gögsumden sut gelıyoo

ya kıslarrr dun bı baktım gögsumden sut gelmıs.akmıs akmıs durmus:1shok:sabah kalktımgene bıras gelmıs:asigim:

sızde de oluyormu?????

cnm benmde arada sarımsı 1 damla çamaşırıma değiyor ağızmış sarımsı olurmuş ve sıkmamak gerekiyomuş göğüsü a.s

cnm benmde arada sarımsı 1 damla çamaşırıma değiyor ağızmış sarımsı olurmuş ve sıkmamak gerekiyomuş göğüsü a.s

evet canım normalmıs.....evet sıkma.....

benden hafttadan haftaya nerdeyse bır ped dolacak kadar gelıyobıde kokuyoo sut kııı

ya kıslarrr dun bı baktım gögsumden sut gelmıs.akmıs akmıs durmus:1shok:sabah kalktımgene bıras gelmıs:asigim:

sızde de oluyormu?????

bu cok normal,endise etmene gerek yok.gögüsler emzirmeye hazirlaniyor,gögüsdeki sütkanalari calisiyor demek.kimseye anlatma,nazar deger,demekki cok sütün olacak.

benim hic gelmedi simdiye dek...
acaba emzirebilecek miyim?
yani süt gelmesi normalmış ya, gelmemesi de normal mı acaba?

kızlar benim ilk hamileliğimde öyleydi carşaflar.eşimin sırtına kadar süt olurdu her yerimiz.sakın sıkmayın geliyomu acaba diye merak edipte sıkmaya kalkmayın ki göğüs uyanmasın.şuan ki akan süt yada gelicek süt bebek için cok kıymetli bi antibiyotik.benim cok aktı herkezdedi ayyy cok sütün olucak ama kızımı mamaya gecmeden 1 ay emzirdim anne sütüyle 3 aydan sonrada emmek istemedi zaten.bunda hiç akmıyo akar diyede hiç ellemiyorum bile.inşallah bu kızım emer diye cok dua ediyorum.

:dance:bendede hiç akma olmadıı bu zaman kadar.. sadece 1, 2 kere sıkmıştım meraktann var mıı yok mu diyee.. varmışşş

bendende hiç süt falan gelmedi.aslında gelmesimi gerekiyormuş?
inşallah hepimizin şöyle bol bol sütü olurda,bebişlerimiz kana kana emer...

Ooo Bende Bayadir Geliyoo Hemde Bazen Südyenimi Falan Mahvediyo
Ama Herhalde Bi Kaç Sefer Siktim Ondan Fazla Akiyodu
şimdi Biraktim Dokunmuyorum şimdi Daha Az Akiyooo

aman aman dokunmayin benim bi ara geliodu sonra kayboldu gene basladi
aman sari sari gelio sonra bebek emince beyaz beyaz gelir yarasin tospama benim ogluma pek yaradi masallah kizima da yarar insallah aminnnnnnnnnnnnn

benimde süt falan gelmio ama göğüs ucumda beyaz bişiler birikio hergün temizliyorum gene oluo o sütmüş demmekkii ay çok olur inşallahh sütüm içer erkeğim tosun gibi olurr inşallahh yarasın ona....

benım ole kendılıgınden gelmedı valla kızlarda sakın sıkma dıo sımdılık yok

Kızlar bugün banyoya girerken ne farkettim..

benim sag gögsüm daha büyük duruyor sol gögsüm kücük tuhafıma gitti farkedilir derecede hatta sag gögsüm okadar agır olmuşki dik durmuyor sol gögsüm daha dik..

sütmüdür bu şimdi ne diyosunuz:uhm:

zaten ole kız normaldede bırı bırınden buyuktur

evet biliyorum hamilelikten öncede öyleydi ama bugün banyoda ayna karşısında farkettim daha büyük olmuş sag gögsüm düşmüş sanki agırlıktan sol gögsüm dimdik duruyor aslanlar gibi :roflol::roflol:

Benim göğüslerim hala küçücük. ilk başlarda biraz büyüdü sonra durdu. 75 büyük gelirdi bana şimdi anca 75'i doldurur. Gerçi kilodan dolayı 75 dar geliyor sırt bölgesine 85 takıyorum ama içi boş duruyor... sizlerde durum nasıl?

benim gogusler buyuduydu insallah biraz daha buyumez yoksa cildiririm ha
keske senin gogusler gibi benimkiler de kucuk olsa

aynen seninkisi gibiii.....:roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…