Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütücü karışımları kullanırken dikkat edin

• Konu Sahibi ebrumenekşe
bir onceki konunda durumu anlamamiştim cunku bi açıklama yoktu,çıkmamişti yani.çok geçmiş olsun.yahu bende aldım bu karışımı ve şuan şüphelerim hat safhada.tam ağrılarım başlamişken bu haber yıktı yani beni.ya resmen kocakarı ilaçlarına ümit bağlamişim:mymeka:ya benimde ençok korktuğum şey buydu.

hani şey diyodum tamam etki etmeyebilir neticede küç de etki etmemişti.ama kanseri tetikleme işi iice canımı sıktı yani.üfff ya.allah acil şifalar versin tekrara hayatam:1hug:

canım çok üzüldüm inan,ama keşke öncelikle bir doktoruna sorduktan sonra kullansaydın be..

canım çok üzüldüm inan,ama keşke öncelikle bir doktoruna sorduktan sonra kullansaydın be..

ben kendime nasıl kızıyorum bi bilsen
benim yaptıığım delilik gibi bişey
ultrasondan kalkarken içimden öyle ağlamak geldiki

MUTLAKA İZLEYİN DİKKATLE!!!

LİNKE TIKLA

samiracım izledim ben ağlıyorum inan çok üzgünüm
sanada teşekkür ederim

ya ilerlerse durum off ya off
bari Arkadaşlar zarar görmesin lütfen sizde izleyin arkadaşlarsenağlama

BEN KENDİME KIZIYORUM ÇOK KIZIYORUM ACIMIYORUM SADECE KIZIYORUM SANA BİŞEY DİYEYİMMİ BU KİSTLERİ İLK HABERİM OLDUĞUNDA GÜLME SAKIN ÇARŞIDA AMAÇSIZCA DOLAŞMAYA BAŞLADIM VİTRİNLERİ GEZİNİYORUM BAKIYORUM BİR BLUZÜ ÇOK BEĞENMİŞTİM SONRA İÇİMDEN DEDİMKİ BEN NASIL OLSA ÖLECEM ONU GİYEMEM DİYE BIRAKTIM kafamçokkarıştı a.s
SONRA HASTALIĞI ARAŞTIRIP ÖĞRENİNCE GEÇTİ BU HASTALIK HİÇ AKLIMA BİLE GELMİYORDU AMA BU KARIŞIMI KULLANMAYI ARAŞTIRMADAN YAPTIĞIM İÇİN KENDİMİ HİÇ AFFETMEYECEĞM ADAM Bİ GÜZEL KANDIRDI BENİ KULLANANLAR ÇOK MEMNUN GEÇİRİYOR KAÇ KİŞİ KURTULDU FALAN FİLAN

SEN BANA BAKMA BEN ÇOK GÜÇLÜYÜMDÜR ALLAH HEPİMİZİ BETERİNDEN SAKLASIN DAHA BEN BİR TANE DAHA DOĞURACAM SONRA ÇOCUĞUMUN BÜYÜDÜĞÜNÜ GÖRECEM GELİNİMİ GÖRECEM YOK ÖÖÖLE

Sana çok Geçmiş Olsun Merak Etme Sana Daha önce Sölediğim Gibi Eşinin Bunu Prob. Edeceğini Bile Sanmiyorum Aslinda
Küçük Göğüs Seven Okadar çok Erkek Varki

Samira Ank Sen Ne Kadar Siklikla Gidiyorsun Doktora Ben 1 Ay Sonra Tekrar Gitmeyi Düşünüyorum

arkadaşlar bu karışımı övenler niye ortada yok yada neden hiç endişe içine girmiyorlar hepsi arazi olmuş

canım sen sakın sıkma kendini üzme kendine kızma da
bi an bi umutla hepimiz inandık bu karışıma farkındaysan. beni durduran erkek arkadaşımdı biri tahlil yaptırsın öyle kullan diyodu diğer konuda yazmıştım bunu. bu güne kadar göğüslerim için üzülmekten başka hiiiiç bişey yapmayan herşeyden ölesiye korkan ben bile kullanma kararını almışsam canım cidden üzme kendini inanıp kullanmış olman normal bişeydi dedim ya hepimiz kandık ne yazıkki. sen canını sıkma fibroların için de. bu arada bi de hormon testi yaptır istersen canım. genel bi kontrolden geç bence. ne olur ne olmaz. ama sakın sakın sakın kendini sıkma. sıkıntı sağlık getirmiyo çok iyi biliyorum bunu :çok üzgünüm:

kızlar hala elinde karışım bulunanlar varsa güvendiği bir akatara da gösterebilir.
sonuçta onlar karışım hazırılıyorlar hem içinde ne olduğunu bilebilirler hemde bunu test yaptıracak yer hakkında bilgi verebilirler
bu imkanı olan varsa bi üzerine düşsün derim ben..

tam da bu hafta parayı gönderip sipariş vercektim bende.:tomato:
ama ben karışım elime geçtikten sonra bi aktara gidip sorcaktım içeriğini ama çevremde o denli güvenebileceğim bir aktar zaten yok

Çok Büyük geçmiş olsun ebrumenekşe.Bende de var fibrokist.Bende ilk duyduğumda çok korkmuştum.3 ayrı doktara gittim.hepte özel hastanelere ama 3 üde aynı şeyleri dedi.korkulacak bişey yok.Hatta bana yılda 1 kere kontrole gel dedi son gittiğimde.Bende karışımdan kullanmaya niyetlenmiştim ki başına gelenleri okudum.Ben 45 gündür falan küç kullanıyorum.Bende işe yaradı gözle görülür bi fark var.ama şimdi küç üde kullanmaya devam etsemmi etmesemmi kararsız kaldım..

sana da geçmiş olsun canımcım
sen bilirsin küç konusunda ben artık bişey kullanmayı düşünmüyorum samiranın linkini izledinmi izlemediysen lütfen mutlaka izle
a.s.

ebrumenekşe çok çok çok geçmiş olsun.sakın sıkıntı stres yapma olurmu lütfen.biliyosun tetikler bu gibi durumlarda..gerçekten çok üzüldüm..şu durumda başka bi açıdan bakmakta fayda görüyorum.
hanımlar peki sağlık sorunu olamayıpta kullandıktan sonra problem yaşayan var mı?yani olan bi hastalığı tetikliyo olabilir fazla kullanılması ama olmayan bişeyi de meydana getirio olabilirmi?yani dier forumda kullandıktan sonra da hormon testlerinin normal çıktığını söyleyenler vardı.burda okuduklarım herkesi olduğu gibi benide çok korkuttu ama dier yandan bir arkadasımız dışında sorun yasayanda okumadım.ki onunda zaten var olan bi rahatsızlığı vardı.ben 2 haftadır kullanıyorum ama bi test yaptırcam kesinlikle ve doktorada sorcam.göğüs büyüten bi bitki ostrojen hormonlarını arttırıyomudur ve bu kansere neden olabiliomudur die.
yani benim de kafam çok karıştı bitkide hormonun ne işi var ya da göğüsleri büyük kadınlar(ostrojeni fazla)kanser olma riski tasıyo küçük olanlar taşımıyomu.
ayrıca videodaki doktorda bana samimi gelmio sonuçta adam silikon takıo bunun reklamını yapmak için de kalkmış site kurmuş video çekmiş falan bi adam...silikonun yaratabileceği yan etkilerden de hiç bahsetmemil şöyle bi izledim de.
doktora güvenme aktara güven durumu da yok tabiki..
lütfen kullanıp sorun yaşamayanlar da yazsın.kimse -kullananda kullanmayanda-
ikilemde kalmasın,pişmanlık duymasın,hayal kırıklıgı yaşamasın..

arkadaslar burası forum herkes sorusunu sorar fikrini söyler çekilir.kimsenin inandığın şeyi kabullendirmeye çalışmasına hiç gerek yok ki herkes sağlını fazlasıyla düşünüyodur zaten.
tabi ki haklısınız hormonel dengeyi bozmamak lazım,tabi ki her bitkiye bel bağlamamak lazım ama bu karışımın denge bozucu kanser yapıcı olabileceğini söylemek te biraz iddalı kacar.(kimse bu iddada bulunuyo demiyorum)bende tekrar rica ediyorum kullanıp sorun yaşamayanlar ya da sağlıklı olupta kullandıktan sonra sorunn yasayanlar lütfen yazsın.

sağol canım bence tam dinlememişsin linki samira ank da doğru söylüyor
silikon reklamı değil bence tıpta okuyan bir arkadaşta yazmıştı önceki sayfalarda profları tek çözüm sadece silikon demiş
kullanıp kullanmamakta senin bileceğin iş ben sadece uyarmak istedim samira arkadaşımda öyle
sağlıcakla kal

ebrucumm cnm çok geçmiş olsun.:teselli:bende bi hevesle karışımı alıp kullananlardanım ama allahtan ben çok uzun süre kullanmadım yani toplasan 1hafta bile diil.Tadı çok kötü geldi bana resmen kusarak içiodum kilo almak için yıllardır uğraşıorum bu karışımdan sonra yemek yiyememeye başladım.Aldıım kilolarıda kaybetme korkusu sardı beni.Ondan dolayı bırakmak istedim kalıcaksada böyle kalsın dedim.Bu sayfayıda bugün gördüm daha inan nekadar akıllıca bişi yaptığımı yeni farkettim.Bizi bilgilendirdiin için çok saol cnm buraya girip bu konuyu hiç açmayadabilirdin duyarlılığın için saol.
Adam gerçketn çok kibardı tlf konuşurken ama herşey parayı biran önce göndermemiz içinmiş demekki yazıklar olsun yaa insan hayatı bukadarmı önemsiz:a015:eve gider gitmez kalan paketleri dökücemklava:

sağol canım
zararın neresinden dönsek kardır
içim elvermedi öyle kenardan seyredip insanların bilinçsizce bu karışımı kullanmalarını o yüzden anlattım ben sonuç ta aldım yani büyüdüler samiranın linkinde büyürse korkun diyor ya doktor endişeleniyorum 1 ay sonra tekrar doktora gidicem bakalım
iyi bişey yaptım heralde gece rüyamda bir otobüse binmişim tanımadığım kızlar etrafımda oturuyoruz bir yere gidiyoruz hatırladığım kadarıyla ben pamuk ben şu falan diye tanışıyoruz hepimiz öyle bir rüyaydı şimdi aklıma geldi
kadınlık çok güzel ve kıymetini bilmeliyiz küçük göğüslede güzel olabiliriz kimimizin saçı kimimizin gözü nebileyim herkes çok güzel aslında
hayat ikizlere takkeden ibaret değil
sağlık önemli olan
arkadaşlarım benim

Sevgili Ebrumenekşe, canım, bi tanem gerçekten çok üzüldüm, kendine dikkat et olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…