Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

tavsiyelerini kesinlikle dikkate alıcam.herşeyimi hazırladım yarın sevkimi alıp gidicem.perşembe insallah olanı biteni yazabilirim.sana ve iyi dilekte bulunan arkadaşlara teşekkürler ediyorum şimdilik hoşçakalın

tavsiyelerini kesinlikle dikkate alıcam.herşeyimi hazırladım yarın sevkimi alıp gidicem.perşembe insallah olanı biteni yazabilirim.sana ve iyi dilekte bulunan arkadaşlara teşekkürler ediyorum şimdilik hoşçakalın

alıntıyapmadan cevaplamışım delal.bu mesajı senin mesajına binayen yazdım

evet pinup la birgün arayla ameliyat olacağız.ameliyattan sonra kesin tecrübelerimi yazıcam.herkese şimdiden teşekkürler.pinup ve benim gibi ameliyat olanlara kolaylıklar ve bol şanslar diliyorum.çok heycanlıyım çokkk.selamlar herkeseeee

berjer bu mesajıda sanayazmıştım alıntı yapmamışım heyecanlıyım kusura bakmayın

berjer bu mesajıda sanayazmıştım alıntı yapmamışım heyecanlıyım kusura bakmayın

canim benim, sagol

allah ikinize de kolaylik versin, hic agriniz olmasin, hersey dilediginiz gibi olsun.
Dört gözle bekliyoruz haberlerinizi...
beni de sardi bir heyecan

canım göğüs ucunun çökük olması şöyle dışa çıkık bi ucu olmuyor düz şekilde oluyor dokununca ucu dışarı çıkıyor benim bitanesi öyle diğeri normal ama ben ameliyat olmuş bikaç kişinin göğüslerine baktığımda öyleydi uçları oda süt kanallarının gergin olmasından dolayı oluyormuş kısaldığından yani.

tama ya... ah delalcigim, benim de icine cökük, sorma... o acidan bir sorunum olmayacak yani.
Bir de cikarmak icin ayri ameliyat olunurmus.... bir iki hafta önce yeni topik acmistim bu konuyla ilgili de pek ilgi görmemisti.
ben de merak ediyordum, hem kücültme hem de ice dönük uclari disari cikarabiliyorlarmiymis diye.
gecen gün de doktorun kendisine sordum da, önce iyiles, sonra yapabiliriz dedi
bakalim :KK43:

canım aslında herşey ameliyat esnasında belli oluyor şimdi benim doktorum bana ameliyattan önce j tekniği uygulayacağını söyledi ameliyat sonrası i şeklinde yapmayı uygun görmüş.senin ölçülerin ne c yapmaz canım b olur yine sıkma canını hakkında hayırlısı neyse o olsun hayırlı haberlerini bekliyoruz.

delalcigim, benim ölcüm 80 - 100
yani 80 DD veya E

yani bu durumda gögüs fazlasi cm 20

Doktor da dedi ki hacim 1040 ml'mis
ancak 400 ml alabilirmis.
hani yarisini alsa gögüs fazlam 20 cm ya, gögus fazlam 10 olacak
yani 80 - 90 bu da 80 AA edecek, bana hic mantikli gelmedi...
C kesinlikle olmasin istiyorum...

dedigin dogru aslinda amelyat esnasinda belli oluyor demekki...

ben de j yöntemini hic bilmiyorum, i yi de

sen memnun musun?
peki katin var mi?

Ah ah delalcigim, sen enfeksyon mu olmussun? cok gecmis olsun ya bir de nelerle rahatsiz ediyorum.
peki simdi nasilsin

Ah ah delalcigim, sen enfeksyon mu olmussun? cok gecmis olsun ya bir de nelerle rahatsiz ediyorum.
peki simdi nasilsin

merhaba canım evet enfeksiyon oluştu bende hala onun ağrısını çekiyorum sol göğsümde oluştu dikişlerime yakın biyerden enfeksiyon dışarı çıktı ama orası şuan açık yara sürekli doktora gidiyorum.cumartesi günü yine sol göğsüme acayip bi ağrı girdi kolumu hareket ettirince bi ağrı saplanıyodu göğüsucumun kenarında sertlik vardı dokunamıyodum bile ağrısından doktorumu aradım pazartesi gününe kadar ağrın devam ederse gel dedi normalde perşembe günü gidcektim ağrım azaldı bugün gitmedim o yüzden.hani iyleşme sürecinde iğne batması gibi sızılar giriyomuş batma hissi gibi ama bu durum farklıydı dün bide göğsülerimin şiş olduğunu farkettim hani ameliyat sonrası şiş oluyo zaten daha önceden adet görmeme 10 gün kala göğüslerim şişiyodu ağrı oluyodu acaba öyle bir durummu oldu bilemiyorum.canım birde c cup büyük oluyo b ideal bence birde göğüsucu çöküklüğünü küçük operasyonla dışarı çıkartıyolar ama tabi önce iyleşmek lazım.

delalcigim, benim ölcüm 80 - 100
yani 80 DD veya E

yani bu durumda gögüs fazlasi cm 20

Doktor da dedi ki hacim 1040 ml'mis
ancak 400 ml alabilirmis.
hani yarisini alsa gögüs fazlam 20 cm ya, gögus fazlam 10 olacak
yani 80 - 90 bu da 80 AA edecek, bana hic mantikli gelmedi...
C kesinlikle olmasin istiyorum...

dedigin dogru aslinda amelyat esnasinda belli oluyor demekki...

ben de j yöntemini hic bilmiyorum, i yi de

sen memnun musun?
peki katin var mi?

canım sol göğsümde kat pek yok ama sağda var doktoruma sorduğumda iyleştiğin an düzelecek dedi.canım henüz memnun olup olmadığımı anlayamadım hani omuzlarımın ağrısı geçti ondan yana mutluyum.Birçok yöntem var ters t-J-L-İ yöntemi ters T yönteminde göğsün yanında potluk oluyor gördüğüm göğüslerde öyleydi ama onun olması göğüs ölçünle alakalı sanırım.hiç iş yapmama rağmen kollarım ağrıyo sırtüstü yatmaktan sanırım rahat hareket edemiyosun gece yatarken ama geçecek hepsi yaza kadar süper olcak göğüsler hiç moralimi bozmuyorum allahtan gamsız biriyim bugün bi olay olsa yarın unutan biriyim hep pozitif olmak lazım artık bi felsem var hayat boş eğlen coş:))))

merhaba canım evet enfeksiyon oluştu bende hala onun ağrısını çekiyorum sol göğsümde oluştu dikişlerime yakın biyerden enfeksiyon dışarı çıktı ama orası şuan açık yara sürekli doktora gidiyorum.cumartesi günü yine sol göğsüme acayip bi ağrı girdi kolumu hareket ettirince bi ağrı saplanıyodu göğüsucumun kenarında sertlik vardı dokunamıyodum bile ağrısından doktorumu aradım pazartesi gününe kadar ağrın devam ederse gel dedi normalde perşembe günü gidcektim ağrım azaldı bugün gitmedim o yüzden.hani iyleşme sürecinde iğne batması gibi sızılar giriyomuş batma hissi gibi ama bu durum farklıydı dün bide göğsülerimin şiş olduğunu farkettim hani ameliyat sonrası şiş oluyo zaten daha önceden adet görmeme 10 gün kala göğüslerim şişiyodu ağrı oluyodu acaba öyle bir durummu oldu bilemiyorum.canım birde c cup büyük oluyo b ideal bence birde göğüsucu çöküklüğünü küçük operasyonla dışarı çıkartıyolar ama tabi önce iyleşmek lazım.

Ah ah kiyamam ya... cok cok gecmis olsun. ama gitseydin keske bugun yine, neyse isine karismayayim... ah ah dogru bir de iyilesme surecinde adet öncesi agrilar oluyor, bak ya... neyse kendine cok iyi bak, ilaclarini aliyorsundur zaten....
bizi de habersiz birakma... umarim cok hizli toparlarsin...
su yan tarafta da habire gögüs büyütücü reklamlar cikiyor ya, sinirimi bozuyo..

evet seker c büyük, umarim c olmaz
beni ameliyat edecek doktor da pek bir pimirikli geldi. tutturdu, saglikli gögüs, öyle istedigin boy olmaz gibilerinden... hani daha önceki sayfalarda kizlar yaziyordu, sütyen götür doktor ona göre yapar diye, hayalmis...
ay cok strese girdim ben yine 1 ay 2 hafta ve 6 gün kaldi

Herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun arkadaşlar..

dugiciiim nabeer ayy bu ara yoğun sanırım herkes ee malum bayram temizlik iş güç derken bilgisayarın yüzünü göremez oldum ben birde bebişin kudurukluğu var tabii o bezdirdi zaten bu ara niyeyse iyice çıldırdı hayırlısı yanee uğraş dur ayy sevindim yaa delal iyileşsin bir an önce çok korkuttu enfeksiyon fln gerçekten nazar değdi bence delalcim iyiyim deme herkese çok kötüyüm ağrım var yatıyorum fln de ben ööle dedim valla gerçekten nazar değiyo çünkü ziyarete gelenlere çok ağrım oluyor çok zormuş sürekli yatıyorum fln dedim aslında bişiyim yoktuda napiim ööle işte sende iyiyim deme bak görüosun neler çektin ben nazara inanıyorum ve hemen duginin dediği gibi bir nazarlık takıyorsun cicim ayyy çokmu güzel oldun nee bööle nazarlar fln değiyo yanii hihihihihihi :KK1: dugiii bu arada senin bu rejim olayından hiç bahsedilmioo rafa flnmı kalktı ne oldu bakiim ööle ortalarda yokum diye kendini salıvermedin umarım :KK20: kaç kilo gitti bekliyorum yaz bana kızlar ameliyat olacaklara şimdiden geçmiş olsun diyorum valla kararlı olun bak bizimki geçti gitti bilee hiç o çileyi çekmeyin :KK34: bu arada herkese şimdiden iyi bayramlar diliyorum yarın malum arife iş güç dalarım ben unuturum öpüyorum hepinizi :KK16:

Demircik bana kızma vallahi internetede giremiyorum kendimede bakamıyorum ne rejim yapabildim ne yürüyüş bayram boyunca gece 4lere kadar çalıştım :KK43: Elimde yüzümde uykusuzluktan sivilceler çıktı çok iş birikmişti ki hala bitiremedim şimdi yine devam ediyorum.. Galiba şişko gelin olucamm :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

bende önüme gelene diyorum 85 b südyen alın diye.valla bilmiyorum hiç birşeye bakmam diyordum ameliyattan sonra onun için dip köşe temizledim.çarşamba ameliyat günü bir aksilik çıkmazsa tabi. bun arada geçmiş bayyrmın mübarek olsun.çıkıyım kendime geliyim perşembeye deneyimlerimi paylaşırım.kib şimdilik

Canım sanada şimdiden geçmişler olsun diyorum..
Çok kolay olacak sen hiç merak etme kafanaıda takma ve yorma kendini..
Umarım herşey istediğin gibi olur.. Allah yardımcın olsun..
Bol şanslar..

cok heyecanli sali olacak demek umarim hersey hayalindeki gibi olur sevgili pinup

ay ne bileyim, a ya takmis vaziyetteyim ne olacak ben de bilmiyorum.

gögüs ucunun ice cökmesini ben de anlayamadim....

Doktoruna güven bence biraz bende b ye takmştım şahsen, bugün yatışım oldu doktor çizmlerimi yaptı tahminen b ile c arası bişey olur dedi ben yapabileceğim en küçüğü yapıcam dedi

pişman olmaktansa doktorun küçültebildiği kadar küçültsün eğer kiloluysan sende kilo ver mutlu olursun bence :KK66:

birde a gerçekten çok minik annemin a b arası değişiyo o kadar minik ki yeni çıkan çocuk gibi en iyi burda biz birbirmiz anlrız kazıtmak geliyo o kadar çekince ama rahatlıcaz dik hoş görüncek :)

merhaba bende sizin gibi anlayamıyorum .85 sırt ve göğüs altı ölçüsü diye biliyorum.benimki 85 D den 85 B ye düşecek mesela cup oalayını yanlış anlıyoruz galiba.bende bu çarşamba ameliyat olucam bakalım.sizede geçmiş olsun

hayırlısı ya benimde B veya C olacak bakalım :)

canım göğüs ucunun çökük olması şöyle dışa çıkık bi ucu olmuyor düz şekilde oluyor dokununca ucu dışarı çıkıyor benim bitanesi öyle diğeri normal ama ben ameliyat olmuş bikaç kişinin göğüslerine baktığımda öyleydi uçları oda süt kanallarının gergin olmasından dolayı oluyormuş kısaldığından yani.

hımm anladım canım ama sizin şuanda öyle değil mi şahsen benimki baya büyük 75 dd özellikle sırtıma göre , yani zaten meme ucum resmen yok öle sölim

evet pinup la birgün arayla ameliyat olacağız.ameliyattan sonra kesin tecrübelerimi yazıcam.herkese şimdiden teşekkürler.pinup ve benim gibi ameliyat olanlara kolaylıklar ve bol şanslar diliyorum.çok heycanlıyım çokkk.selamlar herkeseeee

hadi kızlar bol dua ve şans dileyin iyi geçsin bir an önce iyileşelim tina ile ki hemen yazalım tecrüblerimizi:)

ameliyat olacaklara simdiden gecmis olsun kizlar:-) eminim güzel olacak hersey..benim siram haftaya persembe:-) cok heyecanli, sevincli e birazda korkuluyum:-) ama sanirim hersey düsüncede bitiyo..iyi olacagina inanirsak, hersey yolunda gider:-)

iyi dileklerde bulunan arkadaşlara teşekkür ederim ancak benim ameliyatım doktorun sebeplerinden dolayı 25 kasım perşembe gününe ertelendi. şu an yatış yaptık hastaneye yarını bekliyorum, biraz heyecan bende de var, birazda terslikler çıkıyor bazen endişeleniyorum ama güzel olacak inşallah.

selam kızlar ben bu ameliyatı oldum. inanın hayata geri dondum dıyebilirim. vitrinlerde gorduum seylerin içine sıgarlarmı die dusunmuyorum, denediimde psikolojim bozulmuyo artık sadece cirkin oldukları için vazgeciyorum almaktan. ayrıca artık nadide sultan yerine taş gibi die laf atıolar bundan hoslandıım için yazmadım tabii benim durumda olanlar anlayabilirler...
ameliyatım 6 saat surdu. ama sonuc harikaydı artık mankenım die salınanların goguslerıne burun kıvırıyorum pehhhh die :) sutyenede gerek kalmıo kimse sutyen takmadııma inanmıo...
ameliyattan sonra abartmıyorum cok sasırtıcı ama en ufak bı agrım sızım olmadı, parmaamı kessem acıdan olurum ama hıc ama hıcbısı hıssetmedım ben.
su anda his kaybımda yok gayet normal hersey ama doktorum emzirme doneminde sorun yasanabilir kucuk bı ihtimal dedi.
ben cok memnunum ve 3 umuzde cok mutluyuz. :) kendimi tebrik ettiim sayılı işlerden biri cunku biraz cesaret istiyo ama korkmayın sonra cok mutlu olucaksınız...
sevgiler...

Sevgili Alala ne güzel anlatmışsın büyük göğüslülerin sıkıntılarını hep minimasier sütyenler bir tek model yıllardır.Bende 15 gün tatilinde yaptırmaya karar verdim.senin yazın beni iyice cesaretlendirdi .Dr kimdi ? ne kadara yaptırdın lütfen bana yazarmısın sevgilerimle

Doktoruna güven bence biraz bende b ye takmştım şahsen, bugün yatışım oldu doktor çizmlerimi yaptı tahminen b ile c arası bişey olur dedi ben yapabileceğim en küçüğü yapıcam dedi

pişman olmaktansa doktorun küçültebildiği kadar küçültsün eğer kiloluysan sende kilo ver mutlu olursun bence :KK66:

birde a gerçekten çok minik annemin a b arası değişiyo o kadar minik ki yeni çıkan çocuk gibi en iyi burda biz birbirmiz anlrız kazıtmak geliyo o kadar çekince ama rahatlıcaz dik hoş görüncek :)

hayırlısı ya benimde B veya C olacak bakalım :)

Canim benim sagol,
ya öyle fazla bir kilom yok, benim sikintim sütyen takmamk, istemiyorum artik, hem mango mankenleri vardir ya, hani oglan cogugu gibi gögüsleri vardir, iskelet gibi, bildim bileli, cok özenmisimdir, zevk iste. tutar baskasi da silikon taktirir, herkesin ayri zevki iste...
neyse sagol, ben de senin gibi doktora olabileceginin en kücügü diye israr etmis vaziyetteyim. bakalim

Umarim senin de b olur :KK66:

Seker simdiden gecmis olsun, iyi haberlerini bekliyoruz

Son düzenleme:
iyi dileklerde bulunan arkadaşlara teşekkür ederim ancak benim ameliyatım doktorun sebeplerinden dolayı 25 kasım perşembe gününe ertelendi. şu an yatış yaptık hastaneye yarını bekliyorum, biraz heyecan bende de var, birazda terslikler çıkıyor bazen endişeleniyorum ama güzel olacak inşallah.

ayyy tina seytan azabta gerek desene, ben heyecandan ölürdüm herhalde, gelmissin buraya kadar, bir iki gün daha bekliyorsun :))
Neyse canim, herseyin hayirlisi, bunda da vardir bir hayir.
canin sikildikca buraya taikil :))

Slm arkadaslar,:80:

uzun zamandir bu siteyi takip ediyorum. Bende herkes gibi gögüslerimden sikayetciyim. Burdaki yorumlari okuduktan sonra cesaretlendim ve önümüzdeki ay randevu aldim. Simdiden cok heycanliyim. insallah benimde hersey yolunda gider.

Slm arkadaslar,:80:

uzun zamandir bu siteyi takip ediyorum. Bende herkes gibi gögüslerimden sikayetciyim. Burdaki yorumlari okuduktan sonra cesaretlendim ve önümüzdeki ay randevu aldim. Simdiden cok heycanliyim. insallah benimde hersey yolunda gider.

ay ay cok heyecanli,
umarim hersey gönlünce olur :KK3:

kime gideceksin?

X