Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

ya kızlar ben de oldum biliyorsunuz 22 nisanda,şimdi şişlikler gitti ve bana küçülmüş gibi geliyorr..doktoruma söyledim önemli deil hemen hallederiz istersen daha büyütürüm dedi ama nasıl olcak??bana 330luk takılmıştı boyum 1.72 kilom 68.çok çekindim büyük olmasın dedim ama şimdi de yetmiyor keşke daha büyük olsa diyorum.eğer iknci kez büyütmek istersem normal ameliyat mı olmam lazım yine??dikiş yeri falan var sonuçta?pek uraştırıcı bişey olmaz dedi doktorum ama anlayamadım..beğenmeyip ikinci kez ameliyat olanınız var mı,fark ödedniz mi ve ne kadar..lütfen yardımcı olur musunuzz

Benzer bir soruyu devlet hastanesinde sormuştuk arkadaşım daha küçük istediği için. Silikonları ödemen gerekiyor en azından dediler.

slm herkese,
ben ameliyat olmak istiyorum, sırt ağrısından ve herkesin dikkatinin üzerimde olmasında bıktım, göğüslerim anneminkileri bile geçti ve halada büyüyor mafoldumben ameliyattan çok korkuyorum, bayıltılmaya karşı alerjim var, acaba içinizde göğüs küçültmeyi doğal yollardan deneyen varsa bana lütfen yardımcı olsun :çok üzgünüm:

eurubia ben de 21 Nisan da oldum benimki 325 ve bana da küçük geliyor ben de dikiş izlerinden korkuyorum eğer doktorun bir bilgi verirse bana da burdan yazarmısın, ne zaman yapabilirim dedi? 6 aydan önce olmuyor bildiğim kadarıyla

slm soplay,
ingiltereden gelmişşsin hos geldin bende bir süre yasamıstım...çok severim ingiltereyi...neyse asıl sorum su olacak tuğrul bey nekadar fiyat verdi sana....
tesekkurler bana ayrıntıları anlatırsan sevinirim...

Merhaba Tili
Tugrul bey bana goguslerimi ve fazla deriyi aldiktan sonra cok az gogus dokusu kalir gogus yapamak icin dedi o yuzden silikon takilmasini tavsiye etti.Kucultmeden cok diklestirme olacak ( ben hala goguslerimin cok buyuk oldugunu dusunuyorum ve mumkun oldugunca kucultulmesini istiyorum ama doktorunda gorusune onem veriyorum) diklestirme icin 8000 YTL eger silikonda takilirsa 9000YTL dedi pazarlik yapmadigini daha once duymustum ama sansimi denemedim degil ama indirim yapmiyor canim.

merhaba arkadaşlar.bende 16 mart 2009 da göğüs küçültme ameleyatı oldum.ssk dayaptılar hiç ücret ödemedim.hastane özelmasraf dışında yani refakatçı parası sargı bezi falan ödedim onun haricinde ödeme yok.hiç birkıyafet giyemezdimsütyen bulmakta zorlanırdım boynum sırtlarım çok ağrırdı en son sol kolumda elimde güç kaybı başladı ve ameleyat dediler oldum.çok memnunum iyiki olmuşum hiçbir dert kalmadı çok memnunum ameleyatı hiç anlamadım. sonrasında 2 kadar sırt üstü yamıyosun ama nerdeyse hiç ağrım olmadı diyebilirim.kollarını kısıtlı kullanıyosun 2 ay yani pek kaldıramııyosun.6 ay ağır kadırmyosun dikkat ediyosun okadar.bence hiçdüşünmeyin kıslar

Herkese merhaba,

İstanbul ya da Ankara'da göğüs küçültme konusunda hakikaten çok iyi olan bir doktor tavsiye eden olursa çok sevinirim. Tuğrul beyin numarasını aldım, Tayfun beyin numarasını veren olursa sevinirim. Bir de özel hastanede yaptıran var mı? Bir arkadaşım yaptıracak. Biraz da evhamlı, illa özel hastane olsun, ya mikrop kaparsam filan diye panik yapıyor. Söz verdim araştırıcam diye:KK43:
Arkadaşım Antalya'dan geleceği için, kaç gece hastanede kalacağı da önemli.

Şimdiden çok teşekkürler

Merhaba, bende bu forumu okuduktan sonra hayatımda ilk kez ameliyat olma fikrini bu kadar ciddi düşünmeye ve eşime dostuma söylemeye başladım. Şuanda benimde araştırmalarım iyi bir doktora ve uygun bir ücrette yaptırabilmek. Ankara Tıp fakültesinde 2 dokdor tanıdığımız var ancak isimlerini hiç duymadığım için tedirginim. Aranızda bu doktorları tanıyan veya ameliyat olan varsa bilgi verebilirse çok seviniirm. •
Prof. Dr. Murat Emiroğlu ve Prof. Dr. Serdar Gültan

Bu operasyonların sonucunda bebek emzirememe gibi bir durum oluyormuş.. Yani bunun olmasını engellemeden bu ameliyat yapılamıyor mu??

Bu operasyonların sonucunda bebek emzirememe gibi bir durum oluyormuş.. Yani bunun olmasını engellemeden bu ameliyat yapılamıyor mu??

Şöyle söyleyim ben ankarada nebil hocayla görüştüm özel muayenesinde yanlız 4,500 TL istedi ben oyüzden daha sıkı bir araştırmaya girdim şimdi Sühan Ayhandan randevu aldım ama 20 Temmuzda delikafadulden Nebil hoca bana kesinlikle emzirebilirsin dedi sadece ilk gün belki gelmez sütün ama sonra kesin gelir dedi. Ve bence sende doktoruna söyle kapanmamasını süt kanallarının ona göre ameliyatını planlar..

Herkese merhaba,

İstanbul ya da Ankara'da göğüs küçültme konusunda hakikaten çok iyi olan bir doktor tavsiye eden olursa çok sevinirim. Tuğrul beyin numarasını aldım, Tayfun beyin numarasını veren olursa sevinirim. Bir de özel hastanede yaptıran var mı? Bir arkadaşım yaptıracak. Biraz da evhamlı, illa özel hastane olsun, ya mikrop kaparsam filan diye panik yapıyor. Söz verdim araştırıcam diye:KK43:
Arkadaşım Antalya'dan geleceği için, kaç gece hastanede kalacağı da önemli.

Şimdiden çok teşekkürler

Ankarada Op. Dr. Nebil Bozdoğan var ve araştırırsan burda çok fazla ona ameliyat olup memnun kalan insan var.. tunalı hilmide özel muayenesi var ücretide az önce arkadaşa yazdığım gibi 4,500 TL. Ameliyatı Çağ Hastanesinde yapıyor ve o gece orada kalıyorsun birde 3-4 gün drenlerin oluyor o yüzden maksimum 1 hafta burda kalsa ii olur..
Telefonunuda vereyim ben 0(312) 426 37 60 Ayrıca Nebil hocaya mailde atabilirsin kesinlikle cevap yazar info(at)nebilbozdogan.com, dr.nebilb(at)hotmail.com

Ayrıca istanbuldada Aylin Karanlık çok iyiymiş sayfaları okursan detaylı bilgiye ulaşırsın.. Biraz uzun ama ben baya bilgi sahibi oldum valla zemuszemus Rica ederim opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar.bende 16 mart 2009 da göğüs küçültme ameleyatı oldum.ssk dayaptılar hiç ücret ödemedim.hastane özelmasraf dışında yani refakatçı parası sargı bezi falan ödedim onun haricinde ödeme yok.hiç birkıyafet giyemezdimsütyen bulmakta zorlanırdım boynum sırtlarım çok ağrırdı en son sol kolumda elimde güç kaybı başladı ve ameleyat dediler oldum.çok memnunum iyiki olmuşum hiçbir dert kalmadı çok memnunum ameleyatı hiç anlamadım. sonrasında 2 kadar sırt üstü yamıyosun ama nerdeyse hiç ağrım olmadı diyebilirim.kollarını kısıtlı kullanıyosun 2 ay yani pek kaldıramııyosun.6 ay ağır kadırmyosun dikkat ediyosun okadar.bence hiçdüşünmeyin kıslar

NHR , Merhaba, ameliyattan önce senin göğüslerin kaç bedendi? SSK herkese yapabiliyor mu ameliyatı, yoksa bir takım şartlara mı bağlı aydınlatırsan sevinirim... benim göğüsler 90 beden , doğumdan sonra iyice büyüdü ve sarktı, mümkünse SSK ya yaptırmak istiyorum ancak henüz araştıramadım...

arkadaşlar benim 10 ay oldu göğüslerimi küçülteli,hayatım değişti tek cümleyle çok mutluyum,fakat göğsümün ucundaki izler hala kırmızı,ilacı bırakmştm çok pahalı olduğu için,1 hafta bile yetmiyor ki scarex...hala benim gibi izleri kalan var mı merak ediyorum...

canim ben uc haftadir turkiyedeydim dun geldim yarin anestezide randevum var bi aksilik olmazsa persembe gunu ameliyatim gelismeleri burdan yazarim

aaa bende ayin 10'unda gidiyorum Istanbul'a. Anestesi icin rdvm ayin 9'unda ve 22 temmuz ameliyat gunum. Gelismeleri cok merak ediyorum, mutlaka yaz

X