Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Tugbana cesaret veren yazin icin cok tesekkurler, yaza istedigin kiyafetlerle girebileceksin ne guzel yyyt

evet canım aynen öle olucak..Ve tayfun hoca bana süpriz yapıp koltuk altlarıma liposuction yapmış normal çok gevşek duruyorlardı sarkma vardı tamamen yok etmiş saolsun..ben özelde oldum arkadaşlar central hospitil ı tavsiye ediyorum size ilgi alaka mükemmel kendimi hastanede değil de otel de gibi hissettirdiler valla:lepi:

bende bir zamanlar sitelerde deli gibi dr araştırması yapıyordum ama şuan bakıyorum da ameliyat olalı 2 ay olmuş..ameliyat olmaya karar veren tüm arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun korkulacak hiç bir şey yok...abartıldıgı gibi değil hiç bir şey dr ve hastane seçiminiz çok önemli..

kararsız kalan arkadaşlara doktorum TAYFUN AKÖZ ü şiddetle tavsiye ediyorum kendisi kartal devlet hastanesinde klinik şefi...öncelikle size para gözüyle değil insan gözüyle bakıyor ve özel hastanede olun...
ameliyat korkusu olan arkadaşlar cesaret iğnesi ile ameliyathaneyi bile görmüyorsunuz..TAYFUN hocam ellerine sağlık harikalar yarattın sana minnettarım...
cnm sen istanbulda mı oldun ameliyatı bide ne kadara oldun ögrenebilirmiyim

Arkadaşlar öncelikle tekrar merhaba. a.s. Benim sorum Doç. Dr. M. Sühan AYHAN'a meme küçültme ameliyatı yaptıranlara.. Yada yaptıran tanıdıkları olanlara.. Doç. Dr. M. Sühan AYHAN'ı tavsiye ediyormusunuz? Ameliyatınız ne kadara mal oldu? Özellikle meme küçültme ameliyatı sonrası sorun yaşayanınız varmı?
Artık kurtulmak istiyorum bu büyük göğüslerden lütfen yardımcı olun..

Merhaba arkadaslar
ben yurt dısında yasadıgim icin cok doktor dolasma sansim yoktu ve buradaki arkadasların tavsiyelerinden yola cıkarak 2 doktoru turkiyeye gelip gordum. Bunlar Dr Tugrul Turan ve Aylin Karanlık.Aylin hanım ameliyatı tugrul beyden cok daha az fiyata yapıyor fakat gorusme ucretı aliyor . Ben gorusmeye gıtmeden once her ıkı doktor ıcın cok buyuk umutlarım vardı Once tugrul beyı gordum gorusme 4 saat surdu ve aylin hanımla gorusmem oldugu icin 4 saat sonunda ayrılmamız gerektıgınız soyledım ve bu gorusme ıcın tek kurus talep etmedi.Gordugum amelıyat sonrası resimler doktorun bilgisi gayet tatmin edici ve guven verici idi. Aylin Hanim cok cıcı bır bayana benziyor fakat gorusme 15 dakika surdu ve ben hıc bır bakımdan tatmın olmadım ozellıkle yurt dısından gelip 15 dakika gorusmek ve 100 lıra odemek benı hayal kırıklıgına ugrattı belkı tugrul beyin 4 saatik gorusmesinden sonra bu gorsme benı hayal kırıklıgına ugrattı. Tugrul Beye guven duymama ragmen tugrul bey ayarında baska bır doktor ıle gorusme yapamadan amelıyat kararı almak istemiyorum ama baska bir doktoru gorme sansım yok aranizda bu her iki doktoru gorup artı baska doktorlarıda goren varmı? varsa bana goruslerinizi bildirebilirmisiniz? Ben amelıyatımı kışa dogru olacagım ve hemen ameliat oncesi gelecegim Turkiyeye.

baska bir sorumda her iki doktorda goguslerimin buyuk olmsına ragmen gogus dokum cok azmıs ve (sarkma cok var) yaglar ve deri alındıgında yeni bir gogus olusturacak yeterli gogus dokum yokmus ve slikon konulmasını tavsiye ettiler. Tugrul bey sart degıl ama olmazsa kucuk bir gogus olur dedi aylin hanımda konulmazsa 6 ay sonra gogus oturunca cok sarkar ve tekar slikon taktırma ıcın gelirsin dedi benim istedigim zaten kucuk gogus slikon koydurmak biraz ters geliyor kucultmeye calısırken aranizda bu sorunu yasayan varmı?
simdiden tesekkurler

Ankarada ıyı bı doktor ısmı ıstıyorum arkadaŞlar yardımcı olursanız sevınırım.ayrıca sÜhan beyden randevu almak ıstedım temmuzun sonuna gÜn verıyorlar muayene ıÇın ozamana kadar bekleyecek vaktım yok.yardımcı olursanız sevınırım

cnm sen istanbulda mı oldun ameliyatı bide ne kadara oldun ögrenebilirmiyim

evet canım antalyadan istanbula ameliyat için gittim 1 gece kaldım hastanede 4 binlira ya oldum fakat tayfun bey kartal devlet hastanesinde klinik şefi oldugu için...orada olursanız eger çok daha ucuza olabilirsiniz...sadece hastane fark ediyor istersen bi görüş fiyat al derim

evet canım antalyadan istanbula ameliyat için gittim 1 gece kaldım hastanede 4 binlira ya oldum fakat tayfun bey kartal devlet hastanesinde klinik şefi oldugu için...orada olursanız eger çok daha ucuza olabilirsiniz...sadece hastane fark ediyor istersen bi görüş fiyat al derim
tmm cnm çok tskr ederm bende uzun zamandır araştırıyorum umarım olurum ama çok para ödiyemem:s

arkadaslar lütfen bana yardımcı olun istanbulda sigortanın karşıladıgı veya maliyeti düşük meme küçültme ameliyatını nerde yaptırabilirim

arkadaslar lütfen bana yardımcı olun istanbulda sigortanın karşıladıgı veya maliyeti düşük meme küçültme ameliyatını nerde yaptırabilirim

Şişli Etfalde yaptırabilirsin. Ben de orda yaptırdım ve şunu da eklemeliyim ki adı bu konuda en çok geçen doktorların hepsinin yetiştiği yer orası... hepsinin resmini o klinikte kaldığım sürede gördüm. Forumda bir kaç sayfa önce kendi deneyimimi yazmıştım bu konudaki ordan daha ayrıntılı bilgi alabilirsin. ohaoldumsmile

Şişli Etfalde yaptırabilirsin. Ben de orda yaptırdım ve şunu da eklemeliyim ki adı bu konuda en çok geçen doktorların hepsinin yetiştiği yer orası... hepsinin resmini o klinikte kaldığım sürede gördüm. Forumda bir kaç sayfa önce kendi deneyimimi yazmıştım bu konudaki ordan daha ayrıntılı bilgi alabilirsin. ohaoldumsmile
canım sen şişlide ne kadara yaptırdın peki ameliyatını benim gögüslerim 90 benden seninki kaçtı ne oldu

kızlar bende 40 gün önce göğüs küçültme ameliyatı oldum göğüslerimde sert beze gibi şeyler elime geliyor normalmidir ameliyat olan arkadaşlar yazsın lütfen endişelendim........

ya kızlar ben de oldum biliyorsunuz 22 nisanda,şimdi şişlikler gitti ve bana küçülmüş gibi geliyorr..doktoruma söyledim önemli deil hemen hallederiz istersen daha büyütürüm dedi ama nasıl olcak??bana 330luk takılmıştı boyum 1.72 kilom 68.çok çekindim büyük olmasın dedim ama şimdi de yetmiyor keşke daha büyük olsa diyorum.eğer iknci kez büyütmek istersem normal ameliyat mı olmam lazım yine??dikiş yeri falan var sonuçta?pek uraştırıcı bişey olmaz dedi doktorum ama anlayamadım..beğenmeyip ikinci kez ameliyat olanınız var mı,fark ödedniz mi ve ne kadar..lütfen yardımcı olur musunuzz

X