Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs için ölçme yöntemi

lilmisssunshine

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2014
14
0
34
Kizlar ben bu büyütme işine başladim ama sorun su ki doğru ölçümü bilmiyorum. bazen görüyorum olculerinizi yaziyosunuz. Neyle nasil olctugunuzu anlatabilirseniz sevinirim

Kizlar ben bu büyütme işine başladim ama sorun su ki doğru ölçümü bilmiyorum. bazen görüyorum olculerinizi yaziyosunuz. Neyle nasil olctugunuzu anlatabilirseniz sevinirim

ben mezurayla ölçtüm canım önceden yıllarca hiç bilmezdim ölçüsünü.doğru yapıyorum umarım.
mezurayla göğüs altından ve ucundan ayrı ayrı ölçüyorsun.ben alttan 71 üstten 78 cm..bazen 79-81 arası oluyor sanırım oda adet şişliği olabilir.yani 75 beden dolguluyu bile doldurmuyor anlayacağın...vahim bi durum.

ben mezurayla ölçtüm canım önceden yıllarca hiç bilmezdim ölçüsünü.doğru yapıyorum umarım.
mezurayla göğüs altından ve ucundan ayrı ayrı ölçüyorsun.ben alttan 71 üstten 78 cm..bazen 79-81 arası oluyor sanırım oda adet şişliği olabilir.yani 75 beden dolguluyu bile doldurmuyor anlayacağın...vahim bi durum.

Evet canim dogru ölçmek çok önemli ben de sizin dediginiz gibi ölçeyeyim. Benimkiler de çok küçük 85 dolgulu zar zor yani :KK43:(

Sen bilirsin cnm nası istiosan ole yap ama genede soylemek istedim ewlşmisin bekarmisin bilmiorum ama benm bekarken gogus olçusu 75 ti kuçuktu ama ewlendkten sonra hormonlardanmıdır nedir 85 e çıktı sonra hamile kaldım dogurdum ve suandada 90 dolgusuz sutyen kullanıyorum şimdi goguslerm tam istedgm gbi dogumdan so rada sutyen taktgm için sarkmadıda bencd hiç geregi yok ztn ister istemez buyuyolar emin ol

Canim benim kuzeniminde kucuktu aynen senin gibi dusunuyodu evlenince buyur diye ama hic oyle olmadi. Hatta bebek emzirdikten sonra butun dolgunluk gitti ici bosaldi resmen :S

Ayy kotu olmuş belkide yapıdandır benim vucudum sıkı oldugu için içi bosalmadı ve hala dolgun vede dik hiç sarkmadı ayrıca iki yasına kadar emzirdim

Ne guzel biz de senin gibi sansli miyiz acabaa :)))

Orasını bilemiyorum herkesin vucut yapısı bir deil ben emzirirke heralde sut oldugu için dolgun duruo emzirdikten sonra dolgunlugu kalmaz diodum ama hiç bişey degişmedi walla cnm bana sorarsan boyle işler boş işler hem bekarmişsinda goguslern buyuk olsa ne olur kuçuk olsa ne olur goruntuden şikayet ediosan içi dolgulu sutyenler war takarsın olur biter ama yinede sen bilirsin :KK9:

X