Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

merhaba arkadaşlar çok şükür enfeksiyon bitti ağrım falan kalmadı yarın işte sonkez herhalde pansumana gitcem doktorum duruma göre gerekirse antibiyotik yazarım dedi malum önümüz bayram çok şükür vücut direncim yerimde.Bundan 4 sene öncede hepatit B taşıyıcısıydım onu bile atlattım antikor oluştu bunumu atlatamayıcam.nazar edenleride allaha havale ediyorum kem gözlerle baktılar zahar:)Bende şimdiden bütün arkadaşların kurban bayramını kutluyorum sevgiyle kalın...

fundagoo...huzunperisi...ben münih´teyim...siz nerdensiniz??

bu arada ameliyat zamani yaklasiyo:-) 2 aralik`ta sira bende...ameliyat olan arkadaslar..sizlere tekrar gecmis olsun...

bende almanyanin Heidelberg'e yakinlarindanim yani yeni yila yeni memisler hayirlisi dualarim seninle nerede yaptiriyorsun operasyonunu?:

merhaba buket ben gazi.ünv.tıp.fak.hastanesinde yar.doç.dr SERHAN TUNCER'E ameliyat oldum ameliyat olalı bir hafta oldu gayet iyim kendisi çok iyi bi doktor benim göğüs ölçüm 75 DD idi şimdi 85 beden oldum çok büyük bi rahatlık gerçekten.benim iki göğsümden 1700 gr çıkarıldı.fiyatı kendisiyle konuş istersen ama bi proftan daha az aldıklarını söyleyebilirim.internetten cv sine bakabilirsin yada ben çarşamba günü kontrole gitcem vaktin varsa gelebilirsen hastaneye görüşürüz bana eşlik eder arada seni hocayla konuşturabilirim tek gitcem çünkü.

aynıymış ölçülerimz bende 23 kasımda ameliyat olucam arkadaşlarr :)

Bu sabah kabus gibi benim için sol göğsümde enfeksiyon oluşmuş salı günü enfeksiyon çıkacak yer aramış neyse çarşamba günü biryerden çıktı doktora gitcektim zaten doktorum temizledi bandajladı falan bugün için yine gelmemi söylemişti 10.30 da randevum vardı sabah daha erken bi saatte kalktım elimi göğsüme bi attım ıslaklık bütün sargı ve sütyenim kan moralim çok bozuldu tabi hemen bandajları kaldırdım falan giyinip doktora gittim ben herhalde dikişim açıldı falan sandım meğersem dikiş yerinden enfeksiyon kendini dışa vurmuş irin akıyodu resmen tabi çıkması iyi oldu doktorum baya ilgili allahtan elinden geleni yaptı temizledi gerekeni yapıp bandajladı yarın bi daha gitcem hastaneye çabuk iyleşsede rahatlasam.Buarada doktorumun bana j tekniği uyguladığını sanıyodum bugün sormak aklıma geldi lolipop dediklerinden yapmış gerek kalmamış j tekniği yapmamış buyüzden bu iyi bişey tabi sonuçta herkes iz problemi yapıyodu ister istemez ne kadar az olsa iyi tabi hoş ben umursamıyodum amacım ağırlıktan kurtulmaktı ki kendimi hafiflemiş hissediyorum.

ooff çok geçmiş olsun cnm zaten yazılarından pozitifliğin belli olouyor bu bncee en önemli şey bu :)

bende heycanlanmaya başladım tek korkum doktorum yeterince küçültmeyeceği

bende almanyanin Heidelberg'e yakinlarindanim yani yeni yila yeni memisler hayirlisi dualarim seninle nerede yaptiriyorsun operasyonunu?:

saol canim:-) insallah öyle olcak..ben ankarada nebil bozdogan´a olcam kismetse..yanliz benim kombi olcak..yani meme ve karin germe..insallah hayirlisiyla atlatcam..bunlar yetmezmis gibi, bide dün dizimde kayma oldu:KK43: doktor meniskus cikip geri yerine girmis olabilir dedi..cuma günü tomografi ye gircem..insallah bide onun ameliyatini olmak zorunda kalmam:-))

aynıymış ölçülerimz bende 23 kasımda ameliyat olucam arkadaşlarr :)

ooff çok geçmiş olsun cnm zaten yazılarından pozitifliğin belli olouyor bu bncee en önemli şey bu :)

bende heycanlanmaya başladım tek korkum doktorum yeterince küçültmeyeceği

Canım eğer göğüs ölçülerimiz aynıysa genelde 85 beden yapıyolar dikkatettimde ölçülerimiz aynı olan arkadaşlarında ameliyattan sonra 85 beden olmuş.ameliyat olalı 14 gün oldu göğüsler şiş olmasına rağmen süper:)doktorunla görüş ben ameliyat olmadan önce sordum kaç beden olcak diye sütyen alcaktım ameliyat sonrası sütyen için yani 85 b al demişti.hiç korkma gözünü kapatıp bi açıyosun herşey olup bitmiş ilk gün wc ye gitmek bitek zor oluyor onun dışında bi sorun yaşayacağını sanmam.ameliyattan sonra yeme içme zamanın gelince sakın birden su içme miydeni bulandırır vişne suyu önce azcık iç miyden bulanmıyor anesteziyi kimi istifra ederek kimide idrar yoluyla çıkarıyomuş zaten bi kustun arkası gelir dikkatet o yüzden.birde canım kesin bi nazarlık tak yıldızın düşükse birinin gözü değiyor kesin.umarım herşey istediğin gibi olur birde seni ziyarete gelenlerden sütyen iste ben ilk sütyenimi aldım hediye:)yıllarca çok para verdim şimdi tasaruf zamanı:))))ilk nazarlığın benden:nazar::KK64:

Canım eğer göğüs ölçülerimiz aynıysa genelde 85 beden yapıyolar dikkatettimde ölçülerimiz aynı olan arkadaşlarında ameliyattan sonra 85 beden olmuş.ameliyat olalı 14 gün oldu göğüsler şiş olmasına rağmen süper:)doktorunla görüş ben ameliyat olmadan önce sordum kaç beden olcak diye sütyen alcaktım ameliyat sonrası sütyen için yani 85 b al demişti.hiç korkma gözünü kapatıp bi açıyosun herşey olup bitmiş ilk gün wc ye gitmek bitek zor oluyor onun dışında bi sorun yaşayacağını sanmam.ameliyattan sonra yeme içme zamanın gelince sakın birden su içme miydeni bulandırır vişne suyu önce azcık iç miyden bulanmıyor anesteziyi kimi istifra ederek kimide idrar yoluyla çıkarıyomuş zaten bi kustun arkası gelir dikkatet o yüzden.birde canım kesin bi nazarlık tak yıldızın düşükse birinin gözü değiyor kesin.umarım herşey istediğin gibi olur birde seni ziyarete gelenlerden sütyen iste ben ilk sütyenimi aldım hediye:)yıllarca çok para verdim şimdi tasaruf zamanı:))))ilk nazarlığın benden:nazar::KK64:

ay cnm sorma şimdiden tüm aradaşlarıma renk renk sipariş verdim :) gerçi ölçümü söylmedim ama :)

bişi sölicem 75 DD den nasıl 85 b oldu:44: 75 85 göğüs altı ölçüsü değil mi yani ben en azından öyle alıyorum

:nazar: için saol canım bende çıkım anlatıcam deneyimlerimi hemen

birsey soracagim....... dd veya e cup olcusu genelde b mi yapiliyor var mi bunun kurali ?

birsey soracagim....... dd veya e cup olcusu genelde b mi yapiliyor var mi bunun kurali ?

berjer ben dikkat ettimde genelde 85 beden yapıyorlar süt kanalları açısından sanırım böyle daha küçük istersen süt verme olasılığı dahada azalıyor ve göğüs ucun içe çökük oluyor tabi bunu doktorla yani bi uzmana sorman daha doğru olur b cup ideal bence ama anladığım kadarıyla sen dahamı küçük olsun istiyorsun.

berjer ben dikkat ettimde genelde 85 beden yapıyorlar süt kanalları açısından sanırım böyle daha küçük istersen süt verme olasılığı dahada azalıyor ve göğüs ucun içe çökük oluyor tabi bunu doktorla yani bi uzmana sorman daha doğru olur b cup ideal bence ama anladığım kadarıyla sen dahamı küçük olsun istiyorsun.

b den küçük a o da insanı bunalıma sokar tahminim :)
erkek çocuğu gibi B gayet küçük değil mi zaten ben B istiyorum da yapmaz C yapar diye çekiniyorum.

ne kadar çok giderse süt kanllrı o kadar azalma riski mi var

ben pazartesi yatıcam kızlar salı da amliyat sonunda kurtulucam ama doktorla detaylı konuşamadık:KK43: pazartesi konuşucaz
soru işaretleri yüzünden kafam karışık :KK43:

göğüs ucunun içe çökmesi nedir :KK52:

ay cnm sorma şimdiden tüm aradaşlarıma renk renk sipariş verdim :) gerçi ölçümü söylmedim ama :)

bişi sölicem 75 DD den nasıl 85 b oldu:44: 75 85 göğüs altı ölçüsü değil mi yani ben en azından öyle alıyorum

:nazar: için saol canım bende çıkım anlatıcam deneyimlerimi hemen

merhaba bende sizin gibi anlayamıyorum .85 sırt ve göğüs altı ölçüsü diye biliyorum.benimki 85 D den 85 B ye düşecek mesela cup oalayını yanlış anlıyoruz galiba.bende bu çarşamba ameliyat olucam bakalım.sizede geçmiş olsun

Canım hemen alıyorsun bir nazarlıkkkk vee sütyene takıyorsun :nazar: :KK1: :KK1:
Alsınlar tabikii canım iste tabii ne yüzsüzlüğü bunun yüzsüzlüğümüü olurmuş hıhh :86:

Ayy canım bayram sonrasıı yani..
Hadi bakalım Allah yardımcın olsun bitanem..
Kurtul tabii yaa ama öyle hemen perde yıkamakmış temizlikmiş bırakıyorsun yapmıyorsun boşver keyfine bak bir kaç ay sonra düzene koyarsın tekrar herşeyi..
Şimdi öncelik memişlerin güzel olması ve ağırlıklardan kurtulmak..
iyi şanşlar canım benim.. :KK71:

bende önüme gelene diyorum 85 b südyen alın diye.valla bilmiyorum hiç birşeye bakmam diyordum ameliyattan sonra onun için dip köşe temizledim.çarşamba ameliyat günü bir aksilik çıkmazsa tabi. bun arada geçmiş bayyrmın mübarek olsun.çıkıyım kendime geliyim perşembeye deneyimlerimi paylaşırım.kib şimdilik

arkadaşlar herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun umarım herkes sorunsuz sevdikleri ve özledikleri ile güzelbir bayram geçirmiştir

merhaba delal49

Valla abartmayayaim ama kazisalar bile razyim....
aslinda gögüsümümn altinda kat olmasini istemiyorum artikkkkkk!!! Biktim pisik kremlerinden, yok kurula hemen biraz terlemisem vs vs

Doktorla görüstüm... o da dedi ki, her bir gögüsüm 1040 ml'ymis, saglikli ve basarili bir amelit olabilmesi icin ancak 400 ml alirmis, ve kat da mutlaka kalirmis, ama beni eski gögüs gibi rahatsiz etmezmis. geriye kaliyor yine büyük bir gögus, kafam karisti acikcasi :KK43:((
Sizleri okuyorum tedirgin olmuyorum degil, sanki genekl bir b cup hakim, ben de c ila kalacagim, karnima agrilar girdi acikcasi....

Son düzenleme:
b den küçük a o da insanı bunalıma sokar tahminim :)
erkek çocuğu gibi B gayet küçük değil mi zaten ben B istiyorum da yapmaz C yapar diye çekiniyorum.

ne kadar çok giderse süt kanllrı o kadar azalma riski mi var

ben pazartesi yatıcam kızlar salı da amliyat sonunda kurtulucam ama doktorla detaylı konuşamadık:KK43: pazartesi konuşucaz
soru işaretleri yüzünden kafam karışık :KK43:

göğüs ucunun içe çökmesi nedir :KK52:

cok heyecanli sali olacak demek umarim hersey hayalindeki gibi olur sevgili pinup

ay ne bileyim, a ya takmis vaziyetteyim ne olacak ben de bilmiyorum.

gögüs ucunun ice cökmesini ben de anlayamadim....

bende önüme gelene diyorum 85 b südyen alın diye.valla bilmiyorum hiç birşeye bakmam diyordum ameliyattan sonra onun için dip köşe temizledim.çarşamba ameliyat günü bir aksilik çıkmazsa tabi. bun arada geçmiş bayyrmın mübarek olsun.çıkıyım kendime geliyim perşembeye deneyimlerimi paylaşırım.kib şimdilik

Tina 85 sen de bu carsamba mi oluyorsun, ne kadar yakin ameliyt tarihleriniz. sana da basarilar dilerim, hersey hayalindeki gibi olur insallah.
ameliyatlardan bize bahsedin ama iyilesinca, aklim sizlerde kalir

canım az kaldı ameliyatına hayırlı haberlerini bekliyoruz ameliyattan sonra yeme içme faslında su içme hemen zaten 4 saat bişey yiyip içmek yasak vişne suyu azcık iç iyi geliyor ameliyattan sonra çok susuyosun peçeteyle dudaklarını ıslatsınlar. ben ilkgün bile çok iyidim zaten 2 günümde hemen burda yaşadıklarımı yazdım umarım sende başarılı bir ameliyat sonrası mutlu olursun.kendine iyi bak canım sevgiler....

merhaba delal49

Valla abartmayayaim ama kazisalar bile razyim....
aslinda gögüsümümn altinda kat olmasini istemiyorum artikkkkkk!!! Biktim pisik kremlerinden, yok kurula hemen biraz terlemisem vs vs

Doktorla görüstüm... o da dedi ki, her bir gögüsüm 1040 ml'ymis, saglikli ve basarili bir amelit olabilmesi icin ancak 400 ml alirmis, ve kat da mutlaka kalirmis, ama beni eski gögüs gibi rahatsiz etmezmis. geriye kaliyor yine büyük bir gögus, kafam karisti acikcasi :KK43:((
Sizleri okuyorum tedirgin olmuyorum degil, sanki genekl bir b cup hakim, ben de c ila kalacagim, karnima agrilar girdi acikcasi....

canım aslında herşey ameliyat esnasında belli oluyor şimdi benim doktorum bana ameliyattan önce j tekniği uygulayacağını söyledi ameliyat sonrası i şeklinde yapmayı uygun görmüş.senin ölçülerin ne c yapmaz canım b olur yine sıkma canını hakkında hayırlısı neyse o olsun hayırlı haberlerini bekliyoruz.

cok heyecanli sali olacak demek umarim hersey hayalindeki gibi olur sevgili pinup

ay ne bileyim, a ya takmis vaziyetteyim ne olacak ben de bilmiyorum.

gögüs ucunun ice cökmesini ben de anlayamadim....

canım göğüs ucunun çökük olması şöyle dışa çıkık bi ucu olmuyor düz şekilde oluyor dokununca ucu dışarı çıkıyor benim bitanesi öyle diğeri normal ama ben ameliyat olmuş bikaç kişinin göğüslerine baktığımda öyleydi uçları oda süt kanallarının gergin olmasından dolayı oluyormuş kısaldığından yani.

evet pinup la birgün arayla ameliyat olacağız.ameliyattan sonra kesin tecrübelerimi yazıcam.herkese şimdiden teşekkürler.pinup ve benim gibi ameliyat olanlara kolaylıklar ve bol şanslar diliyorum.çok heycanlıyım çokkk.selamlar herkeseeee

X