Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütücü karışımları kullanırken dikkat edin

• Konu Sahibi ebrumenekşe
Ebrumenekse Cok Gecmis Olsun Canim Beende Keten Tohumu Icin Goguste Kist Olusturuyor Diye Duydum Bu Konuda Bilgisi Olan Varmi Arkadaslar

Sevgili Ebrumenekşe, bi arkadaş bu kullandığım çayın tarifini istedi, senin gibi kistleri varmış, ne yapacağımı şaşırdım... Tabi ki tarifi vericem ama; otları tek tek araştırmasını da sıkı sıkı tembihlicem, bakalım ne olucak? Umarım iyi olur, sanırım doktoruna da sorucak!

Arkadaşlar ben bu tartışılan karışımları kullandım kara üzüm çekirdeği,son olarakta aktarın karışımını tabi, ama son bir aydır sol göğsümde şişlik ve acı hissediyorum daha önceden hiç böyle bir sorunum yoktu pazartesi günü doktora gideceğim.senağlama Sırf giydiklerimiz yakışmıyo, çekiniyorum kendimi kötü hissediyorum diye iyimi kötümü hakkında hiçbir şey bilmediğimiz karışımları kullanıyoruz, o karışımın (aktarın) hormonlarla oynadığını bile bile neden böyle bir yanlış yapıyoruz lütfen arkadaşlar daha dikkatli olalım kara üzüm çekirdeğine bir diyeceğim yok ama en azından şu karışımları kullanmayın. :1no2:

Arkadaşlar ben bu tartışılan karışımları kullandım kara üzüm çekirdeği,son olarakta aktarın karışımını tabi, ama son bir aydır sol göğsümde şişlik ve acı hissediyorum daha önceden hiç böyle bir sorunum yoktu pazartesi günü doktora gideceğim.senağlama Sırf giydiklerimiz yakışmıyo, çekiniyorum kendimi kötü hissediyorum diye iyimi kötümü hakkında hiçbir şey bilmediğimiz karışımları kullanıyoruz, o karışımın (aktarın) hormonlarla oynadığını bile bile neden böyle bir yanlış yapıyoruz lütfen arkadaşlar daha dikkatli olalım kara üzüm çekirdeğine bir diyeceğim yok ama en azından şu karışımları kullanmayın. :1no2:

arkadaşım düşüncelerine kesinlikle katılıyorum noldu gittinmi doktora bende karışımdan almayı düşünüyordum ama vazgeçtim umarım birşeyin yoktur olumlu olumsuz sonucunu bildirirsen sevinirim

Arkadaşlar doktora gittim 1 hafta sonra tekrar gel dedi.Sürekli takip etmemiz gerekiyomuş ağrı kesici verdi,salı tekrar gideceğim yani dertsiz başıma dert aldım senağlama pınarcım sakın karışımı kullanmak gibi bir hata yapma canım sonra benim gibi sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsınız :eek:klava:

Arkadaşlar doktora gittim 1 hafta sonra tekrar gel dedi.Sürekli takip etmemiz gerekiyomuş ağrı kesici verdi,salı tekrar gideceğim yani dertsiz başıma dert aldım senağlama pınarcım sakın karışımı kullanmak gibi bir hata yapma canım sonra benim gibi sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsınız :eek:klava:

canim cok gecmis olsun. ne varmis gogusunde? ne dedi ki doktor? ben de 1.5 aydir kullaniyorum da o karisimi.

BEN FİBROKİSTİK GÖGÜS HASTASIYIM YANİ GÖĞSÜMDE KİST VAR GÖGÜSLERİMDE KÜÇÜK SİTEDE BURSADAKİ AKTARIN KARIŞIMINI OKUDUM BİZZAT ADAMIN DÜKKANINA GİTTİM DURANER AKTARA BENİM KİSTLERİM VAR KULLANSAM ZARARI OLURMU DİYE ÇEKİNE ÇEKİNE SORDUM
ADAM BİZ BUNU ZATEN KİSTLER İÇİN YAPTIK KESİNLİKLE GEÇİYOR KULLANANLAR ÇOK MEMNUN AYRICA GÖĞÜSLERİDE BÜYÜTÜYOR DEDİ BANA BAL VE 6 PAKET KARIŞIMI SATTI BEN EVE GİTTİM BALA 1 PAKETİ KARIŞTIRIP 1 AY SABAH AKŞAM YEDİM 2. PAKETTE TELEFON ETTİM YOĞURDA KARIŞTIRIP YE DAHA ETKİLİ OLUR DEDİ. BÖYLECE 2 AYA YAKIN BEN BU KARIŞIMI KULLANDIM
HASTALIĞIMDAN DOLAYI 3 YILDIR EN AZ 6 AYDA BİR DOKTORA GİDERİM. KARIŞIMIN SONUCUNU MERAK ETTİĞİM İÇİN BU SEFER HEYECANLA GİTTİM SONUÇ KORKUNÇTU ARKADAŞLAR BENİM KİSTLER HER İKİ GÖGSEDE SIÇRAMIŞ HATTA KOLTUK ALTIMDA BİLE KİSTLER OLUŞMUŞ İSTEYEN ARKADAŞLARA ULTRASON SONUÇLARIMIDA GÖSTEREBİLİRİM 3 YILINKİLERİ BEN ÇOK KORKTUM DOKTORA BAHSETTİM BANA ÇOK KIZDI ONLAR SADECE TİCARET İÇİN BU İŞİ YAPIYOR SADECE GÖĞÜSÜ BÜYÜTÜP DİĞER YERLERE HİÇBİR ZARARI OLMAYACAK OKUMUŞ BİRİ OLARAK BUNA İNANMANIZ HAYRET VERİCİ DEDİ BEN KENDİME ÇOK KIZDIM KONTROLSÜZ VE FAZLA ALIMLA BU OTLAR KİSTLERİ YOK ETMEK YERİNE TETİKLEYİP KANSERİ BİLE BAŞLATABİLİR DEDİ
ZATEN KANSER= KONTROLSÜZ HÜCRE BÜYÜMESİ DEMEKTİR DEDİ VE İÇİNDE KESİNLİKLE HORMON DA İÇERİYORDUR BAŞKA TÜRLÜ GÖĞÜS BÜYÜMESİ SAĞLANAMAZ DEDİ.
BEN ARTIK BU KARIŞIMI KULLANMIYORUM VE KULLANMAMDA

CUMARTESİ GÜNÜ ANNEM VE ÇOCUĞUMLA BEN AKTARA GİTTİM BUNLARI ANLATMAYA VE ELİMDE KALAN 4 ADET KARIŞIMI GERİ VERMEYE O KİBAR ADAM GİTMİŞ YERİNDE BİLDİĞİMİZ KAVGACI PAZARCI ADAM VARDI
HER BÜNYE FARKLI BEN SİZE GARANTİMİ VERDİM KULLANMASAYDINIZ DEDİ
4 PAKETİ HEMEN ALDI (ÇOK SATILIYOR YA) YERİNE KOYDU MADEN BULMUŞ GİBİ BANA PARASINI VERMEDİ ÇOK KABA DAVRANDI ANNEM VE ÇOCUĞUMDA YANIMDA OLDUĞU HALDE BEN PARAM YOK PARASINI İSTİYORUM FAYDASINI GÖREMEDİM BUMU TİCARET ANLAYIŞINIZ DEDİM YOK ADAM NUH DEDİ PEYGAMGER DEMEDİ BİZE ZORLA 20 MİLYONLUK BAL VE PEKMEZ VERDİ ARTI ÜSTE PARA VERMEKTE ZORUNDA KALDIK.
ISRAR ETSEK KAVGA EDECEK O ŞEKİLDE YANİ BU İŞİ GERÇEKTEN TİCARET İÇİN YAPMIŞ OLDUĞU BÖYLECE BELLİ OLDU
BEN KENDİME ÇOK KIZDIM BÖYLE BİR ŞEY YAPTIĞIM İÇİN AKLIMDAN ŞU BİLE GEÇTİ BELKİ İÇİMİZE GİRİP KENDİ REKLAMINI YAPTI VE ŞİMDİ BİZE KENARDAN GÜLÜYOR
KİSTLERİ GEÇEN FAYDA GÖRENLER KİM DEDİM VARMI TELEFONU ADI SANI BEN ONLARLA GÖRÜŞMEK İSTİYORUM DEDİM HIK MIK YANIT YOK
ARKADAŞLAR LÜTFEN DİKKATLİ OLUN
SİZ BİLİRSİNİZ İSTER KULLANIN İSTER KULLANMAYIN AMA KULLANMAYIN YA ENAZINDAN BİR TAHLİL FALAN YAPTIRIP ÖYLE KULLANIN
GERİ DÖNÜŞÜ OLMAYAN ŞEYLER OLURSA NE OLACAK
ALLAH KORUSUN BEN KANSER OLSAM AKTARIN YANITI HER BÜNYE FARKLI SİZE YARAMADI KULLANMASAYDINIZ OLACAK KESİNLİKLE
HEPİNİZE BUNU ANLATMAK İSTEDİM SİZ BİLİRSİNİZ.............

canım yazılarını yeni okudum çok çok geçmiş olsun bende 22 gündür küç kullanıyorum aklım karıştı e tabi birazda pimpiriklendim umarım biran önce sağlığına kavuşursun

senin çayını da merak etmedim değil yukarıda da yazdığım gibi 22 gündür küç kullanıyorum henüz bi gelişme yok bu çayın tarifini banada verirmisin tabi takdir edersinki bende kullanmadan önce araştıracağım şimdiden teşekkür ederim

Umarım rahatsızlıkların hemen geçer ebrumenekşe kardeşim.Yazdıkların çok üzücü ve ibret verici. :KK43: ama inşAllah en yakında düzelirsin. :)
benimde hem sivilce hem meme dertlerim var...delirmek çok yakın...:eek:klava:

buldum buldum küç neymiş ..
a.s.:nazar::1hug:

Hangi karşımdan bahsediyosunuz??yani içlerinde neler var?bilelim de almayalım bizler de..

açok çok çokk geçmiş olsun tatlım allah acil şifalar versin inş :KK43::KK43::KK43:

Fibrokistik Meme Hastalığı

Fibrokistik Meme Değişimleri

Fibrokistik meme değişimlerinin en yaygın nedenleri memede yumuşaklık ve memedeki kitlelerdir. Fibrokistik meme kitleleri kist olup; bunlar içi sıvı dolu ve etrafı lifli dokuyla çevrilmiş keselerdir. Fibroadenomalari bir diğer yaygın meme kitleleridir. Bunların nedeni kanser değildir.

Nedenleri

Fibrokistik meme değişimlerinin nedeni bilinmemektedir. Östrojen ve diğer hormonların rol oynadığı düşünülüyor.

Semptomları

Semptomları, memedeki hassasiyet, büyüme, ve yumrulardır. Bu değişiklikler,genellikle menstrüasyon peryodundan 7-10 gün önce her iki meme de görülür. Periyodun başlamasıyla birlikte yok olmaya başlarlar ve periyod bittikten sonra geri dönerler.

Nasıl Teşhis Edilir?

Uzman doktorunuz yapacağı fiziksel muayeneyle fibrokistik değişimlerin teşhisini koyacaktır.

Doktorunuz teşhisden emin olmak için, sizden mamogram, meme ultrasonu veya kistin aspirasyonunu (sıvının alınması) isteyebilir. Veya doktorunuz, menstrüasyon döngünüze göre, 2-6 hafta sonrasına yeni bir kontrol isteyebilir.

Nasıl Tedavi Edilir?

Meme değişimlerinden kurtulmak için ne yazık ki bir tedavi yöntemi yok, ancak rahatsızlığı hafifletmek için yapabileceğiniz bazı şeyler var:

? Ağrınızı hafifletmek için ağrıkesici alabilirsiniz.

? Uygun bir sütyenle destek sağlayabilirsiniz, özellikle fiziksel olarak aktif olduğunuz zamanlarda.

? Sıcak duşlar veya buz torbası semptomları azaltmak veya önlemek için işe yarayabilir.

? Kahve, çay ve kafein içeren sodadan daha az tüketmeye dikkat edin. Ayrıca çikolatadan uzak durun.

? Doktorunuza çuğaçiçeği yağı, A vitamini, ve B vitamini alıp alamayacağınızı danışabilirsiniz. Ayrıca E vitamini de semptomların azalmasına yardımcı olacaktır.

? Eğer semptomlar çok şiddetliyse, doktorunuzla hormon ilaçları kullanmanın yararları ve yan etkileri konusunda görüşebilirsiniz.

Bazı kistler, aspirasyonla tedavi edilmektedir. Bu prosedür, lokal anestezinin ardından kitle içindeki sıvının iğne yardımıyla alınmasıyla tamamlanıyor. Eğer aspirasyondan sonra, kitle yok olmuyorsa, doktorunuzla tekrar görüşmelisiniz.

Nelere Dikkta Etmeliyim?

Her ay menstrüasyon döneminden sonra kendi kendinizi kontrol etmelisiniz. Eğer uzun zamandır regl olmuyorsanız, her ayın ilk günü gibi belli zamanlarda kontrollerinizi yapmalısınız. Ayrıca her yıl düzenli olarak uzman doktorunuzla görüşmeli ve doktorunuzun tavsiyesine göre mamogram çektirmelisiniz.

Kitleler, hem fibrokistik meme değişimlerinin hem de kanserin semptomlarından olduğu için, özellikle aşağıda belirtilen durumlarda bir uzman doktora görünmek son derece önemlidir:

? 1 yıldan fazla süredir meme kontrolü yaptırmadıysanız.

? Yeni kitleler oluştuysa.

? Mevcut kitlede değişiklikler oluyorsa.

? Deride kızarıklık veya meme başında akıntı gibi diğer semptomlar ortaya çıktıysa.

Etkileri Ne Kadar Sürer?

Kitleler zaman içinde küçülebilir veya büyüyebilir. Menopoz sonrası yok olurlar veya daha az farkedilirler.

Şu an meme değişimleri için bir tedavi yöntemi mevcut değil, ancak bunlar zararlı değildir ve meme kanserinde nadir rastlanmaktadır.

Fibrokistik Meme Hastalığını Nasıl Önleyebilirim?

Fibrokistik meme değişimlerini önlemek için, bazı doktorlar kahve, çay, ve kola gibi kafein içeren gıdalardan uzak durulmasını tavsiye ediyorlar.

Ancak araştırmalarda, bu gıdalarla semptomlar arasında bağlantı olduğuna dair bir kanıt bulunamamıştır.

ya allah muhafaza yaaa böle uğraşırken büyütücez die bişey çıksa en çok korktuğum da o zaten aman allah korusun bişe olmasın inş. :KK43::KK43::KK43:

Kullanılan otların firo-ostrojen içerdiği zaten saklanan bir şey değil fakat senin bu şekilde bir sorunun olduğunu bile bile doktoruna danışmadan bu karışımı kullanman açıkçası beni çok şaşırttı.Burada sanıyorum senin doktorun kabahati var, sana etraflıca hastalığın nedenlerini ve uzak durman gereken şeyleri anlatmamış, sende bir heves uğruna içivermişsin...Çok üzüldüm gerçekten, allah korumuş seni arkadaşım :KK43: Umarım bulduğunu içen arkadaşlar buradan bir ders çıkartırlar...yazık...O aktarıda burada ifşa et, gidip kimse bir şey almasın oradan

ben örnek aldım yaaa aman içmicem öle çok şey bi rezene yeter bana bundan sonra :KK43::KK43:

ya allah muhafaza yaaa böle uğraşırken büyütücez die bişey çıksa en çok korktuğum da o zaten aman allah korusun bişe olmasın inş. :KK43::KK43::KK43:

Ama hormon dengesi normal olan bir insanada ostrojen yüklemesi yaparsan ne olur, vucudun dengesi bozulur yani bunu bilmek için tıp okumaya gerek yok ki bak nitekim bu kızcağızımında sorunu varmış karışımı içince yine binbeter olmuş.Bizim bizden başka düşmana ihtiyacımız yok yani.Allah korusun tabii ama önce bizim bilinçlenip kendimizi korumamız lazım galiba...Evlerden ırak olsun...

Evet,aktarda hazır bulunan karışımları alıp hemen kullanmamak lazım.Bünyeden bünyeye de değişiyo etkileşimler çünkü.Zayıflama karışımları vb.şeyler için de geçerli bu.

yok canım yani eğer kistim olsaydı allah korusun asla almazdım ben karışım falan neme lazım :KK43::KK43:

Demek istediğim de buydu o kadar konu açtım bunu anlatmak istiyordum!

X