdiği için sgk ödeme yapmıyormuş diye duydum :S

esnetik olmaması için belli bişiler varmış falan filan diye duydum ama

ah arkadaşlar bende göğüsümü küçültmek istiyorum ama eşimi nasıl ikna edecem bilmiyorum

tina bişi sorcam ameliyattan sonra gercekten fark oluo mu hemn mesela önceki kıyafetlerinden anlasılıomu bide bende duruş bozukuğu var kambur duruyom ameliyattan sonra fizik tedaviyle düzelirmi son bişey fakültede mi
oldun
ne kadar verdin cok saol tekrar gecmiş olsun

çok teşekkürler dugi sayenizde içim rahat kiyyim geldim.şu an herşey yolunda şeytan kulağına kurşun.sende şikayetlerini göz ardı etme.doktoruna danış

teşekkürler
anlaşılıyo hemde baya .geldiğim günün ertesi komşular çaya çağırdı gittim herkes çok şaşırdı.meğer seni iri gösteren göğüslermiş dediler zayıf ve zarif olmuşum öle dediler öle hakikaten.fermuarlı bir gömleğim vardı kolayca onu giyeyim dedim önceden giydiğim de sıkıştırıyordu beni rahatça oturdum.kamburluk bendede var.dik oturmaya gayret edersem düzelir diye düşünüyorum.ben samsun ondokuz mayısta oldum.devlet karşıladı hoca farkını aldı oda 1500.ben özel odada kaldım oda var tabi.normal odaları devlet karşılıyor.

ah arkadaşlar bende göğüsümü küçültmek istiyorum ama eşimi nasıl ikna edecem bilmiyorum

sen eşinin boynuna 2.5 3 lt şişe bağla bakalım o ağırlığa ne kadar katlanacak.senin çektiğin sıkıntıyı anlarsa belki kabul eder.kolay gelsin inşallah ikna olur.

tina85'e

merhaba canım iyi olmana sevindim dikkatet ama kendine herkese iyim deme:)buarada sanada i tekniği uygulanmış bugünkü yazılarında gördüm göğsün altında kat olması kötü benim kat olan yerlerin dikişleri açıldı amma aksilik yaşadım ben enfeksiyon bitti şimdi açılan yerler kapansın diye uğraşıyorum kollarını çok germe yukarı kaldırma ben ne yaptımsa uykumda yaptım sanırım sırt üstü yatmak bana bi işkence gibi geldi halada o şekilde yatıyorum.hiç senin göğsünün birinde kenarda sertlik falan oldumu yada göğüsucunun kenarında sertlik falan oldumu hoş doktorum bunların geçeceğini söyledi ama yinede acaba benim gibi olan başka birileri varmı diye merakta etmiyo değilim.doktorum katların düzeleceğini söyledi ama bişey önermedi bana bahsettiğin sütyen tam olarak nasıl çok anlamadımda detay verirsen sevinirim.ben ayyıldızın sporcu sütyenini aldım hertarafını kapatıyor rahat bişey ayrıca önden kopçası var kulanışlı.

Son düzenleme:

merhaba canım geçmiş olsun o dediğin ağrıdan bende de oldu geçer ama tabi ihmalde etme doktoruna sor.ayrıca kk bu formatını sayfa düzenini falan bende sevmedim herşey içiçe gibi

Valla canım benimde estetik yani dediğim gibi yazıyor ve sıkıntı çıkmadı 15 gün sonra gidin alın paranızı herhangi bir ptt'den dendi yani.. Bakalım eğer alırsam sana bilgi veririm..

çok teşekkürler dugi sayenizde içim rahat kiyyim geldim.şu an herşey yolunda şeytan kulağına kurşun.sende şikayetlerini göz ardı etme.doktoruna danış

Çok saol canım.. Valla şimdi iyi gibiyim ağrı yok gibi yanii :)
Bir daha olursa danışıcam söz :)

merhaba canım geçmiş olsun o dediğin ağrıdan bende de oldu geçer ama tabi ihmalde etme doktoruna sor.
ayrıca kk bu formatını sayfa düzenini falan bende sevmedim herşey içiçe gibi

Çok saol canım benim evet şimdilik iyi gibi ağrı yok yani geçti ama arayıp sorarım inşallah..
Hiç sevmedim bende gerçekten

Hanımlar kocanızı nasıl ikna ettiniz onuda anlatırmısınız

Canım :) merhaba öncelikle valla ben evli değilim ama sözlüm eğer gerçekten çok rahatsız oluyorsan ve sağlığını etkiliyorsa ol demişti bende oldum kurtuldum :)
Darısı sana olur inşallah..

nasıl açıldı :S benm bugn dikişlerim alındı hafif incecik kanlar görndü korktum da bişi diyemedim normal mi onlar mı açıldı ne zaman açıldı panik oldum yaa .S

arkadaşlar annem emelki sandığına bağlı boyun fıtığı ve bel fıtığından ameliyat oldu göğüslerini küçültmek istiyo bu fıtıklarla heyetten rapor alabilirmi birde öncelikle hangi doktora gitmeli fiziğemi plastik cerrahiyemi izlenicek yolları yazarmısınız

nasıl açıldı :S benm bugn dikişlerim alındı hafif incecik kanlar görndü korktum da bişi diyemedim normal mi onlar mı açıldı ne zaman açıldı panik oldum yaa .S

canım korkma onlardan bişey olmaz ben içindeki yağı gördüm yani o kadar açık hem benim dikişler eriyen dikiş sana ters t yöntemimi uygulandı bilemiyorum takip edemedim benim j tekniği olcaktı ama ameliyat sırasında i tekniği yapmışlar i tekniğinde göğsün alt kısmında kat oluyor sonra geçiyormuş işte o enalt kısmında açılma oldu.sen benim sol göğsü görsen ağlardın vallah ama ben yinede moralimi bozmuyorum ısrarla iyleşecek diye bekliyorum.

merhaba annenizin göğüs ölçülerine ağırlığına bağlı heyetten geçmesi plastik cerrahiye gitmeli küçültme için geçmiş olsun ayrıca

teşekkürler delall göğüs ölçüsünü tam bilmiyorum ama küçülttürse 1er kilo çıkar heralde her birinden pazartesiye randevu alıcam annem için

ya canım bnmde ters t değil i şeklinde ama altta kat mı ne var onu anlamdım alttan liposakşınla çekmiş bnmde altta iz yok yani :S ezik büzük bi deri var açılcakmış o aynı şey mi acaba :)

inşallah bir an önce iyleşirsen canım benim benimkini her gören vayy mükemmel diyo nazar değicek die korkuyorum

şöyleki özelde olmadığım için öğrenciler diğer bazı doktorlar geliyo aa kim yaptı ersin abi yapmı oo ne güsel die konuşuo doktorlar arasında benmde hoşuma gidiyo tabi:)

canım evet açılacak diyo doktor banada benim doktorda süper yaptıda nasıl yatarken geriyosam kendimi dikişleri açıldı.görünüşte süper benimde herkese iyim deme zaten gerçekten birinin gözü falan değer maşallah desinler.nazarlık tak bitane

teşekkürler delall göğüs ölçüsünü tam bilmiyorum ama küçülttürse 1er kilo çıkar heralde her birinden pazartesiye randevu alıcam annem için

canım vallahi benden 1700 gr çıktı iki göğsümden.zaten baya büyükse karşılıyo hastane ben hoca parası falan 1400 verdim oda üniversite hastanesinde olduğum için annen hakkında allah hayırlısını versin gerçekten omuz ve sırt ağrısı yapıyor rahatlar enazından.

duqii cim meraba cnm

çok geçmiş olsu kendine dikkat et valla benimde aklıma geliyor nazar değmiş olabilir.

o önden kopçalı sudyenlerden de aldım da .şekil verici sudyen diye bişi kullan dedi doktor .şu bizim ameliyattan önceki minimayzır südyene benziyor yanlarında plastikleri var üçgen üçgen duruyor göğsüm sivri sivri.aslında altı kalın sudyen bulsamn daha iyi alttaki potlığu azaltmak için.normal südyene ne zaman geçeriz bilmiyorum.ayyy bende korkuyorum varya nazar değecek diye.ama ne yapıyım merak ediyorlar yakınlarım kötüyüm diyemem ki iyiyken.neyse bişicik olmaz insallah.pazartesi dikişlerimin bir kısmını doktor alacak.valla ben kendimi pek sakınmadım eşimle birlikte bu gün yemek yaptık.ama yukarıya kaldırmadım kollarımı.çok az kollarımla birleşme yerlerinde ağrılarım var ama hafif yorgunluk kas ağrısı gibi.birde ara ara kasılıyo göğüslerim ine batıyormuş gibi oluyor.sende dikkat et kendine insallah atlatırız şu meselelri bu arada sen şu an kaç südyen takıyorsun.benim 85 DDden 85B ye düştü.belki daha önce sormuşumdur kusura bakma. hadi geçmişler olsun sorunların düzelir insallah.bakalım bana doktor ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…