Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

hayırdır neden sordun cnm merak ettimde valla benimki büyümedi ben son kontrolümde doktora eğer ikinci bebeğe hamile kalırsam durumum ne olur dedim hamilelik dolayısıyla biraz büyür dedi ama eskisi kadar asla olmaz dedi birde emzirmeyi sordum ona göre yaptık gelir süt ama tam garantide veremem olurda gelmez yani o vücut yapına bağlı dedi ama bizim yaptığımız ameliyata göre gelmesi gerekir dedi ayrıca emzirme sonrası biraz sarkabilir dedi doktorumun söölediği bu cnm yani ameliyat sonrası büyüsede fazla büyümezmiş ben bunu anladım umarım faydam olmuştur bilmiyorumkismile

canım dün bi arkadaşla konuştum hatta bugün onlara gitcem oda ameliyat olmuştu hatta onun bir arkadaşıda olmuş ikisinin göğüsleri büyümüş yeniden ondan sordum hatta kız bana sakın yaptırma falan diyo çektim sıkıntıları bir ben bilirim dedi.ben tabi yinede ameliyatımdan vazgeçmiş değilim olcam tabi hoş büyüsede eski halini almaz perşembe günü tahlillerim falan yapılacak ogün doktorumada sorarım zaten.teşekkürler canım sevgiyle kala.s.

kızlar gögüs küçültme ameliyatı olupda çocuk sahibi olduktan sonra emzirme problemi oluyor diyorlar bu dogrumu yada bunun aksini savunan doktor tanıdıgınız varmı bekar biri olarak bu benim için çok önemli

kızlar bu nar olayı nedir ben anlayamadım

ahahahaha ay çok güzel sormuşsun herkes farklı bişi soruyor arada sırıtmış bu soru güldürdün beni valla ya şöyle cevaplayım cnm çok faydalı bir bilgi bu bebek doğar doğmaz anne sütü almadan önce ağzına bir iki tane nar suyunu sıkıyorsun koca bir nar değil ama sadece bir kaç tanesi bir tane bile olur bebeğin bir iki damla nar suyunu yutması yeterli ardından bebeği emzirebilirsin bir dahada yapmana gerek yok sadece bebeğin midesine ilk giden şey nar suyu olmalı çünkü bu sayede bebekte hiç gaz problemi yaşanmıyor bunu bizzat ben ve çevremde bir çok kişi denedi ve herkes çok rahat etti bu konuda bebek kendiliğinden gazını çıkartıyor ağrı sızı çekmiyor işte tüm olay budur şekerim.....

hımm anladım demircik sagol kaydirigubbakcemile3 haklısın biraz komik olmuş ama önceki sayfaları okuyordum bir nardır gidiyor bende merak ettim

ayyy büyümesinler yaaa,hem öyle birşey olursa aynı doktora revizyon ameliyatı yaptırırız, daha düşük maliyete ufak bir operrasyon. ne olcak sanki.ciddi bir kilo alma yada hamilelik dışında durup dururken büyümez herhalde.alkisalkisalkisalkisalkisalkis

kızlar bugün o ameliyat olmuş arkadaşı görmeye gittim göğsünün birinde büyüme olmuş azcık ama geçici bir durum gibi geldi bana bende çok büyüp eski halini alacağını düşünmüyorum ne diye ameliyat olalım demi eskisi gibi olcaksa..

desene arkadaşiın azıcık abartmış.ameliyatı yapalı ne kadar oldu acaba onu merak ettim.amelşiyattan sonra kilo almışmı bide

desene arkadaşiın azıcık abartmış.ameliyatı yapalı ne kadar oldu acaba onu merak ettim.amelşiyattan sonra kilo almışmı bide

canım ameliyat olalı 5 ay oldu zaten göğsünün birinde büyüme ve sertlik var belli oluyor büyüdüğü çünkü alt taraftaki dikiş yeri diğerine göre yukarda duruyodu kilo almış az ama onun göğsünde kistler vardı zaten ona istinaden ameliyat olmuş arada küçültme olayınıda yapmış işte

yaa merak etme cnm büyüme bazılarında belki vücut yapısına bağlı olarak olabilir ama doktor dedi bana eskisi gibi büyümez diye yinede bnm etrafımda yaptıranların büyümedi yaa ne bileyim zannetmiyorum ben boşver yaa sen yaptır ne kadar büyüyebilir ki yani kurtul bir an önce işkenceymiş öyle gezmek gerçekten bak ohh az zaman kalmış yaptır tahlillerini ol bir an önce cnm hayırlısı olsun şimdiden geçmiş olsun diyeyim geçince çok güzel olacak göreceksin kaydirigubbakcemile5

yok cnm yaa bnm aynı duruyo içine çöküktü halada öyle zaten uçları şiş daha inince ne olur bilememde bana aynı gibi geldi bilmiyorumkismile

Canım o arkadaşımında göğüs ucu içe doğruydu çöküktü işte 5 ay olmuş aynı azcık dokununca çıkıyo işte oda his kaybı olmadığından ama onun diğer arkadaşının çıkıktı oda ameliyat olalı 2 yıl olmuş

anlıyorum,ya işte bünye meselesi herkesde aynı olmaz.insallah arkadaşının durumuda düzelir.çatlıyorum gün sayıyorum bende 22 kasıma ne kadar çok varya.ders kitaplarım geçensene nekadar çabuk gelmişti çalışmaya başlıycam diye sıkılıyordum.ameliyat tarihini de iple çekiyorum günler geçmiyor.demekki istememek lazım yaaa.sizin ameliyat tarihiniz ne zaman?

Benim 11 kasimda muayenem var, sigorta karsilayacakmi karsilamayacakmi diye bakilacak...
ben de iple cekiyorum... ama isim daha cok uzun, sonra da ameliyat tarihine karar verilecek

Canım ben bugün tahlil vermeye gittim haftaya salı ameliyat oluyorum az kaldı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…