Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Askito sen zate arastirmissindir doktorunlada konusmussundur zaten ama ben yinede bir soyliyim dedim duydugum kadari ile az iz birakan ameliyat yontemlerinde ileriki yillarda sorun cikabiliyormus goguslerde potluk falan gibi tekrar duzeltilmesi gerekebiliyormus bu konuyu iyice arastirdinmi canim

telli naz nerde ameliyat oluyordun canim doktorun kimdi ameliyat nasil gectigi konusunda bizi bilgilndir umarim hersey yolunda gider

telli naz nerde ameliyat oluyordun canim doktorun kimdi ameliyat nasil gectigi konusunda bizi bilgilndir umarim hersey yolunda gider

canım benim çok teşekkür ederim. Çarşamba ameliyat olcam mersin ünv. tıp fakültesinde doktorum Şakir Ünal.... Nasıl geçtiğini dönüşte anlatırım artıkın:lepi: İnşallah bi sorun çıkmaz...Hadi kızlar sevgiyle kalın:sm_cool: Bana dua etmeyide unutmayın:teytey::teytey::teytey:

Tellinaz, umarım ameliyatın iyi geçer ve sonuç istediğin gibi olur. ayy çok heyecanlandım şimdi. ben de ameliyat günümü aldım ve tam 1 ayım kaldı. Dualarım seninle canım. şimdiden geçmiş olsun :lepi:

bende gögüslerimden dertliyim
zaten büyüklerdi emzirme ile hayatım alt üst oldu
hiç bir sey giyemiyorum eski kiloma dönmeme ragmen! oğlum 1 yaşında emzirmeyi kesince ameliyat istiyorum
izmirden doktor adı öneren varmı
teşekkürler

melikemre,ızmirde ege üniversitesinde doç.dr ufuk bilkaya temmuz ayının başında küçülttürme ameliyatı oldum.sonuç mükemmelllllllllllllllllllllllllllllllllll.hiçbir olumsuzluk yaşamadım.işinde çok başarılı bir hekim.eminim farklı adlara da ulaşırsınız.hepsiyle görüşüp net karar alır ,ağırlıklarınızdan kurtulursunuz.sağlıkla kalın....

Annejim senin karin gerdirme ameliyatindaki mutlulugunu duyduktan sonra bende goguslerimle beraber karnimi gerdireyim diye kafaya koymustum ama bugun vazgectim. Esim ameliyati ingilterede olmami istedigi icin onun gonlu olsun birde on bilgi olsun diye bugun bir clinige gittik orada karin ameliyati ile ilgilide bilgi sordum bana gosterdikleri resimlerdei izler epeyce buyuk ve amelyat sonrasi karnimin su halinden daha kotu olacagini izlerden dolayi soyleyip tavsiye etmediler sen nediyorsun izler gercekten o kadar buyukmu ben hep sezeryan izi buyuklugunde ve oldukca asagida diye dusunmustum ama bugun hayal kirikligina ugradim biraz bilgilendirirmisin canim
sagol

Merhaba Sopjay endişelerinde haklısın canım ama senin gördüğün örneklerde bir sorun mu var acaba diye düşünüyorum.... Çünkü ameliyat izi gerçekten de sezaryan çizgisi üzerinden yapılıyor. Yani daha yukarda asla değil. Ve de dikişlerin uzunluğu karnının sarkıklığıyla doğru orantılı oluyor. Benim göbeğim neredeyse mini bir hizmetçi önlüğü giymiş gibi sarkıktı. Buna rağmen yine de tam olarak iki kalça kemiği arasında sayılmaz yani daha kısa. Ama şöyle de bir durum var : Eğer yanlarda çok fazla yağ birikimi varsa ve eğer onların da alınmasını isterseniz doktorlar dikiş izlerini biaz daha uzatıp o kısmı da hallediyorlar. Doktorum benim ihtiyacımın olmadığını söylemişti. Bu arada yabancı sitelerde ben de çok çirkin , yamuk yumuk ve de bikini çizgisinden yukarıda kalan izler görmüştüm. Zaten bu yüzden de bir çok kişi bu operasyonu yur dışında yaptırmıyor. Aslında ben ne desem boş ..... Senin gelip doktorun hasta resimlerine bakman gerek. Randevu günün bana da uyarsa muayenehanede bizzat izlerimi gösteririm sana seve seve...... Bütün çabam benim yaşadığım mutluluğu ve de kazandığım özgüveni dileyen herkesin yaşaması......Ayrıca tüm doktorlara saygım sonsuz.... Aylin Hanımı tercih etmessen dahi seçeceğin doktora karın gerdirmeyi de yaptırmaktan bence vazgeçme. İnan bütülecek bir şey değil... Dilerim ameliyatlarını olursun ve '' ANNEJİM BENİ İYİKİ DE CESARETLENDİRMİŞ '' dersin... Bol şans diliyorum kaydirigubbakcemile3

Tellinazcım sonunda büyük gün geldi çattı demek ....... Hadi hayırlısı canım..... Dualarımız seninle ve de ameliyat sonrası mutluluk mesajlarını sabırsızlıkla bekliyorum. Allah yardımcın olsun opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
merhaba nana geçmişolsun benimde sorunun aynı göğüslerimi küçültmek istiyorum tuğrul turan ,aylin karanlıkve sadullah bey arasında çelişkilerim var tuğrul beyin pahalı olduğunu duydum,aylin hn.ve sadullah bey arasında düşünüyorum senin yorumundan yola cıkarak fazla iz kalmadığını söylüyorsun bu beni etkledi nasıl memnunmusun herşey istediğin gibimi his kaybı oldumu teşekkürler

Annejim cok tesekkur ederim destegin icin evet benim gordugum resimler beni dehsete dusurdu ve vazgectimsu karin gerdirmeden ama tabi aylin hanimi gorunce belki gorecegim resimlerden fikrim degisir yine . ben 56 kilo civariyim boyum 159 karnim cok asiri buyuk degil sarkiklik yok ama dumduzde degil arti dogumdan sonra gerilen deride sarkiklik var ben hamilelikte 30 kilo aldigim icin!!! Aylin hanimla tugrul beyden mayis ayi cin randevu aliyorum esimle bir gunlugune gelip goricez herikisinide sonra karara varacagim.Yain ameliyat tavsiye edilmiyor herhalde yapabiliriz dedikleri ilk tarihtede agustostostan sonra yaptiracagim. benim goguslerimin ust kismi cok bos iki tane kese dusun bunlara kavun atmissin kavunlar torbanin dibinde oturuyor kesenin ustukismi bombos! burada gittigim estetik clinikte gordugum resimlerde bu tarz gogusler kaldirilamamais pek kucultme yapilmis birazda kaldirma var ama oyle dimdik degiller iler olmasa ameliyat yapilmis demem.hevesim kacti biraz. umarim aylin hanim ve tugrul beyde gorecegim resimler beni tekrar heyacanlandirir.

sevgili BENFİKNUR çok teşekkür ederim önerin için
henüz emzirdiğimden araştırma aşamasındayım
kesinlikle bu ağırlıklardan kurtulmanın derdindeyim:)
nerde ameliyat oldun? ortalama ne kadar masraf çıktı yazarasan sevinirim
teşekkürler
sevgiyle kalın

merhaba nana geçmişolsun benimde sorunun aynı göğüslerimi küçültmek istiyorum tuğrul turan ,aylin karanlıkve sadullah bey arasında çelişkilerim var tuğrul beyin pahalı olduğunu duydum,aylin hn.ve sadullah bey arasında düşünüyorum senin yorumundan yola cıkarak fazla iz kalmadığını söylüyorsun bu beni etkledi nasıl memnunmusun herşey istediğin gibimi his kaybı oldumu teşekkürler

Merhaba Bander... Nana ben mi oluyorum acep ??? Bilemedim de....

ya kusura bakma nana 87ye gönderdim sanıyordum ama fark etmez ortak noktamız göğüsler nasılsa sen aylin hn.ameliyat olmuştun bende cumartesiye aylin hn.randevu aldım nasıl memnunmusun burdaki yazışmalardan bende aylin hn.ve sadullah karun arasında karar vericem sanırım birde kaca yaptırmıştın tşk............

ya kusura bakma nana 87ye gönderdim sanıyordum ama fark etmez ortak noktamız göğüsler nasılsa sen aylin hn.ameliyat olmuştun bende cumartesiye aylin hn.randevu aldım nasıl memnunmusun burdaki yazışmalardan bende aylin hn.ve sadullah karun arasında karar vericem sanırım birde kaca yaptırmıştın tşk............

Sorun değil canım.....Ben göğüs küçültmeyle birlikte karın germe de oldum. Bu yüzden 8000 TL ödedim. Ama sadece küçültme olsaydı 5000 ödeyecektim. Aylin Hanım meme ameliyatlarındaki başarısının yanında ŞEKER gibi bir doktor. İnsana güven ve huzur veren bir tarafı var.Muayene olduktan sonra bu söylediklerimin az bile olduğunu göreceksin. Bol şans.........

ya bende gitmek istiyorum Aylin Hanım a bunca memnuniyet duyduktan sonra hemen gitmek istiyorum:)
muayene için akmerkez de ki yerine mi gidiliyor ona göre cumartesi izin alıp onunla da görüşücem.
ben konuştum onunla mailde ama bigün izin alıp gitmem gerek off çok tedirgin oluyorum çünkü bian önce gidip hemen olmak istiyorum yaaaa

cesaretinize hayran kaldım arkadaşlar
önceden sadece kafamda vardı ameliyat düşüncesi
ama artık kararlıyım sayenizde:)

melikemre,ege üniversitesinde oldum.bir gece yattım.ilgi alaka bir devlet hastanesinin epey üstündeydi:)
4000' e oldum ameliyatımı.Doktor bu operasyonun en önemli adımı.umarım güven duyacağın ve sonucundan çok memnun olacağın bir doktor yardımıyla fazlalıklardan kurtulursun.
Not:korkacak hiçbirşey yok.Çokkk kolay,tahmininden bile çok kolay olduğunu göreceksin:)

ya bende gitmek istiyorum Aylin Hanım a bunca memnuniyet duyduktan sonra hemen gitmek istiyorum:)
muayene için akmerkez de ki yerine mi gidiliyor ona göre cumartesi izin alıp onunla da görüşücem.
ben konuştum onunla mailde ama bigün izin alıp gitmem gerek off çok tedirgin oluyorum çünkü bian önce gidip hemen olmak istiyorum yaaaa

Evet canım akmerkezin karşısında.... Sen karşıda mı oturuyorsun? Zaten onunla görüştükten sonra başka doktorlarla görüşmeye gerek duymayacağına eminim kaydirigubbakcemile5 Bol şanslar..........

cesaretinize hayran kaldım arkadaşlar
önceden sadece kafamda vardı ameliyat düşüncesi
ama artık kararlıyım sayenizde:)

Merak etme yalnız değilsin canım.... Ben de senelerdir aradığım cesareti burada bulmuştum....Bu yüzden ameliyat olup duygularını ve yorumlarını burada burada bizlerle paylaşan arkadaşlara sonsuz minnet duyuyorum ve sana da bol şanslar diliyorum.....olumunekankayizsmile

X