Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

merhaba kayra27,

sorunu hemen cevaplayayim,
evet gercekten fark oluyor, yani sarkik ve cok büyük gögüslere sahip olanlar fark ederler.
Cok fazla büyük olmayip gögüs kücülten veya diklestiren, aslinda daha cok sarkikligindan sikayetci olan bayanlarda var,onlarda fazla fark olmaz diye düsünüyorum. ama 3 veya 4 cup kücülmüs olanlar, sonuctan hem memnun kalirlar, hemde fark ederler. (Cok göze batiyorduysa eger, cevredeki insanlar bile fark edip, cok kücülmüsler diye bile espiri yaparlar hatta :) )

merhabalar henüz yeni üyeyim ve cok caresizim kalçam cok kucuk ve sarkık ve bunun yuzunden evlilim bitmek üzere ve piskolojik sorun yasıyom ne yapmam gerek kalcamı nası büyütmem gerek ne olur yardım maddi gücümde yokkk
nelour bir fikir verin:gitme::gitme::gitme:şutarafagitti

Merhaba...
ewet sarkık ve bazı kıfayetlerde çok kötü duruyor üzerimde haklısın çocuk dogurduktan sonra küçülttürmek en güzeli tşkr ederim.:)

arkadaslar cok soru soruom umarım bunsltmıorumdur.benım göğüs ölüm yni sütyene göre 95 falan bu ölçüde lupta ameliyattan sonra ekadar cok küçülüyo

arkadaşlar benim ameliyata az kaldı ve ben hala sigarayı bırakamadım bikaçgündür azalttım sadece hatta bugün 1 tane içtim canım sıkılıyor bırakamadığım için((bir sıkıntım daha var tabi kilo veremiyorum şuanda 64 kiloyum boyuma göre fazla hoş ben hayatım boyunca hiç zayıf olmadım en zayıf halim 57 kilo olmuştur.

Son düzenleme:
delalcım benımde 1 ayım kaldı amelıyat olmama sıgarayı bıraktım eve almayınca sorun ortadan kalıyoor..onun yerıne rejım yapmaya ve kahve ıcmeye basladım ama ıda gunde 2 enafazla..yesılcay tuketme bak..amelıayt olcam dıye 105 kgdan suan 76 dustum..1 ay daha muddetım olduğundan 70 kg gırmeyı planlıyorum boyumda 170 ayrıca.tamamen yenı bır ben olmak ıstıyorum tum fazlalıklara elveda...

Merhaba,

Göğüslerimi küçültmeyi düşünüyorum, şu an 90 beden ölçüm. Bir arkadaşım Fatih Peker'e yaptımıştı ve çok memnun, sadece amly.sonrası sigara kullandığı için çok hafif izler var. Dr.ile ilgili bilgisi olan, fiyatı ve İstanbul içinde başka iyi bir dr.önerisi olan var mı ?

arkadaşlar bende ameliyattan önce bi 5 kg kadar vermek istiyorum. 2 kiloda ameliyattan sonra gider .yeter bana.bir ay kadar bir zaman var. acai bery diye bir ürün var bu kısa sürede 5 kg verdirirmi.kullanan var mı her hangi bir yan etkisi varmı acaba.yarın doktorumu arayıp soracağım da burada kullanan faydasını gören varmı diye merak ettim

heyy kızlar yaklaşık aynı zaman ameliyatımız sositososito eskiden yazıodum buraya ama üidim eksilince ameliyat olmıcamı bıraktım.

Sonra resmen mucize oldu 23 KASIM ameliyat günüm yani ilkem ve delal hepimiz aynı durumdayız.

Kızlar bende 5 haftam var 5 kilo vermek istiyorum yaaa

merhaba ben yıllardır buanı bekliyordum çok mutluyum 12 günüm falan kaldı işte sigarayı bıraktım çok şükür 3 gündür ağzıma sürmedim kilo işinide kasmıyorum ama dikkatte ediyorum çünkü hızlı verilen kilo fazlasıyla alınıyor ameliyattan sonra sağlıklı bir şekilde hem spor hemde rejim olayına girerim.şimdiden gözün aydın ve geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Canımm o da zor bee doğumda nar olacak yanımda mutlaka ki durun emziremem bu çocugun azına önce nar suyu damlatıcam demem lazım millet şok olarak kalır heraldee laelaelaelaelae

fotolarınızı merak ettim önceki ve sonraki haline bakıyım diye ama profilde göremedim

Canım arkadaş listene eklemen lazım bizi zemuszemus
Ayrıca ben akşam koyucam henüz koymadım resim :1rolleyes:

Merhaba...
ewet sarkık ve bazı kıfayetlerde çok kötü duruyor üzerimde haklısın çocuk dogurduktan sonra küçülttürmek en güzeli tşkr ederim.:)

Rica ederim ama dediğim gibi çocuktan sonra daha mantıklı geliyor öyle devasa büyük değilsee vereliniortak

Yaaa bende kilo veremedim hemde sigarayıda bırakamadım en son sordum artık ben günde 5 tane içiyordum dedilerki son 48 saat hiç içme en azından nikotin çıkıyor kandan diye ayrıca ameliyattan sonrada bırakmış oldum zaten 2 hafta şart içmemen umarım başarırsın delal alkisalkisalkis

Canım hemen nasıl düştüğünü yaz banada benim acil 20 kilo vermem lazımm ama acill yaza düğünüm var ve ben hala göbüşlüyümm :gitme:

Bencedee
Ayy vallahi bende heyecanlıyım zaten şu düğün işleri nasıl olacak hiç bilmiyorum bakalım artık hayırlısı eyvahedigeldismile İki sene sonrada narı götürürüm sıktırırım anneme yada kayınvalideme zemuszemus

** ayrıca evdeki bilgisayarda sorun olmuş sanırım bir kaç güne eklerim resimlerimi :çok üzgünüm:

kızlar nar suyu olayı süperde hadi doğum yaptığımız sırada nar yoksa:)duqiii düğün zamanın gelsin herşey kendiliğinden oluverir gelinik bakıyomusun şimdiden bazı şeyleri belirle sonra karar vermek zor olur senin için allah hayırlısını versin pozitif olmak lazım.nişanlın ne zaman askerden geliyo allah kavuştursun.:teselli:

Buluruzz narı yaaa
Valla kafamda bir kaç model belirledim gelinlik için ama bakalım hayırlısı önce şu göbekten kurtulmam lazım :gitme:
Çok saol canım yaa iyi geldi bu yazın bana boshayallersmile
İnşallah Allah yardımcımız olur hepimizin..
Nişanlım değil henüz laelaelaelaelae ocakta geliyor Allahın izniyle canım..

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

nar yoksa naapıyoruz zamanında alıyoruz ayıklıyoruuuuz veee buzluğa atıveriyoruuuz bu kadar basiiiit illa sıkacas çocuğaa yani kaçarı yok ahahahahahah :jeyyar: hadi hayırlısı dugiciim allah kavuştursun az zaman kalmış Şeniz

Çok saoll canımmm turkbayragi

selam, uzun zamandır göğüslerimi küçültmek istiyorum şu anda bebek emziriyorum ama bahara inşallah ameliyat olucam, istanbulda devlet hastahanesinde ameliyat olan var mı, doktor önerisinde buluna bilir mi? ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

slmmmmm.ankara ufuk hastanesinde ameliyat olan varmi

A.s forumdaki geçmiş yazıları okursan bir yada 2 kişiye denk gelmiştim orda ameliyat olan bitanesi bi doktordan bahsediyodu ama inanki hatırlamıyorum.zaten geçen yıllarda ameliyat olanlar pek yorum yazmıyorlar oh ameliyat olduk diyip hayata devam ediyorlar umarım yardımcı olan biri çıkar sevgiyle kal...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…