Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

iyi geceler ben de büyütme ameliyatı oldum 22 nisanda.şimdi sağ göğsüm çok sertt ellediğimde resmen böyle taş varmış gibi ama sol yumuşak sanki hiç içinde silikon yokmuş gibi.bi de sağ göğsümün dikiş yeri acıyo biraz neden acaba?

slm bende göğüslerimi küçültmek istiyorum
geçen sene çok istedeim fakat doğumda aldığım kiloları vermem gerekiyordu.troidim olduğu için zorlandım ama artık bu göğüslerden kurtulmak istiyorum kilolarımın çoğu gitti
şimdi doktor arıyorum ama gerçekten bakıyorumdan geçen seneden beri fiyatlarda bi değişiklik yok
geçen sene vakıfgureba hastanesinde 2000 tl dediler çok uygun diğer yerlere göre tabii bunu geçen sene dediler
belki bu sene fark olmuştur ilgilenenlere ben büyük htimalle oraya gideceğim
bu arada vakıfta ameliyat olan varsa tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

slm bende göğüslerimi küçültmek istiyorum
geçen sene çok istedeim fakat doğumda aldığım kiloları vermem gerekiyordu.troidim olduğu için zorlandım ama artık bu göğüslerden kurtulmak istiyorum kilolarımın çoğu gitti
şimdi doktor arıyorum ama gerçekten bakıyorumdan geçen seneden beri fiyatlarda bi değişiklik yok
geçen sene vakıfgureba hastanesinde 2000 tl dediler çok uygun diğer yerlere göre tabii bunu geçen sene dediler
belki bu sene fark olmuştur ilgilenenlere ben büyük htimalle oraya gideceğim
bu arada vakıfta ameliyat olan varsa tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

merhaba bende yeni ameliyat oldum henüz 11 gün oldu ameliyat sonram gayet iyi geçti çok şükür ufak tefek sıkıntılar oluyor ama of dedirtecek şekilde değil ben çapadan fiyat almıştım 2.500 liraydı ama temmuz ayına falan gün veriyorlardı o yüzden ben özelde yaptırdım ama çapadaki dr.um yaptı ben memnunum sadece ödemler henüz çok olduğundan bana hala büyük görünüyorlardı ama artık alışmaya başladım elbiselerimden anlıyorum ne kadar küçüldüklerini benim dr. erdem güven çok iyi bir insan gidip görüşebilirsin istersen hem üniversite hastanesi daha iyi olabilir nede olsa piyasadaki bütün estetik dr.ları bu okullardan çıkıyor :))

sız böyle yazdıkcaa cok heveslenıyorum bayramdan sonra kısmetse olucam .ama rızede olduğumdan daha yeno gelmıs arastırma hastanesıne dr..henuz gorusmedım kendısıyle..umarımm bendeee en yakın zmanda bu yuklerden kurtulurumm..

arkadaşlar mrb bende aranıza yeni katıldım.bende karar verdim ameliyat olmaya doktorda buldum ama çöyle bi problem var.bebeğim emmeyi şubat ayında bıraktı tekrar çocuk düüşünüyorsanız tavsiye etmiyoruz diyorlar bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.beklemeye tahammülüm yok bende hafiflemek istiyorum.ameliyat olan tüm arkadaşlara geçmiş olsun.

inşallah insallah allahın ıznıyle kurtuluruz br aklım işte cocuklarda kalıyoo buyuk mesulıyet ıstıyoo onlara bakmak küçük felaket allahım yardım edr inşallah...isteyen herkese allahım nasıp etsın olmayıda agırlıklardan kurtulsunlar..

merhaba bende yeni ameliyat oldum henüz 11 gün oldu ameliyat sonram gayet iyi geçti çok şükür ufak tefek sıkıntılar oluyor ama of dedirtecek şekilde değil ben çapadan fiyat almıştım 2.500 liraydı ama temmuz ayına falan gün veriyorlardı o yüzden ben özelde yaptırdım ama çapadaki dr.um yaptı ben memnunum sadece ödemler henüz çok olduğundan bana hala büyük görünüyorlardı ama artık alışmaya başladım elbiselerimden anlıyorum ne kadar küçüldüklerini benim dr. erdem güven çok iyi bir insan gidip görüşebilirsin istersen hem üniversite hastanesi daha iyi olabilir nede olsa piyasadaki bütün estetik dr.ları bu okullardan çıkıyor :))

canm ya ıyısın demek şey merak ettım 11 gun oldu ya cocukları ıstedıgınde kucagına alabılıyomusun o konuda bı sıkıntı varmıa.s.

arkadaşlar mrb bende aranıza yeni katıldım.bende karar verdim ameliyat olmaya doktorda buldum ama çöyle bi problem var.bebeğim emmeyi şubat ayında bıraktı tekrar çocuk düüşünüyorsanız tavsiye etmiyoruz diyorlar bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.beklemeye tahammülüm yok bende hafiflemek istiyorum.ameliyat olan tüm arkadaşlara geçmiş olsun.

hoşgeldın canm ..bende bebegım emmeyı nısanda bıraktı ve 6 ayın gecmesını beklıyorum ve burdakı arkdaşlardanda görüşlerını alarak kendımce moral topluyorum ıyı seylerıde duydukca tabııa.sbende senın gıbı duydum ama genellıkle arştırmalarımda süt bezlerıne dokunulmadıgındanda bahsettıler yanı drle aranızda konuşup ona gore ayarlıyolarmışş bekar arkdaşlar vardı mesela bı okudugumda emzırebılcegınden drsının süt bezlerıne dokunmamış dıyodu aklımda kalanlar bunlaryerimseniben canm sanırım dr den drye fark oluyoo görüşmek lazım ılk etapta ...:1hug:

hoşgeldın canm ..bende bebegım emmeyı nısanda bıraktı ve 6 ayın gecmesını beklıyorum ve burdakı arkdaşlardanda görüşlerını alarak kendımce moral topluyorum ıyı seylerıde duydukca tabııa.sbende senın gıbı duydum ama genellıkle arştırmalarımda süt bezlerıne dokunulmadıgındanda bahsettıler yanı drle aranızda konuşup ona gore ayarlıyolarmışş bekar arkdaşlar vardı mesela bı okudugumda emzırebılcegınden drsının süt bezlerıne dokunmamış dıyodu aklımda kalanlar bunlaryerimseniben canm sanırım dr den drye fark oluyoo görüşmek lazım ılk etapta ...:1hug:

hoşbulduk arkadaşım bende okuyorum işte çok araştırdım yeni tekniklerle süt bezlerine fazla zarar verilmediğini yine bebeği emzirebileceğini falan ama amelyat olan arkadaşlar daha iyi bilgi sahibidir diye sorma gereği duydum.ankarada tavsiye edeceğiniz bir doktor varmı.doktor buldum ama yinede sorayım ben

Sağol canımmm özelden yazabilrsen ilacın adını cok sevinirim yoksa elimde kalacaklar ck kaşınıyorlar çıldırıcam.sadce bir kez hafiften baktım yaralara cok koktum birdaha bakamadım umarım en kısa sürede gecerler.Ama DEĞERRRR.Sizede cok teşekkür ederim cok guc verdiniz bana sayenizde daha da cesaretlednm.

Nevena nasıl oldun?:lepi::lepi:

sagol canım ya bende cok seviniyorum ama daha direnlerim üzerimde oldugu için fazla rahat degilim bu akşam alacak onları umarım kolay çıkıyordur cumadan beri televizyon gibi kablolarla dolanıyorum evin içinde şuan sertliklerim fazla ama yumuşamada başladı tamamen yumuşak olacaklarmı normal meme gibi yani cevabını bekliyorum canım tecrübeye cok ihtiyacım var:))[/QUOTE

merhaba cnm biraz geç oldu yazmam ama kusura bakma:) yumuşar tabiki merak etme hatta yumuşamıştır belki de ben yazana kadar.Nasılsın şimdi eminim kendini çok ii hissediyorsundur:)

canm ya ıyısın demek şey merak ettım 11 gun oldu ya cocukları ıstedıgınde kucagına alabılıyomusun o konuda bı sıkıntı varmıa.s.

selam canım naber diyeyim öncelikle. evet artık oğlumu kucağıma alıyorum dr.uma sordum pazartesi günü kaldırabilirmiyim kucaklayabilirmiyim diye evet dedi hatta dün annemi evine gönderdim artık kendim halledebiliyorum diye yani hepi topu bir hafta sıkıntın var ben oğlumu ikinci günden beri kendim uyutuyorum mesela ama kaldırmadım tabiki

yalnız bende çok ödem var özellikle bir göğsüm ameliyattan çıktığımdan beri ağrıyanda o yoğun ödem yaşayanda o iki meme bile birbirinden farklı tepki gösteriyor ama genel durumum iyi çok şükür ancak bandajlar bana çok kötü alerji yaptı şimdi tülbetle alttan sırtıma doğru bağlıyorum ödemlerim basılsın diye yoksa oralar şiş kalacak i yöntemiyle olduğum için alt bölgelere bastırmak gerekiyor bakalım ya haftaya iş başıda yapacam kısmetse herşey güzel yani:)) darısı başına arkadaşım inşallah

sagol canım ya bende cok seviniyorum ama daha direnlerim üzerimde oldugu için fazla rahat degilim bu akşam alacak onları umarım kolay çıkıyordur cumadan beri televizyon gibi kablolarla dolanıyorum evin içinde şuan sertliklerim fazla ama yumuşamada başladı tamamen yumuşak olacaklarmı normal meme gibi yani cevabını bekliyorum canım tecrübeye cok ihtiyacım var:))[/QUOTE

merhaba cnm biraz geç oldu yazmam ama kusura bakma:) yumuşar tabiki merak etme hatta yumuşamıştır belki de ben yazana kadar.Nasılsın şimdi eminim kendini çok ii hissediyorsundur:)

sağol canım sorun değil geç yazman yazdın ya o yeter. evet epeyce yumuşadılar ama hala tam meme gibi değil ödemlerim epeyce var hiç su içmiyordum ben dün aklıma geldi ve su içmeye başladım inşallah ödemlerimde geçince herşey güzel olacak 3 ayda oturur diyor dr.um sen ne durumdasın ve nekadar oldu ameliyat olalı canım

banada dr.umun ilk sorusu çocuğun varmı 'ydı ve ben artık çocuk düşünmediğimi söylemiştim emzirmede sorunlar olabiliyor demişti buna garanti veremeyiz demişti ben artık düşünmediğim için zaten benim açımdan sorun yoktu ama ameliyattan çıkınca sordum dr.uma emzirebilirmiyim istesem diye hamile kalırsan emzirirsin dedi emzirmeme zarar gelmeyecek şekilde yapmış ama allahım isteyenelre versin inşallah bizlerinde evlatlarımıza sağlık sıhat versin onları yetiştirmek büyütmek nasip etsin inşallah

ameliyat olalı 6 ay oldu son 2-3 gündür sol göğsümde sızlamalar var daha doğrusu iğne gibi batıyo dikiş yerleri normalmi bu kızlar yaa

Son düzenleme:
1 hafta ıcınde bebeklerımızı kucağımıza almak sevındırıcı bıhaberdı beklemek...valla buna sevındım...benımde 2 bebeğim olduğundan dusunuyordum nasıl olcak dıe?

ameliyat olalı 6 oldu son 2-3 gündür sol göğsümde sızlamalar var daha doğrusu iğne gibi batıyo dikiş yerleri normalmi bu kızlar yaa

canım benimde 12 gün oldu ve geçen hafta o dediğin sızlamalar vardı sanki dikişlerim kopuyordu sanırım içeriden ipler eriyordu şimdide yine dikiş yerlerim ince ince sızlıyor bazen dediğin gibi birden birşey batıyor gibi oluyor o biraz daha can yakıyor ama çok değil sadece insan birşeymi oluyor diye korkuyor ikimizdede aynı olduğuna göre takma kafana canım

bu arada seninkilerde çok sert ve yukarıda değilmi benimkiler biraz aşağıya indiler artık ilk hafta sanki ağzımdalardı :))

1 hafta ıcınde bebeklerımızı kucağımıza almak sevındırıcı bıhaberdı beklemek...valla buna sevındım...benımde 2 bebeğim olduğundan dusunuyordum nasıl olcak dıe?

evet canım sevindirici ve hayat kurtarıcı bir haber oluyor çünkü bebişler anlamıyor uf oldum diyordum direnlerimi gösteriyordum ama kıyamet kopuyor anlamıyor normalde annemi görünce beni unuturdu şimdi inadına ona gitmiyor bana gelmek için ağlıyordu neyse bu süreci geçirdik darısı isteyen herkesin başına:)

canım benimde 12 gün oldu ve geçen hafta o dediğin sızlamalar vardı sanki dikişlerim kopuyordu sanırım içeriden ipler eriyordu şimdide yine dikiş yerlerim ince ince sızlıyor bazen dediğin gibi birden birşey batıyor gibi oluyor o biraz daha can yakıyor ama çok değil sadece insan birşeymi oluyor diye korkuyor ikimizdede aynı olduğuna göre takma kafana canım

bu arada seninkilerde çok sert ve yukarıda değilmi benimkiler biraz aşağıya indiler artık ilk hafta sanki ağzımdalardı :))

ilk zamanlar şişti çok güzel görünüyodu 6 ay geçti aradan normale döndüler artık şu ağrılarda olmasaa dahada güzel olacak.ilk zamanlarımı hatırlıyorumda yataktan zar zor kalkıyodum çok ağrılı geçti
şimdiki halime şükretmem lazım binlerce kez

X