Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütücü karışımları kullanırken dikkat edin

• Konu Sahibi ebrumenekşe
CANIM RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN BİZLERİ DE DÜŞÜNÜP UYARDIĞIN İÇİN ÇOK SAĞOL CANIM.ALTERNATİF TIP BİLİMİN DIŞINDA TUTULDUĞU İÇİN BÖYLE ŞEYLER CAHİL VE SAHTEKAR VİCDANSIZLARA KAZANÇ KAPISI OLUYOR DEVLET BU İŞE EL ATMALI ASLINDA ŞİFA KAYNAĞI OLAN BİTKİLER HASTALIK SAÇIYOR TEK SEBEPTE BİLİNÇSİZLİK.ARKADAŞLAR ARAŞTIRIP BU KONULARIN BİLİMSEL ÇERÇEVEYE TAŞINMASI İÇİN BAŞVURULAR YAPMALIYIZ HAKSIZLIĞA KARŞI SUSMAYALIM Çok üzgünüm çoook

ebrumenekşe çok geçmiş olsun
arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve sizinle aynı sorunu yaşıyorum tahta göğüs bende o bursada ki aktarın numarasını almıştım dün gece bursadaki yakınıma verecektim gitsin alsın diye ama iyiki söylememişim ... ya bu adamın yaptığı yanına karmı kalacak adamın adı bazı yerlerde geçiyor . bu sitede adresi falanda var numarasıda var madem bizim üyemize (ebru menekşe) böyle davrandı ve belliki bizim sağlığımızla oynuyor olmak umurunda değil bizde birşeyler yapmalıyız mesela modlar bu adamın bursada ki aktarın adının ve adresinin olduğu onunla ilgili yazıların olduğu mesajları silebilirler böyle birşey mümkünse yapalım bence

ayrıca arkadaşlar ben ameliyathane hemşiresiyim küçük göğüsten kurtulmanın en kesin çözümü gerçektende meme protezi ancak protez ameliyatından sonrada sıkıntı yaşanabiliyor ve tekrar ameliyat olmak zorunda kalabiliyorsunuz
en iyisi doğal olmak sanırım eğer ameliyat olacaksanızda lütfen iyi bir cerrah ve iyi bir klinik seçin kendinize ayrıca takılacak protezinde doğru seçilmesi lazım yani iyice araştırın cerrahınız ve kliniğiniz iyi olsun
ben bir ara adını vermeyeceğim bir özel hastanenin ameliyathane çalışmasını gördüm
dışardan bakınca mükemmel hissi veren hastanenin arka planı yani ameliyathanesi ve kullanılan malzemeler vasat hatta vasatın altındaydı
bilgilerinize :S

çok geçmiş olsun canım...
bu karışımı uzun süre kullanan bi arkadaş vardı hatta iyi sonuçlar aldığını iddia ediyordu Angel84 dü sanırım o ne haldeki şimdi umarım bir hastalığı yoktur
tekrar geçmiş olsun...

canım teşekkürler ben bu topigi açtığımda bursadaki aktarın karışımını kullanmayın diye açmıştım topiğin adı hemen değiştirildi aktar ismi vermek olmazmış ama adam bangır bangır reklamını yaparken numaraları heryerde dolaşırken bişey yoktu
bazen çok içerliyorum bu durumlara
sana tamamen katılıyorum yaptığğı yanına kar kaldı resmen

neyse hayırlısı olsun umarım başkalarına ders olur buda kimse böyle bir hata yapmaz ... bu sitede iyi birşeyler oluşsun derken bu şekilde isim numara verilmesi malesef kötü şeylere sebep oluyor

Canım, kusura bakma ortalığı telaşa verdim galiba, hani rahatsızlığın arttı sonradan ortadan kayboldun ya ben de merak ettim.a.s. İyi tatiller canım...a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

canımcım tatil bitti sizleri bilhassa seni çok ösledim iyi olman dileklerimle
ben iyiyim öptüm çok
çayını içmeye devam ediyormusun sonuçların nasıl:içelim:

BİŞEY DEĞİL CANIMCIM GÖREVİMİ YAPTIM SADECE
ALLAH HERKESİ BETERİNDEN SAKLASIN
DÜŞÜNCELERİNE KATILIYORUM yerimseniben
SADECE TİCARİ AMAÇ GÜDEN AKTARLARklava:klava:

canımcım tatil bitti sizleri bilhassa seni çok ösledim iyi olman dileklerimle
ben iyiyim öptüm çok
çayını içmeye devam ediyormusun sonuçların nasıl:içelim:

Canım sorma, 1 aydır birtürlü geçmeyen bi nezlem var. Doktora gitmiştim, biraz hafiflemişti ama; yılbaşı akşamı biraları içince yine arttı. Tekrar doktora gittim, sinüzit dedi. Yaklaşık 10 gündür öksürmekten geceleri uyuyamıyorum. Sevgili Cüvcüv alternatif tıp sayfasında günlük sakızını yazmış, ben de gittim aldım, 3 gündür kullanıyorum, boğazımı bayağı bi rahatlattı, dün gece uzun süredir ilk defa rahat uyudum. Diyeceğim o ki 10 gündür çayı sallıyorumklava:. Neyse ki önceden oluşan dolgunluk sönmedi, şimdi tek endişem sıfırdan başlıyor gibi olma ihtimalim, vücudumun yeni dolgunluk için uzun süre bekletmesi...Canımın içi, bir dokun bin ah işit gibi oldu, öptüm...a.s.:içelim:

arkadaşlar merhaba..ben bu aktardaki karışımın içinde neler olduğunu araştırdım..sürekli alışveriş yaptığım aktar sağolsun inceledi..içinde ÇÖREKOTU,HAVLUCAN,KETEN TOHUMU,ZERDEÇAL,ISIRGAN bulunuyormuş.hiç zararlı değil dedi..tamamen doğal dedi..
ve arkadaşlar şunu söylemek istiyorum..bu adam bunu göğüs büyütmekiçin yapmamış...sadece bazı bayanlar büyüme farketmiş..kesin büyüyecek diye bişey yok:) öğrendimde sizinle paylaşayoım dedim...:enbuyukkk:a.s.

canim Allah senden razi olsun. bunu inceyleyip bizlere de aktardin. sagolasin. peki aktar ne amacla. yani nicin kullanilsin diye yapmis karasimi? neye yariyor peki?

canim Allah senden razi olsun. bunu inceyleyip bizlere de aktardin. sagolasin. peki aktar ne amacla. yani nicin kullanilsin diye yapmis karasimi? neye yariyor peki?

a.sAllah cümlemizden razı olsun arkadaşım..aktar bunu göğüsteki kistleri en aza indirmekiçin yapmış ama herkeste işe yarıyor demiyor..bu karışımı kullananlar arasında göğüslerinde büyüme farkeden bayanların söylemesiyle onlarda bunu duyurmuşlar..100 de 100 büyüyecekler diye bişey demiyorlar hiç bir zamana.sbende 1 ay kullandım baktım işe yaramıyor bıraktımÇok üzgünüm çoookama benden size tavsiye göğüslerinize masaj yapın arkadaşlar ve rezene çemen tohumu melek otu şerbetçi otu şevket oyunu birlikte kaynatıp için ..bunlar gerçekten işe yarıyor..hemen farkedeceksiniz..ben iki hafta kullanabildim sadece evde olanları kullandım şimdi bitti bitkilerim alınca tekrar başlıycam..ve hissedilir gelişme görüceksiniza.sa.s.

o zaman ben kullanmaya devam edeyim. umarim ise yarar. o caylari da bulmam biraz zor ben yurtdisindayim burda adlari nasil bilemiyorum. bir tek rezeneyi bulabilirim burda.

Geçmiş olsun.Neyseki çok beklemeden gitmişsin ya tamamen bekleyip gitseydin, düşünemiyorum bile.
Zaten bitki çayları sürekli sürekli içilirse zararlı olabilir bencede.Arada içmeli yada küçük fincanla içilebilir.Bir de içinde ne olduğunu bilip, internetten araştırırsak daha iyi olur.Dikkat edelim arkadaşlar.

canımcım çok geçmiş olsun inşallah iyileşmişsindir iyileşmediğiysen ben de bir ara öksürükten uyuyamıyordum zencefil ile balı karıştırıp yemiştim hemen kesmişti sıcak ballı zencefil çayıda iyi geliiyor kendine iyi bak öptüm

teşekkürler canımcım a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

aktarın kabalıgını açıklayacak bi mantık yok ama aklıma bişi takıldı sende var olan kistlerimi arttırdı ki bu durum sende kist olmasından kaynaklanmış olamazmı okudugum sayfalarda birçok arkadaşımız bu karışımı kullandı onların sonucunu da ögrensek çok daha iç açıcı olurdu özellikle ancel84 oda baya iyi sonuçlar almışdı bu arada geçmiş olsun canım çok üzüldüm

Bi tanem, büyük oranda atlattım, zencefil çayı bende işe yaramadı, ballı zencefili de bi daha ki sefere denerim dicem ama; umarım bi daha ki sefer olmaza.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

canim ben de 1 aydir kullaniyorum aktarin karisimi. 3-4 gun oldu agrilar sizlamam felan var biraz. ama soyle goruntude hic bi degisiklik olmadi daha. bi rahatsizlikta hissetmiyorum simdilik. insallah bi zarari olmaz. daha 4 posetim var hepsini kullanicam. insallah ise yarar

kullananlar genelde olumlu sonuç almışlar umarım sende istediğin sonucu alırsın bende aradım sipariş vermeyi düşünüyorum

GÜZEL ARKADAŞIM İLK SAYFAYI OKUMADIN HERALDE BEN ADAMA GİTTİM ADAM DEDİKİ KİSTLERİ GEÇİRİYOR BU KARIŞIM YAN ETKİ OLARAK BÜYÜTÜYOR DEDİ CADIARZU:sm_confused:
BEN YAZACAKLARIMI YAZDIM İSTEYEN KULLANSIN İSTEMEYEN KULLANMASIN
sengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…