Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs kası yapalım :)

offoff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2010
569
6
kızlar ben diyorum ki göğüs kası yapalım böylece göğsümüz büymüş olur ne dersiniz??? göğüs kası yapmak için bildiğininz hareketler varsa herkes paylaşsın ve hergün düzenli olrak yapalım... bu konuda bilgi sahibi olanları bekliyorum :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

kızlar 4 tane görevimiz olucak
1. şınav programımız var.... Şınav ve Barfiks Hakkında Her Şey bu adreste haftada3 gün uygulyacağımız şınav var ve sonuç olarak 100 şınava çıkaracağız...
2. uzman tv de bulduğum 2. hareketimiz... Göğüs kasları için hangi pilates hareketleri yapılmalı? - UZMANTV bunuda hergün uygulayacağız
3. uzman tv dedi 3. hareketimiz lastik bantla yapılacak... Göğüs kasları lastik bantla nasıl geliştirilir? - UZMANTV bu da son hareketimiz .. lastik bant olmasına gerek yok kalın bel lastikleiryle de olur...
4.bu arada telkini dinlemeyte de devam :KK66:
evet kızlar göğüslerimizi geliştirmek için program hazrladım.. bu programa katılacak olanlar belirtsinler ... her hafta sonunda yaptık diyerek haberleşeceğiz böylece kimse görevini aksatmamış olacak.... ben her zaman nete girme olanağı bulamayabilirm bunun için yapan kişileri her zaman kontrol edebilcek birisi gönüllü varsa belirtsin :KK66:

evettt şimdi katılacak olanlar isimlerini yazsın :KK66: herkes toplansın 1hafta sonunda başlıyoruz.... öpüyorum hepiniz :KK66:
:21: :21: :21: :21: :21: :21: :21: :21:

kimse sıcak bakmadı galba. anlaşıldı kızlar ben tek başıma yapıyorum :KK66:

kimse sıcak bakmadı galba. anlaşıldı kızlar ben tek başıma yapıyorum :KK66:

canım göğüste kas oluşturmak yağ dokusunu öldürmek demek. ve göğüsü göğüs yapan o yağ dokusudur. bana pek çekici gelmedi kas yapmak. tamda yağlarım orda birikmeye başlamışken :93:

X