gögsumden sut gelıyoo

Benim göğüslerim hala küçücük. ilk başlarda biraz büyüdü sonra durdu. 75 büyük gelirdi bana şimdi anca 75'i doldurur. Gerçi kilodan dolayı 75 dar geliyor sırt bölgesine 85 takıyorum ama içi boş duruyor... sizlerde durum nasıl?

canım bendede durum aynı...80 çok normal olurdu...kilodan dolayı heralde sırt bölgesi çok sıkıyor...85 aldım, oda rahatsız etmeye basladı...90 penye, hiç bir özelliği olan iç çamasırı aldım bende...garip oluyor ama mecburen doguma kadar katlanacağım...içini doldurmuyor yarısı boş ama sırt sıkıyor...bide sıcaklardan daha da rahatsız ediyor

ya aslında bu kadarla kalmasını çok isterim. hep istediğim boyuttalar şuanda. ama bu haliyle süt gelmez heralde..

sonra eski haline mi dönücekkk:1shok:
yaa bende şey diyorum şimdi taş gibi dik dik duruyoo
acaba sonra sütten sonra sarkma felan olurmu yaa
sönük sönükkk iğrençç olurr:dilcikar:

sonra eski haline mi dönücekkk:1shok:
yaa bende şey diyorum şimdi taş gibi dik dik duruyoo
acaba sonra sütten sonra sarkma felan olurmu yaa
sönük sönükkk iğrençç olurr:dilcikar:

genelde eski hallerine dönüyormuş. arkadaşımın da aynen benim gibiydi. epey büyümüşlerdi doğum yaptığı zaman. şimdi yine aynılar. eski hallerine dönsünler ama sarkmadan dönsünler yafff...

benimkilerde kocaman oldular 80 takıyordum şimdi 95 takıyorumm baya bir büyüdüler maşallahları warr inşallah sütümde çok olurda işe yara barii :)))

Ben Normalde 75 Takiyorum Ama O Bile Büyük şimdi Hala 75 . Tik Tok Emzirme Sütyenini Büyürse Diye Almamiştim Ama Aliyim Artik Büyüyeceği Yok Inşallah Sütümüz Olsunda Büyüklüğü Fark Etmez :)

Ben Normalde 75 Takiyorum Ama O Bile Büyük şimdi Hala 75 . Tik Tok Emzirme Sütyenini Büyürse Diye Almamiştim Ama Aliyim Artik Büyüyeceği Yok Inşallah Sütümüz Olsunda Büyüklüğü Fark Etmez :)

desene sen de bizdensin... emzirme sütyeni ben de almadım daha... ama alırsam 85 falan alırım heralde. en fazla o kadar büyürler. sütümüz olduğunda büyüyecekler gibi geliyor bana...

Benimde birtane yeni almam lazım. Hamilelik boyunca takıp eskittim ötekileri. Ama çok rahat bir şey. Şimdi bebekler memeyi bırakana kadar emzirme sütyeni takacaz. Öteki sütyenleri unutacağız.

benim hiç sütüm gelmiyor göğsümden...kafam karıştı, acaba ne yapmak lazım diye? benim de bir emzirme sütyenim var, bir tane daha alacağım şimdilik.
off ya, ama da masraf var daha...allah yardımcımız olsun valla

shpirit canım merak etme bendende gelmiyoo süt felan
sadece sıkarsam geliyooo onuda sıkmamaya çalışıyorum..

bendende daha hiç gelmedi...sıkmadımda...hayırlısı olsun...inşallah cok cok emecekleri kadar sütümüz olur

yani bence en azından bir yedek olması lazım...bir tanesini yıkarken, öbürünü kullanmak için:)

X