Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

daha önce topikte biri yamıştı. contractubex diye bir krem ameliyat izlerini geçiriyormuş.doktoruma sorucam kullan derse ondan kullanıcam ameliyattan sonra

Canım bugün bende gittim doktorumda bana bu kremi önerdi bakalım bugün alıp kullanmaya başlıycam umarım faydasını görürümm :KK55:

Merhaba merhaba merhabaaaaaaaaaaa kizlar eve döndüm anca yazabildim ama sizleri unuttmadim yazdiklariniz sayesinde cok bilgi edindim korkularimi attim ve memeler kücüldu tüm yazanlara ayrica tsk. ederim.
21.ekim randevular

bagdat cad. teyzemin kiziyla önce naci beye gittim.naci bey cok iyi bir hekim konusmamiz iyi gecti herseyi anlatti cizdi foto cekti ama icimde bir ses bekledim bir his ama yoktu bunu dr.kötüydü anlamina sakin cekmeyin.isimiz bitti ciktik

bagdat cad. Hasan findik zaten bekleniyorduk gül hanim hemen karsiladi cok gecmeden dr. odasindaydim(bu arada benim memeler cizilmis gecmeyen kalemle ben ne diyecegim diye düsünürken) söyledim kendisi iyi yapmissiniz bu sizin hakkiniz burdan cikinca isterseniz bir baska dr.de gidebilirsiniz cekinmeye gerek yok dedi Cok ama cok guler yüzlü birsekilde icimde bir rahatlama offff sükür edim.Kontrol etti bakti anlatti ve ben iste bu doktor dedim(Karnimda biraz yag var dedim bu kadar kadi kizindada var dedi güldü 3 cocuk icin cok normalmis.Lipo olmaz dedi senin srunun karninin disa cikmasi yani kaslarin onarilmali o sadece komple karin germeyle olur ve cok agir bir ameliyat sana gerekmez biraz spor yap kaslarin güclensin deyip tasvip etmedi.Daha ne diyeyim kizlarrr adam olaya para gözüyle bakmiyor.Kararimi vermemde bu beyanin faydasi cok oldu ayrica hasan bey cok bakimli ve sik bir insan yaptigi isini önce kendi dis durusuna yansitmis hani derler ya eli yüzü temiz, bürosu cok dolu olmasina ragmem neredeyse hic beklemedik.ertesi gün ameliyat icin randevulastik.

22 ekim saat 7 ameliyat günü
Altinizade beverliy hills hastanesi
Hemen odama alindim hasan bey geldi cizim yapti foto cekti hemsire koluma damar yolu acti geceligimi giyindim hemsire ufak bir igneyle ilac sikti damar yoluna rahatlatici ve ben kopmusum hic bir sey hatirlamiyorum teyzem ve kiziyla öpüsmüsüm merak etmeyin hersey iyi olacak gülerek gitmisim ama aklima hic gelmiyor .bir uyandim odadayim memeler bomba gibi sanki silikonlu ve siki korse sütyen icinde drende var tabi ama aci hic yoktu ,o gün uyudum uyandim arada bir koridorda dolastim.Hast. hizmeti iyiydi odalar temiz ferahti yemekler ise ehh iste .kanama yok denecek kadar azdi drenlerde kan toplanmadi.Hasan bey oglen yanima geldi bilgi verdi ameli. 2 bucuk saat sürmüs hersey cok iyi gecmis
Cok memnun hali benide rahatlatti.ha bu arada asistanlari sevgi ve derya hanimda sikca yanima gelip hatir sordular gerci hemsire elvan hanimda mükemmel isini yapti.hepsinden sonsuz memnunum
23 ekim hastane cikisi
Sabahleyin farkettimki sirtimin yan etleri aciyor korse o kadar sikiydiki etlerim agriyordu amadikislerle ilgili bir aci yoktu.drenleri cekmye dr. ve asist. geldi korse acildi memeleri ilk defa dikkatlice görebildim yattigim yerden cok dik süper dolgun ve sert. Dren cekmesi cok kolaydi derin bir nefes aldim olay tamam.

Avcilar teyzemin evi
bana cok iyi baktilar anne yarim teyzem ellerin dert görmesin kilo bile aldim 9 gün icinde teyze kiziyla her iki güne bir pansumana gittik. ilk pansumanda memisleri ayakta aynaya bakarak komple görme sansim oldu iyi görünüyor gögüs altinda ufak bir deri toplamasi var bu zamanla gecermis memeler dogal halini bulunca o topaklarda gecer ,gecmezsede 6 aydan sonra ufak bir mudahale ile olay düzelirmis

Toplamda genel olarak
iyki olmusum iyiki bu karari vermissim cok mutluyum su anki dikisli hali bile bana yeterki yaza süper olacak .Doktorumdan cok memnunum tavsiye ederim görünce anlarsiniz demek istedigimi.teknik olrak lolitop sekli kitle olarak az et alinmis daha cok derikesisi yani toparlama diklestirme meme altinda en asagi da ufacik deri topaklanmasi cok normal (dr.ameliyat öncesi bunu söylemisti böyle olmasin diyorsan ters t sekli yapariz ama meme altinda cok daha dikis izi kalacak) agri hic yok narkoza karsi sorun yasamadim.1hafta korse sütyen daha sonra sporcu sutyen.12 gün sonra banyo dedi dr. fakat ben bu gün ilk kere tüm dus aldim
1 ay sonra dr.ra foto cekip gönderecem bana sonra yapmam gereken islemleri söyleyecek
krem diye bir konusma fotolara bakip söyleyecek ama ben yaridan itibaren contratube ile baslayacayim ne kadar erken o kadar iyidir
su a agrim yok sadece kollarimi cok yukari kaldirmaya korkuyorum bazen meme icinde elektirik akimi his eder gibiyim ama agri degil meme uclarimda his kaybi yok
Inanilmaz mutluyum hayatimda ilk kere kendim icin sadece kendim icin süper birsey yapmisim
olmak isteyen arkadaslara tavsiyem hic beklemeyin gecen zaman sizden harciyor korkulacak birsey yok iyi düsün kendini mental olarak en iyiye odakla ve hersey süper olacak allahin izniyle
Bana( almanyadan).bir cok arkadas tecrubelerimi paylasmami rica etmisti hatirimda isimler yok ama umarim yardimci olmusumdur.
Fiyat yazardim ama yazabilirmiyim buraya bilemedim

kizlar oglusum vizildiyor malum uyku vakti geldi beni rahat birakmiyor yoksa daha okumak istedigim cok yeni yazilar var ama belki yarin annelik böyle olsa gerek cocuk beklemez bekletme lüksümüzde yok ama harika bir sey annecim memeler avvami diye diye soruyor cokta dikkat ediyor alahtan. öpüldünüz kizlarrr

Canım çok geçmiş olsun.. :KK71:
Sende kurtuldun bakalım artık darısı diğer ameliyat olacaklara inşallah :92:

Canım bugün bende gittim doktorumda bana bu kremi önerdi bakalım bugün alıp kullanmaya başlıycam umarım faydasını görürümm :KK55:

Canım çok geçmiş olsun.. :KK71:
Sende kurtuldun bakalım artık darısı diğer ameliyat olacaklara inşallah :92:

dugi sendeki izler rahatsız edecek kadar belirginmi

duqiii-delal -tina sagolun valla kurtuldum darisi olacaklara
benim gögüs ölcüm75F kilom 57 idi ama aslinda o kadar büyük degildi fakat sarkmis memeleri anca o ölcüye sigdiriyordum anliyacaginiz memisler feci sekilde sarkmisti icide biraz bosalmisti doktorum bana sarkiklik derecesi en son kademede dedi cok üzülmüstüm (cok erken anne oldugumdan dolayi gögüsler normal büyüme islemindeyken birde hamilelik süt dolunca memiler sanki 3 misli olmustu ah ne kötü dönemimdi o zamanlar) simdi ise daha ödemli sismis halde, tahminen Cup B-C arasi zaten doktora yapabileceniniz en kücük sekli istiyorum dedim oda cup C den büyük yapmamaya gayret etti.
Ya kizlar o kadar heyecandan doktora sormamisimki ne kadar kütle gögüsten almis bu sahah aradim gül hanim not aldi sevgi yada derya hanim ameliyattan cikinca öglenden sonra beni arayacakmis o zaman yazarrim size ne kadar diye.
Tina yara izlerim bana göre güzel hasan beyde aynisini söylemisti cild yapin iyi cabuk toparlamis yani kisiye göre biraz degisiyor dikis yapimina gelince cok temiz dikilmis zaten almanyada doktorumda dediki harika dikilmis.Bana dr. gögüs ucumuda kücültmüs yani dikis meme ucu cevresindeki neredeyse hic belli olmaz zamanla ve alta dogru düz bir kesi o yüzden meme alti kivriminda ufacik deri topaklari var fakat gecer dedi dr meme dogal formunu bulurken biraz asagiya inecek o zaman o topaklar gerilip yok olacak olmasada yaza ufak bir düzeltmeyle daha yeni kesi yapmadan halledecek.
Sendeki sekil biraz farkli sana ters t uygulacak doktorun yazdigin kadariyla ,fakat sen doktorunla görüstün ve icine böylesi sindiyse gülüm yolun acik olsun allah yardimcin olsun korkma iyi düsün mutlu olmaya calis heycanini yenmeye calis doktor konusmalarina yanliz gitme yanina candan birini götür cünkü insan heyecandan ufak detaylari kacirabiliyor yada soracaklarini not al cok ise yariyor . (foto göstersin en azindan yara izleri hakinda biraz rahatlarsin) bana doktorum "bu bir lüksdür tadini cikar bir daha böylesi bir güzelligi ne zaman yasayabilirsinki" demisti .ÖPÜLDÜNÜZ

Bu sabah kabus gibi benim için sol göğsümde enfeksiyon oluşmuş salı günü enfeksiyon çıkacak yer aramış neyse çarşamba günü biryerden çıktı doktora gitcektim zaten doktorum temizledi bandajladı falan bugün için yine gelmemi söylemişti 10.30 da randevum vardı sabah daha erken bi saatte kalktım elimi göğsüme bi attım ıslaklık bütün sargı ve sütyenim kan moralim çok bozuldu tabi hemen bandajları kaldırdım falan giyinip doktora gittim ben herhalde dikişim açıldı falan sandım meğersem dikiş yerinden enfeksiyon kendini dışa vurmuş irin akıyodu resmen tabi çıkması iyi oldu doktorum baya ilgili allahtan elinden geleni yaptı temizledi gerekeni yapıp bandajladı yarın bi daha gitcem hastaneye çabuk iyleşsede rahatlasam.Buarada doktorumun bana j tekniği uyguladığını sanıyodum bugün sormak aklıma geldi lolipop dediklerinden yapmış gerek kalmamış j tekniği yapmamış buyüzden bu iyi bişey tabi sonuçta herkes iz problemi yapıyodu ister istemez ne kadar az olsa iyi tabi hoş ben umursamıyodum amacım ağırlıktan kurtulmaktı ki kendimi hafiflemiş hissediyorum.

Bu sabah kabus gibi benim için sol göğsümde enfeksiyon oluşmuş salı günü enfeksiyon çıkacak yer aramış neyse çarşamba günü biryerden çıktı doktora gitcektim zaten doktorum temizledi bandajladı falan bugün için yine gelmemi söylemişti 10.30 da randevum vardı sabah daha erken bi saatte kalktım elimi göğsüme bi attım ıslaklık bütün sargı ve sütyenim kan moralim çok bozuldu tabi hemen bandajları kaldırdım falan giyinip doktora gittim ben herhalde dikişim açıldı falan sandım meğersem dikiş yerinden enfeksiyon kendini dışa vurmuş irin akıyodu resmen tabi çıkması iyi oldu doktorum baya ilgili allahtan elinden geleni yaptı temizledi gerekeni yapıp bandajladı yarın bi daha gitcem hastaneye çabuk iyleşsede rahatlasam.Buarada doktorumun bana j tekniği uyguladığını sanıyodum bugün sormak aklıma geldi lolipop dediklerinden yapmış gerek kalmamış j tekniği yapmamış buyüzden bu iyi bişey tabi sonuçta herkes iz problemi yapıyodu ister istemez ne kadar az olsa iyi tabi hoş ben umursamıyodum amacım ağırlıktan kurtulmaktı ki kendimi hafiflemiş hissediyorum.

delal arkdaşımm cok cok geçmışş olsunn cok üzüldümm:KK25: rabbım şifa verır insallah ..senın yazını okurken canımm ınan o kadr cok korktumkı :18:eek:ff hep tedırgınımm benımde şunun şurasında 14 günüm amelıyatıma kaldı ve hep stres var benımde göğüslerıme lolıpop şeklı yapıcanı drm söledı hayırlısıyla inşallah bende atlatırımm bu arada enfeksıyon kapmışş dedınya krem falan verdımı :KK59:

delal arkdaşımm cok cok geçmışş olsunn cok üzüldümm:KK25: rabbım şifa verır insallah ..senın yazını okurken canımm ınan o kadr cok korktumkı :18:eek:ff hep tedırgınımm benımde şunun şurasında 14 günüm amelıyatıma kaldı ve hep stres var benımde göğüslerıme lolıpop şeklı yapıcanı drm söledı hayırlısıyla inşallah bende atlatırımm bu arada enfeksıyon kapmışş dedınya krem falan verdımı :KK59:

canım hiç korkma hani böyle şeyler olabilir sonuçta bıçakaltına yatıyoruz ben sonuca bakıyorum doktorum herşeyin normal gittiğini söyledi yarında doktora gitcem şuan için krem vermedi gerek görürse verir çok ilgili bi doktor zaten içim rahat buyüzden ama dediğim gibi dışa akması iyi olmuş ben olumlu yada olumsuz herşeyi yazmak istiyorum ama bu şevkinizi kırmasın allah hakkında hayırlısını versin güzel haberlerini bekliyoruz ben mutluyum gülü seven dikenine katlanır sonuç süper 110 bedenden 85 beden oldum dimdik göğüslerim var artık:)

geçmiş olsun inşallah tekrarlamaz ya.zor bir durum.beslenmene dikkat et.bir an önce iyileş yeni cicilerine güzel südyenler yeni elbiseler al.heyecandan ben 3 tane südyen aksım bakalımameliyattan sonra olacakmı gerçi uzun süre normal südyen giyemiyoruz ama olsun.

canım hiç korkma hani böyle şeyler olabilir sonuçta bıçakaltına yatıyoruz ben sonuca bakıyorum doktorum herşeyin normal gittiğini söyledi yarında doktora gitcem şuan için krem vermedi gerek görürse verir çok ilgili bi doktor zaten içim rahat buyüzden ama dediğim gibi dışa akması iyi olmuş ben olumlu yada olumsuz herşeyi yazmak istiyorum ama bu şevkinizi kırmasın allah hakkında hayırlısını versin güzel haberlerini bekliyoruz ben mutluyum gülü seven dikenine katlanır sonuç süper 110 bedenden 85 beden oldum dimdik göğüslerim var artık:)[/QUO
delalcımm sağol ya içimi rahatlatıyosunn evet haklısın hakkımızda hayırlısı canımm herşeyy inşallah cok ıyı gecer sonu ıyı olur. bende amelıyata gırıp cıkım hayırlısyla arkdaşları aydınlatmak amaçlı herşeyı paylaşcam..:KK31:

Delalcim cokgecmis olsun metanetine hayran kaldim olaylara iyi yönünden bakman cok süper sonucta iyilesme sürecinde olagan bir durum gececek bir zaman. Dedigin gibi agirliktan kurtulmak süper bir duygu. Sevincine ortagim tadini cikar güzel sütyenleri giyebilecek günlerin hayaliyle iyi haberlerini bekliyoruz öpüldün

delal geçmiş olsun hayatım ben giremedim bayadır çokta geriye gidip okuyamadım bebişim var malum ama nooldu yaa enfeksiyon olmuşş hay allahım yaa neyse takma kafana geçer hayatım denk gelmiş sana işte şans kurtuldun ya önemli olan o bunlar geçici şeyler ama sen yinede çok dikkat et hijyene doktorunun dediklerini yap mutlaka birde ben eve döndükten sonra doktorum bana her gün açıp batikon sürüp sargı bezini değiştireceksin dedi bende yaptım hatta günde iki kez sürdüm ve sargı bezini değiştirdim doktor sanada sööledimi yada hergün pansuman yaptırma şansın oluyormu tabii bundan dolayı değildir onun olacağı varmış artıkta hani bundan sonrası için söylüyorum sor bir doktorunada batikon baya iyi geliyor dikişler çabuk iyileşiyor ben 15 - 20 gün sürdüm hep hem dikişlerimde kolay düştü böylece sonrası için bir krem vermedi ama bende conturtubex vardı sezeryan ameliyatımda vermişti doktorum onu sürüyorum bir süredir baya iyi durumda izlerim kızlar yaa görseniz baya bir silikleşti belli belirsiz duruyor ben hiç tahmin etmiyordum bu kadar çabuk kaybolacağını cnm tekrardan geçmiş olsun bir an önce sağlığına kavuş yeni ciciler al ohh :nazar:

dugi sendeki izler rahatsız edecek kadar belirginmi

Canım şöyle söyleyim sonuçta henüz 2,5 ay oldu ameliyat olalı ve normal olarak izlerim belirgin.. Salı günü doktorum sadece dikişlerinde şişme var bende bu yüzden sana bu kremi önerecektim hatta al kullan diyecektim dedi..
Ben izlerimde olsa memnunumm yaa :KK34:
Gene buna şükür..

canım hiç korkma hani böyle şeyler olabilir sonuçta bıçakaltına yatıyoruz ben sonuca bakıyorum doktorum herşeyin normal gittiğini söyledi yarında doktora gitcem şuan için krem vermedi gerek görürse verir çok ilgili bi doktor zaten içim rahat buyüzden ama dediğim gibi dışa akması iyi olmuş ben olumlu yada olumsuz herşeyi yazmak istiyorum ama bu şevkinizi kırmasın allah hakkında hayırlısını versin güzel haberlerini bekliyoruz ben mutluyum gülü seven dikenine katlanır sonuç süper 110 bedenden 85 beden oldum dimdik göğüslerim var artık:)

Canım benim çok geçmiş olsun neyse hiç bir problem kalmamasına ayrıcaaa İ yöntemi olmasına çok sevindim..
Hem yüklerden kurtuldun hemde çok izin olmayacak canım..

delal geçmiş olsun hayatım ben giremedim bayadır çokta geriye gidip okuyamadım bebişim var malum ama nooldu yaa enfeksiyon olmuşş hay allahım yaa neyse takma kafana geçer hayatım denk gelmiş sana işte şans kurtuldun ya önemli olan o bunlar geçici şeyler ama sen yinede çok dikkat et hijyene doktorunun dediklerini yap mutlaka birde ben eve döndükten sonra doktorum bana her gün açıp batikon sürüp sargı bezini değiştireceksin dedi bende yaptım hatta günde iki kez sürdüm ve sargı bezini değiştirdim doktor sanada sööledimi yada hergün pansuman yaptırma şansın oluyormu tabii bundan dolayı değildir onun olacağı varmış artıkta hani bundan sonrası için söylüyorum sor bir doktorunada batikon baya iyi geliyor dikişler çabuk iyileşiyor ben 15 - 20 gün sürdüm hep hem dikişlerimde kolay düştü böylece sonrası için bir krem vermedi ama bende conturtubex vardı sezeryan ameliyatımda vermişti doktorum onu sürüyorum bir süredir baya iyi durumda izlerim kızlar yaa görseniz baya bir silikleşti belli belirsiz duruyor ben hiç tahmin etmiyordum bu kadar çabuk kaybolacağını cnm tekrardan geçmiş olsun bir an önce sağlığına kavuş yeni ciciler al ohh :nazar:

Demircikkk merhaba :79:
Yoksun gerçekten bayadır gel gör ki bende öyleyim ama bakmaa iştee :KK33:
Canım benim doktorumda baticon vermişti gerçekten faydasını gördüm ve bende suan Contractubex Jeli kullanıyorum bakalım hergün 3 kez sür dedi bir bugün sabah kaytardım aama şimdi iş yerinde çıkıp sürüp geldim :KK60:
Buarada az önce delallle konuştuk nazar değdi heralde yeni memişleree :nazar:
Pansuman oluyormuş hergün gidip hatta şimdide hastaneden pansuman olup dönmüş çok şükür korkulacak bişeyi yok :92:
Çok çok öpüyorum demircik senii :80:

Delalciğimede tekrar tekrar geçmişler olsun diliyorum :93:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum düne göre çok iyim bugünde kontrole gittim pansuman yapıldı yarında gitcem enfeksiyondan dolayı iltahap akıyor halen ama azalmış doktoruma sordum neden olmuş olabileceğini normalde böyle bi durum olmaması gerektiğini söyledi oda şaşırmış hatta ben nazara geldim diye düşündüm yıldızım çok düşük hemen nazara gelirim dikişlerim gayet iyi hiç bi sorunum yok ama iltahap çıkış yeri bulduğu yer şuanda delik sızıntı bittikten sonra galiba krem falan verir doktor.buarada pansuman olayını sordum şuan için gerek olmadığını düşündüğünden bişey demedi.Arkadaşlar ben halime şükrediyorum hamdolsun neler var neler.duqiii arkadaşada söyledim yarın kendime bi nazarlık alıp takayım en iyisi.geçenlerde kuzenlerimden biri ilk sütyenimi almış azcık yüzsüzlük yapıp arkadaşlarımdan ve akrabalarımdan bana sütyen almalarını söylüyorum geçmiş olsuna geldiklerinde bi sütyenle gelseler fenamı olur:)

merhaba arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum düne göre çok iyim bugünde kontrole gittim pansuman yapıldı yarında gitcem enfeksiyondan dolayı iltahap akıyor halen ama azalmış doktoruma sordum neden olmuş olabileceğini normalde böyle bi durum olmaması gerektiğini söyledi oda şaşırmış hatta ben nazara geldim diye düşündüm yıldızım çok düşük hemen nazara gelirim dikişlerim gayet iyi hiç bi sorunum yok ama iltahap çıkış yeri bulduğu yer şuanda delik sızıntı bittikten sonra galiba krem falan verir doktor.buarada pansuman olayını sordum şuan için gerek olmadığını düşündüğünden bişey demedi.Arkadaşlar ben halime şükrediyorum hamdolsun neler var neler.duqiii arkadaşada söyledim yarın kendime bi nazarlık alıp takayım en iyisi.geçenlerde kuzenlerimden biri ilk sütyenimi almış azcık yüzsüzlük yapıp arkadaşlarımdan ve akrabalarımdan bana sütyen almalarını söylüyorum geçmiş olsuna geldiklerinde bi sütyenle gelseler fenamı olur:)

şu enfeksiyon olayına çok üzüldüm.çabucak geçer insallah.bu ararda geçmiş olsuna gelenlere südyen getirin demdk süper bi fikir.bende söyliyim :KK1::KK1::KK1:hoşuma gitti canlı çiçeklere yazık değilmi ama:KK1::KK1::KK1:

Canım şöyle söyleyim sonuçta henüz 2,5 ay oldu ameliyat olalı ve normal olarak izlerim belirgin.. Salı günü doktorum sadece dikişlerinde şişme var bende bu yüzden sana bu kremi önerecektim hatta al kullan diyecektim dedi..
Ben izlerimde olsa memnunumm yaa :KK34:
Gene buna şükür..

Canım benim çok geçmiş olsun neyse hiç bir problem kalmamasına ayrıcaaa İ yöntemi olmasına çok sevindim..
Hem yüklerden kurtuldun hemde çok izin olmayacak canım..
haklısın dugii.bir yıla kalmaz azalır ne olacak takmıyorum bende iz miz.üç gündür bayram temizliği yapıyorum boynum sırtım koptu resmen.hele perde asarken nefes alamıyorum sanki. göğüslerimin ağırlığı bir yandan ıslak perdeler biryandan .ulan dedim ne tayışıyıcam sizi kurtulucam sizden dedim.estetik kaygılarımı birkenara bırakıyorum bu yüzden 24 kasımda ameliyatım var bakalım insallah herşey yolunda gider

Canım hemen alıyorsun bir nazarlıkkkk vee sütyene takıyorsun :nazar: :KK1: :KK1:
Alsınlar tabikii canım iste tabii ne yüzsüzlüğü bunun yüzsüzlüğümüü olurmuş hıhh :86:

haklısın dugii.bir yıla kalmaz azalır ne olacak takmıyorum bende iz miz.üç gündür bayram temizliği yapıyorum boynum sırtım koptu resmen.hele perde asarken nefes alamıyorum sanki. göğüslerimin ağırlığı bir yandan ıslak perdeler biryandan .ulan dedim ne tayışıyıcam sizi kurtulucam sizden dedim.estetik kaygılarımı birkenara bırakıyorum bu yüzden 24 kasımda ameliyatım var bakalım insallah herşey yolunda gider

Ayy canım bayram sonrasıı yani..
Hadi bakalım Allah yardımcın olsun bitanem..
Kurtul tabii yaa ama öyle hemen perde yıkamakmış temizlikmiş bırakıyorsun yapmıyorsun boşver keyfine bak bir kaç ay sonra düzene koyarsın tekrar herşeyi..
Şimdi öncelik memişlerin güzel olması ve ağırlıklardan kurtulmak..
iyi şanşlar canım benim.. :KK71:

fundagoo...huzunperisi...ben münih´teyim...siz nerdensiniz??

bu arada ameliyat zamani yaklasiyo:-) 2 aralik`ta sira bende...ameliyat olan arkadaslar..sizlere tekrar gecmis olsun...

dugiciiim nabeer ayy bu ara yoğun sanırım herkes ee malum bayram temizlik iş güç derken bilgisayarın yüzünü göremez oldum ben birde bebişin kudurukluğu var tabii o bezdirdi zaten bu ara niyeyse iyice çıldırdı hayırlısı yanee uğraş dur ayy sevindim yaa delal iyileşsin bir an önce çok korkuttu enfeksiyon fln gerçekten nazar değdi bence delalcim iyiyim deme herkese çok kötüyüm ağrım var yatıyorum fln de ben ööle dedim valla gerçekten nazar değiyo çünkü ziyarete gelenlere çok ağrım oluyor çok zormuş sürekli yatıyorum fln dedim aslında bişiyim yoktuda napiim ööle işte sende iyiyim deme bak görüosun neler çektin ben nazara inanıyorum ve hemen duginin dediği gibi bir nazarlık takıyorsun cicim ayyy çokmu güzel oldun nee bööle nazarlar fln değiyo yanii hihihihihihi :KK1: dugiii bu arada senin bu rejim olayından hiç bahsedilmioo rafa flnmı kalktı ne oldu bakiim ööle ortalarda yokum diye kendini salıvermedin umarım :KK20: kaç kilo gitti bekliyorum yaz bana kızlar ameliyat olacaklara şimdiden geçmiş olsun diyorum valla kararlı olun bak bizimki geçti gitti bilee hiç o çileyi çekmeyin :KK34: bu arada herkese şimdiden iyi bayramlar diliyorum yarın malum arife iş güç dalarım ben unuturum öpüyorum hepinizi :KK16:

X