Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütücü karışımları kullanırken dikkat edin

• Konu Sahibi ebrumenekşe
Sevgili Ebrumenekşe, canım, bi tanem gerçekten çok üzüldüm, kendine dikkat et olur mu?

canımcım nerelerdeydin ösledim seni
göremedim uzun zamandır merak etmiştim seni aşkım
:teselli::teselli::teselli::teselli:
sen nasılssın çayın nasıl sonuçlar olumlumu

shekerim mesajımda belirttim polemiğe girmek istemiyorum o yüzden sen de girme canım. arkadaşın yazdığını görmüyorum bile. çünkü galiba normal konuşması ve tavrı bu. ama açıkcası böyle konuşan bi doktorun bana bakmasını da hayatımın hiç bi noktasında istemem. inşallah arkadaşla hiiç karşılaşmayız.

canım sen döktün dimi karışımı, kullanmıyosun yani...

pamukum kullanırmıyım bida yaaa.Akşam bizimkilere söledim birsürü azar işittiim:1no2:buraktanda aynı şekilde:a015:ama allahtan bikaç gün önceden bırakmıştım yani sen en aklııcasını yaptın seni tebrik ediorum kuşum.Benim dolduruşuma gelmdinŞeniz

pamukum kullanırmıyım bida yaaa.Akşam bizimkilere söledim birsürü azar işittiim:1no2:buraktanda aynı şekilde:a015:ama allahtan bikaç gün önceden bırakmıştım yani sen en aklııcasını yaptın seni tebrik ediorum kuşum.Benim dolduruşuma gelmdinŞeniz

canım aşkım sağolsun, kullanma bekle dedi... eğer kullansaydım ebrumenekşeninkinden daha büyük bi suçluluk duyardım muhtemelen...

:1shok::1shok: yaa ben nasıl görmedim bunu aman Allah ım çok geçmiş olsun yaa iyiki almamışım bende pamuk umun almasını bekliyordum ondan haber bekliyordum sağlıklıyken sağılıksız duruma düşücektin canım benim sende hiç üzülme moralini bozma iyileşiceksin inanıyorum yalnız şu adama bişiler yapmak lazım insanların hayatı tehlikede yaa okadar kişi ümitlenip alıyor şu linkide izledim doktor göğsünüz büyüyorsa korkun diyor tek çare ameliyat mış yani ama ben k.ü.ç çay elma yağı masaja devam edicem olabildiğince :çok üzgünüm: laboratuvardan varmı tanıdığımız baktırsak yaa nereler bakabilir benim hastane tanıdık var ama bakarmıki bilmem nereler bakar bana sölesenizde bende araştırıp adamı şikayet etsek:uhm:

Uranuscüm senin durumun ne? hala etki ediyor mu meşhur çayımız sana? 10 gün sonra 1 ayı doldurmuş olucam... 2 ay dediğin için hala kocaman kocaman ümitlerle çayı yudumluyorum
göğüs dışında uyku sorunuma müthiş bir çare oldu.. içtikten yarım saat sonra bebek gibi uyuyabiliyorum:) daha dinç kalkmaya başladım artık
bi de işte göğüsleri büyütürse muhteşem diicem:)))

:1shok::1shok: yaa ben nasıl görmedim bunu aman Allah ım çok geçmiş olsun yaa iyiki almamışım bende pamuk umun almasını bekliyordum ondan haber bekliyordum sağlıklıyken sağılıksız duruma düşücektin canım benim sende hiç üzülme moralini bozma iyileşiceksin inanıyorum yalnız şu adama bişiler yapmak lazım insanların hayatı tehlikede yaa okadar kişi ümitlenip alıyor şu linkide izledim doktor göğsünüz büyüyorsa korkun diyor tek çare ameliyat mış yani ama ben k.ü.ç çay elma yağı masaja devam edicem olabildiğince :çok üzgünüm: laboratuvardan varmı tanıdığımız baktırsak yaa nereler bakabilir benim hastane tanıdık var ama bakarmıki bilmem nereler bakar bana sölesenizde bende araştırıp adamı şikayet etsek:uhm:

sağol canım
kızlar aklıma bişey geldi akşam
aktar karışımı size satarken dikkat edin sivilce olabilir olursa günde 1 e indir dedimi
neden sivilce olur demem lazımdı demekki hormonlar çalışıyor
size de demişmiydi bunu

sağol canım
kızlar aklıma bişey geldi akşam
aktar karışımı size satarken dikkat edin sivilce olabilir olursa günde 1 e indir dedimi
neden sivilce olur demem lazımdı demekki hormonlar çalışıyor
size de demişmiydi bunu

Canım tabi ki hormonlar çalışıyor başka türlü göğüs nasıl büyüsün? Göğüs yağ,süt bezleri ve kaslardan oluşuyor ve lenf bezleriyle de koltukaltından bağlantılı.Yine yorum yapmadan geçemeyeceğim :eek:
Doğum kontrol hapı neden göğüslerde büyüme yapar hormon olduğu için, Hamile bayanların göğüsleri büyür hormon salgıladığı için.
Özellikle hamileliliğin ilk aylarında adaçayı maydonoz tüketilmesi önerilmez çükü bitkiler masum değil içindeki östrojenden dolayı düşüğe sebep olabileceği için.
Ben sizi çok iyi anlıyorum ama bitkisel karışımların hormonlarla oynadığını ve bu şekilde göğüslerde dolgunluk yaptığını düşünüyorum.Yoksa başka ne olabilir yağ mı kas mı?

anatomi12rh8.jpg

Büyük ihtimal süt bezlerinde büyüme yapıyor bunlar.Süt veren annelere ısırgan vs gibi süt arttırıcı bitkileri içirmeleri de ondan süt sadece su içmekle artabilir çünkü %80i sudan oluşur ama bu bitkiler süt kanallarını genişleterek sütün artmasını sağlayabilir.

Canım tabi ki hormonlar çalışıyor başka türlü göğüs nasıl büyüsün? Göğüs yağ,süt bezleri ve kaslardan oluşuyor ve lenf bezleriyle de koltukaltından bağlantılı.Yine yorum yapmadan geçemeyeceğim :eek:
Doğum kontrol hapı neden göğüslerde büyüme yapar hormon olduğu için, Hamile bayanların göğüsleri büyür hormon salgıladığı için.
Özellikle hamileliliğin ilk aylarında adaçayı maydonoz tüketilmesi önerilmez çükü bitkiler masum değil içindeki östrojenden dolayı düşüğe sebep olabileceği için.
Ben sizi çok iyi anlıyorum ama bitkisel karışımların hormonlarla oynadığını ve bu şekilde göğüslerde dolgunluk yaptığını düşünüyorum.Yoksa başka ne olabilir yağ mı kas mı?

anatomi12rh8.jpg

Büyük ihtimal süt bezlerinde büyüme yapıyor bunlar.Süt veren annelere ısırgan vs gibi süt arttırıcı bitkileri içirmeleri de ondan süt sadece su içmekle artabilir çünkü %80i sudan oluşur ama bu bitkiler süt kanallarını genişleterek sütün artmasını sağlayabilir.

TEŞEKKÜRLER BİLGİLERİN İÇİN
ben sadece başıma gelenleri anlattım
bu soruların cevabını bence sadece bir doktor verebilir
arkadaşlara söylediğim gibi
herhangi bir üniversite hastanesi yada özel-devlet hastanesinin genel cerrahi bölümünde ultrason doktoru ile birlikte gögüs sağlığınızı yorumluyorlar
her kadının yılda bir kere gitmesi gerekli zaten
bende gittim ve sonuçları yazdım
aktarın adını ve telefonunu önceki sayfalarda arkadaşlar önermek için yazmışlardı peki ozaman niye müdahale edilmedi reklam yapmayın numara vermeyin diye
tüm bu soruları ben doktora sordum
isteyen herkes de sorularının cevabını doktordan alabilir
şöyleydi böyleydi konuşmak boşuna ben artık konuşmuyorum
isteyen kullansın istemeyen kullanmasın
sevgiler

BEN FİBROKİSTİK GÖGÜS HASTASIYIM YANİ GÖĞSÜMDE KİST VAR GÖGÜSLERİMDE KÜÇÜK SİTEDE BURSADAKİ AKTARIN KARIŞIMINI OKUDUM BİZZAT ADAMIN DÜKKANINA GİTTİM DURANER AKTARA BENİM KİSTLERİM VAR KULLANSAM ZARARI OLURMU DİYE ÇEKİNE ÇEKİNE SORDUM
ADAM BİZ BUNU ZATEN KİSTLER İÇİN YAPTIK KESİNLİKLE GEÇİYOR KULLANANLAR ÇOK MEMNUN AYRICA GÖĞÜSLERİDE BÜYÜTÜYOR DEDİ BANA BAL VE 6 PAKET KARIŞIMI SATTI BEN EVE GİTTİM BALA 1 PAKETİ KARIŞTIRIP 1 AY SABAH AKŞAM YEDİM 2. PAKETTE TELEFON ETTİM YOĞURDA KARIŞTIRIP YE DAHA ETKİLİ OLUR DEDİ. BÖYLECE 2 AYA YAKIN BEN BU KARIŞIMI KULLANDIM
HASTALIĞIMDAN DOLAYI 3 YILDIR EN AZ 6 AYDA BİR DOKTORA GİDERİM. KARIŞIMIN SONUCUNU MERAK ETTİĞİM İÇİN BU SEFER HEYECANLA GİTTİM SONUÇ KORKUNÇTU ARKADAŞLAR BENİM KİSTLER HER İKİ GÖGSEDE SIÇRAMIŞ HATTA KOLTUK ALTIMDA BİLE KİSTLER OLUŞMUŞ İSTEYEN ARKADAŞLARA ULTRASON SONUÇLARIMIDA GÖSTEREBİLİRİM 3 YILINKİLERİ BEN ÇOK KORKTUM DOKTORA BAHSETTİM BANA ÇOK KIZDI ONLAR SADECE TİCARET İÇİN BU İŞİ YAPIYOR SADECE GÖĞÜSÜ BÜYÜTÜP DİĞER YERLERE HİÇBİR ZARARI OLMAYACAK OKUMUŞ BİRİ OLARAK BUNA İNANMANIZ HAYRET VERİCİ DEDİ BEN KENDİME ÇOK KIZDIM KONTROLSÜZ VE FAZLA ALIMLA BU OTLAR KİSTLERİ YOK ETMEK YERİNE TETİKLEYİP KANSERİ BİLE BAŞLATABİLİR DEDİ
ZATEN KANSER= KONTROLSÜZ HÜCRE BÜYÜMESİ DEMEKTİR DEDİ VE İÇİNDE KESİNLİKLE HORMON DA İÇERİYORDUR BAŞKA TÜRLÜ GÖĞÜS BÜYÜMESİ SAĞLANAMAZ DEDİ.
BEN ARTIK BU KARIŞIMI KULLANMIYORUM VE KULLANMAMDA

CUMARTESİ GÜNÜ ANNEM VE ÇOCUĞUMLA BEN AKTARA GİTTİM BUNLARI ANLATMAYA VE ELİMDE KALAN 4 ADET KARIŞIMI GERİ VERMEYE O KİBAR ADAM GİTMİŞ YERİNDE BİLDİĞİMİZ KAVGACI PAZARCI ADAM VARDI
HER BÜNYE FARKLI BEN SİZE GARANTİMİ VERDİM KULLANMASAYDINIZ DEDİ
4 PAKETİ HEMEN ALDI (ÇOK SATILIYOR YA) YERİNE KOYDU MADEN BULMUŞ GİBİ BANA PARASINI VERMEDİ ÇOK KABA DAVRANDI ANNEM VE ÇOCUĞUMDA YANIMDA OLDUĞU HALDE BEN PARAM YOK PARASINI İSTİYORUM FAYDASINI GÖREMEDİM BUMU TİCARET ANLAYIŞINIZ DEDİM YOK ADAM NUH DEDİ PEYGAMGER DEMEDİ BİZE ZORLA 20 MİLYONLUK BAL VE PEKMEZ VERDİ ARTI ÜSTE PARA VERMEKTE ZORUNDA KALDIK.
ISRAR ETSEK KAVGA EDECEK O ŞEKİLDE YANİ BU İŞİ GERÇEKTEN TİCARET İÇİN YAPMIŞ OLDUĞU BÖYLECE BELLİ OLDU
BEN KENDİME ÇOK KIZDIM BÖYLE BİR ŞEY YAPTIĞIM İÇİN AKLIMDAN ŞU BİLE GEÇTİ BELKİ İÇİMİZE GİRİP KENDİ REKLAMINI YAPTI VE ŞİMDİ BİZE KENARDAN GÜLÜYOR
KİSTLERİ GEÇEN FAYDA GÖRENLER KİM DEDİM VARMI TELEFONU ADI SANI BEN ONLARLA GÖRÜŞMEK İSTİYORUM DEDİM HIK MIK YANIT YOK
ARKADAŞLAR LÜTFEN DİKKATLİ OLUN
SİZ BİLİRSİNİZ İSTER KULLANIN İSTER KULLANMAYIN AMA KULLANMAYIN YA ENAZINDAN BİR TAHLİL FALAN YAPTIRIP ÖYLE KULLANIN
GERİ DÖNÜŞÜ OLMAYAN ŞEYLER OLURSA NE OLACAK
ALLAH KORUSUN BEN KANSER OLSAM AKTARIN YANITI HER BÜNYE FARKLI SİZE YARAMADI KULLANMASAYDINIZ OLACAK KESİNLİKLE
HEPİNİZE BUNU ANLATMAK İSTEDİM SİZ BİLİRSİNİZ.............
canım teşekürler açıklamaların için geçmiş olsun ticari amaç güdüyo bunlar tabiki gerçek yüzünüde görmüş olduk sayende burda her yazılana yazanada atlamayalım arkadaşlar sağlık bu laf olsun diye yaZAN larda oluyo:enbuyukkk:

benim msjlarım neden silinio hala bi anlam veremiyorum yanii

benim msjlarım neden silinio hala bi anlam veremiyorum yanii

Sadece sizin değil herkesin konu dışında olan mesajları siliniyor.Bu da konuyu takip etme açısından kolaylık olsun diye yapılıyor.Bilgi içerikli mesajların hepsi duruyor.Kişisel algılamayın lütfen.Şeniz

canımcım nerelerdeydin ösledim seni
göremedim uzun zamandır merak etmiştim seni aşkım
:teselli::teselli::teselli::teselli:
sen nasılssın çayın nasıl sonuçlar olumlumu

Bi tanem ben de özledim seni:içelim:, çayla ilgili bi gelişme yok, içiyorum bakalım ne olucak!a.s.a.s.a.s.

Uranuscüm senin durumun ne? hala etki ediyor mu meşhur çayımız sana? 10 gün sonra 1 ayı doldurmuş olucam... 2 ay dediğin için hala kocaman kocaman ümitlerle çayı yudumluyorum
göğüs dışında uyku sorunuma müthiş bir çare oldu.. içtikten yarım saat sonra bebek gibi uyuyabiliyorum:) daha dinç kalkmaya başladım artık
bi de işte göğüsleri büyütürse muhteşem diicem:)))

Canım en son anlattığım durumdayım hala, bu ayki hastalığımı bekliyorum, bakalım yine şişip inmezse bayağı bi ilerleme olmuş olacak, böyle yavaş yavaş da olsa devam edicem... Başka faydalarının olduğunu görmek güzel, benim de jinekologun bile çare bulamadığı hastalık sökme problemime iyi gelmeye başladıa.s.

hay allah neler olmuş arkadaşa geçmiş olsun diyorum öncelikle.annemler bursada bende akşam aktarın ismini ve telini verdim anneme hatta biara araştırayımda biraz daha öyle alırsın dedim.içime doğmuş gibi ne olacak şimdi....arkadaşlar hiç tanıdığınız laboranttamı yok ya sabırsızlıkla bekliyorum annem boşuna para vermesin yazık bide anneme kiste iyi gelliyomuş galiba sor dedim.yani annemde kist vardı oda kullansın diye.ayyyyyy okumuş cahillermiyiz ya tek çare dua etmekmi yani şimdi kendi adına konuş diyebilirsiniz ama psikolojimizmi bozulduki ama ceza gibi küçücük göğüslerimiz var yaaaaa bikini hayallerim gitti desene ooooyyyyyyyy başıma gelen.......

Sevgili Ebrumenekşe, canım nasıl oldun? Bi gelişme var mı? Umarım iyisindir.

merhaba canımcım iyiyim ben
tatile çıktık eşim geldi de yeni döndük sayılır ama tatil bitmedi daha
karışımı bıraktıktan sonra memişler fos diye söndü resmen
herkese mutlu yıllar

ebrumenekşe çok çok çok geçmiş olsun.sakın sıkıntı stres yapma olurmu lütfen.biliyosun tetikler bu gibi durumlarda..gerçekten çok üzüldüm..şu durumda başka bi açıdan bakmakta fayda görüyorum.
hanımlar peki sağlık sorunu olamayıpta kullandıktan sonra problem yaşayan var mı?yani olan bi hastalığı tetikliyo olabilir fazla kullanılması ama olmayan bişeyi de meydana getirio olabilirmi?yani dier forumda kullandıktan sonra da hormon testlerinin normal çıktığını söyleyenler vardı.burda okuduklarım herkesi olduğu gibi benide çok korkuttu ama dier yandan bir arkadasımız dışında sorun yasayanda okumadım.ki onunda zaten var olan bi rahatsızlığı vardı.ben 2 haftadır kullanıyorum ama bi test yaptırcam kesinlikle ve doktorada sorcam.göğüs büyüten bi bitki ostrojen hormonlarını arttırıyomudur ve bu kansere neden olabiliomudur die.
yani benim de kafam çok karıştı bitkide hormonun ne işi var ya da göğüsleri büyük kadınlar(ostrojeni fazla)kanser olma riski tasıyo küçük olanlar taşımıyomu.
ayrıca videodaki doktorda bana samimi gelmio sonuçta adam silikon takıo bunun reklamını yapmak için de kalkmış site kurmuş video çekmiş falan bi adam...silikonun yaratabileceği yan etkilerden de hiç bahsetmemil şöyle bi izledim de.
doktora güvenme aktara güven durumu da yok tabiki..
lütfen kullanıp sorun yaşamayanlar da yazsın.kimse -kullananda kullanmayanda-
ikilemde kalmasın,pişmanlık duymasın,hayal kırıklıgı yaşamasın..

bana da bu doktor hiç inandırıcı gelmedi.adam bundan para kazanıyor tabiki bundan başka yöntem doğru değil diyecek.

bu forumda bahsedilen karışımın tam olarak içeriği ne acaba?merak ettim bir araştırayım.

merhaba canımcım iyiyim ben
tatile çıktık eşim geldi de yeni döndük sayılır ama tatil bitmedi daha
karışımı bıraktıktan sonra memişler fos diye söndü resmen
herkese mutlu yıllar

Canım, kusura bakma ortalığı telaşa verdim galiba, hani rahatsızlığın arttı sonradan ortadan kayboldun ya ben de merak ettim.a.s. İyi tatiller canım...a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

X