gögsumden sut gelıyoo

KIZLAR BEN HiÇ BESLENMEME DİKKAT EDEMEDİM.
AMA SÜTÜM GELİYOR.
ŞU ANDA EVDE İNCE PENYE ELBİSEYLE DOLAŞIYORUM.
İKİSİDE KOCAMAN ISLANMIŞ.
BENiMDE KORKUM YA DOĞUMDAN SONRA GELMEZSE :KK43:(

BU ARADA YEDEK ÇAMAŞIR BEN HENÜZ ALMADIM.

senececim stün olur canım merak etme...endişenip,stres yapma sakın...

bende ozaman 1 tane yedek, ucuz bişi alayım..

ya kızlar benim göğüslerim azıcık büyüdü.şimdiye kadarda hiç süt falan gelmedi.emzirme sütyenini 80 aldım ama büyük bile geliyor.çok korkuyorum valla sütüm gelmicek,oğlumu emziremicem diye...

HEPİMİZiMN ORTAK DERDİ, SÜTÜM OLMAZSA KORKUSU.
BEBİŞLERİMİZ İLK GÜNLERDE İNATÇI OLUP ALMAYABİLİRLER.
BİZ ONLARA HEM EMMEYİ ÖĞRETECEĞİZ, HEMDE İNADININ BİZE SÖKMEYECEĞiNi.
SÜTÜMÜZ BEBİŞLER EMDİKÇE ARTACAK, O ALMIYOR DİYE BİZDE EMZİRMEZSEK, GÖĞÜSLERİ KÜSTÜRÜRÜZ.

ŞiMDİDEN ÜZMEYELİM KENDİMİZİ KIZLAR, HERŞEY OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ OLACAK, BUNA iNANALIM....

kızlar bu akşam sancım vardı sancımla birlikte sag gögsüm nasıl acıdı sızladı anlatamam o acıya
gögsümü koparıp atasım geldi birde baktım ki süttüm geliyor sag gögsüm daha büyük demiştim sizlere sütmü doldu acaba ondanmı agrı sızı yapıyor anlamadım yoksa dogumun başlıycagının işaretcisimi:uhm:

ayy sormayın kızlarr yüzüm gözüm şişmiş bugün daha cok bellibenneyaptımki
bide dün gece sofrada bir yemek yiyemedim belimden bir agrı saplandı nefesimi kesti tarif edilemez bişi eşim hemen beni uzandıırıp yatırdı ama yarım saat kadar sürdü sancılar ne biliyim ne zaman gelicek bu kız anlamadım gitti valla heran beklemede hazır kıta duruyorum ha geldi ha gelicek diyeşakkıdı

yaa kızlar benim sag gögsüm gene sızlamaya başladı cok canım yanıyor yaaa :KK43:

HEPİMİZiMN ORTAK DERDİ, SÜTÜM OLMAZSA KORKUSU.
BEBİŞLERİMİZ İLK GÜNLERDE İNATÇI OLUP ALMAYABİLİRLER.
BİZ ONLARA HEM EMMEYİ ÖĞRETECEĞİZ, HEMDE İNADININ BİZE SÖKMEYECEĞiNi.
SÜTÜMÜZ BEBİŞLER EMDİKÇE ARTACAK, O ALMIYOR DİYE BİZDE EMZİRMEZSEK, GÖĞÜSLERİ KÜSTÜRÜRÜZ.

ŞiMDİDEN ÜZMEYELİM KENDİMİZİ KIZLAR, HERŞEY OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ OLACAK, BUNA iNANALIM....
canım sen de doğurmadın hala bekliyoz iyi haberlerinizi

X