Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

selam kızlar; 6 aylık bir anneyim 95 beden olan göğüslerim şuan 105 ama cup olarak çok büyük geniş çamaşırsız çok sarkık duruo rahat 4 parmak sarkıo kıyafetlerin sadece üst bedenleri olmuo 44 bile giysem fermuar kapanmıyor

şuan emziriyorum ama emzirme bitince korkumu yeneblirsem ameliyat olmak istiyorum sizden istanbul için doktor bilgisi rica ediyorum aylin tuğrul gibiismler gördüm ama hastaneleri soyadları yada irtibat bilgileri verirseniz sevinirim bide yaklaşık maliyet ne oldu ?

Son düzenleme:
slm kızlar sonunda tüm cesaretimi topladım gittim görüştüm doktorla 10 mart da ameliyat oluyorum..

Tellinaz harikasın senin adına çooooook sevindim sositososito sositososito sositososito Bu duyguyu ancak yaşayan anlar.... Allah yardımcın olsun canım... Dualarım seninle...opuyorumnanaktan

Selam NHLTLG aramıza hoşgeldin.... Bu yazdıklarını bir yerlerden gözüm ısırıyor sanki amaaaaa...... Yok yok ben daha beterdim galiba mafoldumben mafoldumben Benim kahraman doktorum Aylin Karanlık nette sayfası var. Aynı zamanda doktorlar bölümünden de bakabilirsin canım. Kolay gelsin sana...........

sormayi unuttum karin ameliyatindan sonraki dikisler nasil nerde buyuklugu nedir?

Sopjaycım benimkiler şu anda kuzey kutbunun da kuzeyinde sanki. Ben de hala inanamıyorum silikonlu gibi yaaaa.....Doktoruma ne kadar iner diye sorduğum da eğer çok fazla kilo alıp verme olmazsa ve doğru sütyen kullanırsam en fazla 1 cm demişti. İsterse 5 cm olsun umrumda değil. Çünkü ben 1,5 ay öncesine kadar birinin ucunu zorla diğerininkini de hiç göremiyordum valla... Boyundaki kemiğin ortasından aşağı göğüs ucuna kadar olan kısım ölçülüyor ya ( kemiğin adını unuttum da...) benimki birin de 36 diğerinde 38 çıktı düşün artık..........90 DD takıyordum zayıfladıktan sonra 85 DD oldu şu anda ki daha şişlikler inmedi 85 C...........Karnım süper durumda , ben zaten orayı hiç anlamadım oldum mu olmadım mı????? Zaten 3 hafta korse vardı, korse süper bir şey. Çıkarınca kendini boşlukta gibi hissediyorsun . Dikişlerin uzunluğu karnın sarkıklığıyla doğru orantılı oluyormuş. Benimki tam olarak iki kalça kemiği arası sayılmaz yanlardan 4 - 5 cm daha kısa ve kabuklar dökülüp incecik koyu kırmızı hatta bordo gibi bir renk aldı. Zamanla solup beyazlaşacaklarını da biliyorum. Geçen yıl Nisan ayında yumurtalık ameliyatı oldum izler yaklaşık 10 cm civarındaydı ve 5 ay sonra bembeyaz belli belirsiz bir iz kaldı. O yüzden hiç sorun etmiyorum. Darısı başına inşallah. Bence insan çok istediği bir şeyi imkanı varsa çok ertelememeli ( Ben hep korkudan erteledim yaş oldu 40 ) Çünkü geçen günler ÖMÜRDEN........:a015: :a015: :a015:

Tesekkurler Annejim bilgilerin ve zamanin icin sen beni daha da yureklendirdin hemde aklimda olup dile getiremedigim karin ameliyatinida aklima iyice koydun. tesekkurler ayrica bunun icin. Aylin hanimla e-maillestik cok ilgili bir bayana benzioyor icim isindi kendisine. Gonlukm aylin hanima kaymaya basladi iyice daha ameliyat olmama var sonbahar gibi dusunuyorum ama o zamana kadar zaten inmek istedigim kiloya anca inerim. kararimi vermeden her ikisinide gidip goricem ama tugrul beye bir gogus ameliyatina odeyecegim paranin daha azi ile Aylin hanima hem gogus hem karin olabilecegim e sonuclarda ayni olacaksa tabili aylin hanimi tercih etmek cok daha mantikli.Son kararimi vermeden herikisininde yaptiklari islerin ameliyat oncesi ve sonrasi resimleri gormek istiyorum. Elinde ameliyat oncesi ve sonrasi bu iki doktora ait resim varmi?varsa aban gonderebilirmi benim mail adresim selandsteven#googlemail.com
tesekkurler

Bence de her ikisini de gör iyice içine sinsin. Dediğim gibi güven çok önemli....Ayrıca operasyonu ertelemekte fayda var. Çünkü ne kadar zayıflarsan o kadar başarılı oluyor ameliyat. Doğrusu bu....... Kiloluyken gel seni ameliyat edelim hiçbir sorun olmaz diyenlere sakın inanma çünkü yağ nekrozu kesinlikle oluyor. Bu çok kötü bir şey değil ama iyileşme süresini uzatıyor. Hem de zayıflama sürecinde sarkacağı kadar bırak sarksın memişler ve göbiş......Ameliyattan sonra çok fazla kilo verirsen tekrar sarkma olur çünkü.....Maalesef resimlerimi henüz almadım. Zaten sonrası resimleri en az 6 ay sonra çekiliyor dedi doktorum. Görüşmek dileğiyle iyi bak kendine........

ben de büyük göğüslerden şikayetçiyim ancak ciddi olarak korkuyorum. Ameliyat sonrasında çekilen acıdan endişe ediyorum. Bir de kilo fazlalarını da bu ameliyat sırasında alsalar olmuyor mu? Liposuction falan gibi bir yöntemle?

Annejim ben ameliyat olana kadar belki sen bu siteye artik takilmazsin senin son halini ogrenmek isterim ayrica senin destegine yine ihtiyacim olabilir bana e-mail adresini verebilirmisin ben yaziyorum
selandsteven @ googlemail.com @ oncesi ve sonrasi bosluk koydum diger turlu kabul etmiyor

Canım benim merak etme ben kolay kolay bu siteden vazgeçebileceğimi sanmıyorum. Çünkü insanın ilgisini çekebilecek o kadar çok konu var ki. Mail adresimi bazı nedenlerden dolayı 2,5 yıl önce iptal ettim. Ama buradan sana yardımcı olmaya çalışırım.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Tellinaz harikasın senin adına çooooook sevindim sositososito sositososito sositososito Bu duyguyu ancak yaşayan anlar.... Allah yardımcın olsun canım... Dualarım seninle...opuyorumnanaktan

canım benim çok teşekkür ederim.

kızlar bana yardım edin... hastaneye neler götürmem gerek doktorum hiçbişi sölemedi...eyvahedigeldismile çok heycan yaptım galibahihoyyythihoyyythihoyyyt

Tıp fakültesinde canım. mersindebayanssulusmile

Tellinazcım benim doktorum ameliyattan önce bana ayyıldızın sporcu sütyenini aldırdı. O sütyeni ameliyatta giydiriyorlar ve 3 ay boyunca kullanman gerekiyor.Ben o yüzden 2 tane almıştım.Önden açılıp kapandığı için hastanede ve pansumanlarda kolaylık oluyor.Hastanede giymek için yine önden fermuarlı bir eşofman takımı götürürsen iyi edersin. Bunun dışında terlik, kağıt havlu, ıslak mendil vs. klasik şeyler işte....Ha birde ameliyattan sonra 1 - 2 öğün çorba , komposto gibi sıvı yiyecekler geliyor. Ben bunları kaşıkla içmekte zorlanmıştım ve pipetle çok kolay olmuştu. İstersen sen de yanında bulundur. Aklıma başka birşey gelirse yine yazarım canım öpüyorum.......

teşekkür ederim tatlım aklımda bulunacak...doktorum sütyen konusunda hiç bişey demedi 8 martta bazı testler için gidecem danışırım o arada...bide doktorum ne kadar küçüleceğine ben karar veririm dedi bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile senin doktorundamı kendisi karar verdi yoksa senin istediğin gibimi yaptı :kedi::kedi::kedi:

Aynen öyle oluyor.Çünkü boyuna ve kilona uygun bir meme yapmaya çalışıyorlar. Biz zavallılar yıllarca o ağırlıkları taşıdığımız için '' kes doktorcum !!!! küçültebildiğin kadar küçült '' diyoruz amaaaa çok da küçük olursa vücudunuza yakışmaz diyorlar. Mesela benimkiler 90 DD iken şu anda halen şiş olmasına rağmen 90 C oldu.Bu hali bile o kadar güzel ki zemuszemus zemuszemus zemuszemus

merhaba tellinaz:) ben de bu ameliyattan oldum. ve çok rahatladım. annejim in dedikleri çok doğru. Benim de gögüslerim çok büyüktü ne kadar olacağına dr karar veriyor. O ağırlıklar gittikten sonra anlıyor insan ne kadar yük taşıdığını. Ameliyat olmadan önce ben de çok araştırmıştım. Ankara da oldum ve çok rahatladım. Şimdi hafif hafif geziyorum. Darısı sana :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…