Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

kimseden ses cikmiyor herkes tatilde mi yoksa ameliyattami?:)

Sopjaycım diğer arkadaşları bilmiyorum ama ben buradayım. Bu duygu çok tanıdık geldi bana......Ameliyat olmadan önce ben de sürekli bir şeyler yazılsın , gelişmelerden haberdar olayım istiyordum......Gün geçtikçe karnım da göğüslerim de gözüme daha bir güzel görünüyor... Dilerim bir gün sen de bu duygularını bizimle paylaşırsın opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Gasmiee güle güle kullan memişlerini..... sositososito sositososito sositososito Ne zaman olmuştun?????

TELLİNAAAAAAAAAAAAZZZZ !!!!!!!!!!!! Geri sayımını başlattım canım...aklinialirimsmile aklinialirimsmile aklinialirimsmile Son 8 güncük.... Heyecan durumları nasıl??????

Evet aynen dedigin gibi annejim hergun bakiyorum birileri birseyler yazmismi yeni ameliyat olanlar varmi yeni haberleri olan varmi diye bende hastalik ve takinti haline geldi biran once olsamda kurtulsam

süt bezleirne zarar vermiyo en azından tuğrul turanın yöntemi.ben ona yaptırdım çok güzel oldular masallah:)

TELLİNAAAAAAAAAAAAZZZZ !!!!!!!!!!!! Geri sayımını başlattım canım...aklinialirimsmile aklinialirimsmile aklinialirimsmile Son 8 güncük.... Heyecan durumları nasıl??????

ay şekerim bi heycan bastıkiii sorma valla...kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

ay hadi işallah valla ben büyüklüklerinden çok boyun ağrısından muzdaribim o kadar boynum ağrıyoki offff yaniidelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Benimde cok boynum agriyor ben fizyo terapiste gidiyorum bir kac haraket verdi yapmam gereken haftada bir gidiyorum masaj yapiyor birde kaburgaya ufak ufak baski yapiyor cok daha iyi hissediyorum boynumu cevirebiliyorum artik en azindan gogus ameliyati olan akadar boyle idare edicez:))

işallah en yakın zamanda sende kurtulursun ağrılarındanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan valla çekmeyen bilmiyo..

Annejim senin karin gerdirme ameliyatindaki mutlulugunu duyduktan sonra bende goguslerimle beraber karnimi gerdireyim diye kafaya koymustum ama bugun vazgectim. Esim ameliyati ingilterede olmami istedigi icin onun gonlu olsun birde on bilgi olsun diye bugun bir clinige gittik orada karin ameliyati ile ilgilide bilgi sordum bana gosterdikleri resimlerdei izler epeyce buyuk ve amelyat sonrasi karnimin su halinden daha kotu olacagini izlerden dolayi soyleyip tavsiye etmediler sen nediyorsun izler gercekten o kadar buyukmu ben hep sezeryan izi buyuklugunde ve oldukca asagida diye dusunmustum ama bugun hayal kirikligina ugradim biraz bilgilendirirmisin canim
sagol

merhabalarr

bende ameliyat icin randevumu aldimm :lepi:

24 . mart ameliyat olacagimm.. gelismeleri bildiririmm

doktorum
Op.Dr. Sadullah Karun

süt bezleirne zarar vermiyo en azından tuğrul turanın yöntemi.ben ona yaptırdım çok güzel oldular masallah:)

yöntem derken cnm?
ben de bilgi toplama aşamasındayım,protezini nereden taktı dr,kol altı mı,meme ucu yada altından mı

gozun aydin Askito umarim hersey gonlunce olur bende ameliyat gunu aldigim gunu bir gorebilsem !!
doktora bir karar verebilsem en zor is o . senin doktorunun adini burdan duydum daha once umarim istedigin gibi olur hersey bu doktora karar vermeden once hangi doktorlara gittin ve sadullah beye karar kilmanda ne etkili oldu fikir verirsen sevinirim. Bende Aylin karanlik ve Tugrul duran isimlerini burdan duydum ve ameliyat olan arkadaslar burda hepsi cok memnun o yuzden bu iki isim uzerinde duruyorum su aralar.

canim ben yurt disinda oldugumdan mail yolu ile görüstüm doktorlarla..
ortalama 20 doktorla görüstüm..
bir sürü sorular sordum..
en tatmin edici cevaplari
naci celik
aylin karanlik
ve sadullah karundan aldim.

naci celik biraz yüksek fiyat verdigi icin onu eledim,

aylin karanlik ve sadullah karun arasinda kalmistim ..
ve sadullah karunda karar kilmamin sebebi.. ameliyat izini özel bir teknikle en aza indirdigini ögrendim.
tek cizgi iz birakiyormus.

iste böle :)

Askitocum bende yurt disinda oldugum icin doktor doktor gezemiyorum o yuzden buraki arkadaslarin tavsiyelerine gore doktor secmeye karar verdim. bende aylin hanim ve Tugrul bey ile yazistim herikiside ilgili ve bilgilendirici Tugrul beyin fiyatlari cok yuksek ama olsun dedim yeterki iyi olsun toplar bulur yaptiririm ben gecensene onun ismini yine burdan duymustum simdi bu yolda Annejim aylin hanimi onerince ve diger hakkinda yazilanlari duyunca Aylin hanim agirlik kazanmaya basladi. ben mayis ayinda Datcaya gidiyorum esimle Istanbula gidip bir gunlugune heriki doktorlada gorusmeyi istiyorum. sen sadullah beyin yaptigi isleri gordunmu ? fiyati nedir bu arada? yurt disinda olup doktor bulmak ne zor ismis boyle sen hangi ulkede yasiyorsun ben Ingilteredeyim gelismelerden haberdar et beni olurmu

merhaba herkeze, bende göğüslerimiküçültmek istiyorum, sizlerin yazılarından yola çıkarak üç dr. dikkatimi çekti tugrul turan,aylin karalı ve sadullah karun araştırdım sizlerle paylaşmak istiyorum isimlerini verdiğim dr.lara ameliyat olan arkadaşlardan bilgi almak isterim tşk......

Kızlar bana dua edinsempatiksalakcinni yarın gidiyorum çarşamba ameliyatım var artık ameliyattan sonra görüşürüzboshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…