Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Merhaba kızlar,

Sizce çocuk olduktan sonr amı bu ameliyat olmalı. Ben bu kadar beklemek istemiyorum açıkçası... Çocuktan önce yapılsa bir problem olur mu acaba?

1500 lira ödedim toplamda. Benimki de 90'dı. Şu an 75 giyiyorum. Ama dekoltem muhteşem oldu. Şekli ve dikliği mükemmel canım. :lepi:

Canım belki yazmışsındır ama ben bulamadım bir türlü tpicte. Sanırım devlet hast. oldun . Kime ve hangi hastenede ameliyat olduğunu yazabilir msiin?

Merhaba arkadaslar bende meme kücültmeyi düsünüyorum ama almanyada yasadigimdan dolayi doktor secimi pek kolay olmuyor okuduklarimdan yola cikarsam Tugrul Turan-baris cakir-hasan findik epeyce önde gidiyor sizlerden ricam bana meme kücültmeyi yaptiranlarin doktarlarindan biraz bahsetmeleri ve doktorlarinin tel.nr. özele yazmasi ayrica televizyonda yapilan estetik tatil paketleri hakkinda düsüncelerinizide yazarsaniz cok sevinirim]

bende göğüslerimden muzdariipim çok büyükler:KK43: üstüne üstlük hergün git gide sarkıyorlar :KK43:( psikolojim bozuluyor iice günden günde... eşime göğüslerimi küçültmek istediğimde hemn karşı çıkıyor asla olmaz diyor çünkü gçğüslerime bayılıyor ama bide bunun doğumdan sonrası var:KK43: destekli sütyen kullanmaktan bıktım usandım yeri gelince sütyensiz gezmek istiyorum :KK43:((

evt arkadaşlar meme başından olan keside nasıl bir iz kalıyor, ameliyatının üzerinden zaman geçen arkadaşlar bu konuda bilgi verebilirse çok sevinirim

Herkese merhabalar :)

Ben de dört gün önce meme küçültme ameliyatı oldum.Ameliyat sonrası iki günüm ağrılıydı açıkçası. Ama dünden beri kendimi daha iyi hissediyorum.Yalnız, ameliyat olan hanımlara danışmak istediğim sorular var. Sizlerde de şişlikler oldu mu? Göğüslerimin içi taş gibi şuan. Acı ve ağrıdan ziyade bu şişlikler beni rahatsız ediyor.

Ameliyat olanlara ve olacaklara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum :)

Merhaba Arkadaşlar
Ben ameliyat olalı 40 gün oldu ve sağ gögüs ucumda hiç his yok öbürü normal
Böyle olupda geri normale dönen arkadaşlar varmı acaba
Gögüslerim çok güzel oldu ama bu konu çok canımı sıkıyo

Herkese merhaba,
ben ameliyat olalı tam bir yıl oldu.İzler ten rengine,yapısına göre değişiklik gösteriyor.Beyaz tenli olmanın avantajlı olduğunu söylemişti bana doktorum.Ben esmerim halen izlerim belirgin,yer yer silikleşen bölümlerde var,yok değil.Ama benim hiç umrumda değil.
Şişlik hissi,taş gibi olma bende de olmuştu.İkinci aydan sonra göğüslerinizdeki olumlu değişimlere inanamayacaksınız.Yumuşuyorlar,kesi yerleri iyileşiyor.....az sabır arkadaşlar:)
Hissizlik bende hiç olmadı gibi birşey.Birini 3. yada 4. gündü sanırım ,diğerini de haftasına hissetmiştim.
Hepinize çok geçmiş olsun.Hergün ,ne güzel düşündüm de bu ameliyatı yaptırdım diye kendi kendime teşekkür ediyorum:)

zemuszemus Arkadaşlar herkese merhaba bugün gidip görüştüm sonunda Prof. Dr. Sühan hocayla veee 27. Ağustos Cuma günü ameliyatt oluyorumm.. Acayip heyecanlıyımm.. Dualarınızı bekliyorum ve artık kurtuluyorum.. Darısı tüm ameliyat olmak isteyenlerin başına olsun inşaallah.. opuyorumnanaktan

Merhaba ben de göğüslerinden dertli bir bayanım.Tuğrul Bey hakkında söylediklerin çok rahatlatıcı. Eğer mümkünse cep telefonunu almak isterim

X