gögsumden sut gelıyoo

LAZ KIZI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2007
177
0
ya kıslarrr dun bı baktım gögsumden sut gelmıs.akmıs akmıs durmus:1shok:sabah kalktımgene bıras gelmıs:asigim:

sızde de oluyormu?????

yok anam nerde kendım sıkıyom 1 damla anca var yada yok nıye kı acaba

hafsaaaaa sakin SIKMA kizzzzzzz
o ilk gelen sut cok onemli kendi akarsa elleme ama sakin sakin SIKMAAAAAA
bende de geliyor bazen ama bazen de hic bi sey yok

yok bende okadar gelmedi bir kere sarımsı ic camaşırıma bulaşmış ben görmemiştim dünde banyodan cıktım baktım gögsümden bir damla aktı ama fazla degildi sıkmamak gerekliymiş bende dokunmadım

ben sıktım merak ettim napim.. 1 kaç damla geldi beyaz. ama hiç kendiliğinden akmadı

Kizlar Sikmayin Ilk Gelen Süt çok önemli.birde Sikinca Bebek Emerken Yara Olur Derler.benim Ilk Hamileligimde çok Yara Olmuştu Artik Kopma Noktasina Gelmişti Inşallah Bunda Olmaz Valla çok Zor Oluyor Süt Yerine Birkaç Sefer Kan Akti.korkutmak Için Söylemiyorum Sadece Paylaşiyorum

ay gercekten mı kız bılmıyordum valla bı daha yapmam teşekkur ettım uyardıgınız için

evet canim o ilk gelen sutler cok onemli kendisi akiyorsa elleme hic ama hic SIKMA
ben oglumda hic yapmadim sanirim evet galiba ellemedim cok sukur sutum de geldi yarada olmadi sukur
insallah bunda da olmaz

Canim Endişelenme Benim Bugün Yine Geldi Ve Ben Yine Sordum Doktoruma çok Normal Dedi.uçlarinda Birikme Olursa Temizle Dedi.pamuğu Islatip Sil Dedi.ve Nemlendiricide Kullanabilirsin Dedi.temiz Tut Dedi.ben Zaten öyle Yapiyodum.paylaşmak Istedim

ya beni emzirme isi cok korkutuyor arkadaslar yaaaaaaaaaa
insanın ici tuhaf olmaz mı bebek emdikce yaaaa

Canim Bunu Bende Düşünmüştüm Ilk Başlarda Ama Nedense Artik Düşünmüyorum.yok Canim Tuhaf Olmaz Herhalde Bunu çorumlu Cadiya Sormak Lazim.canim Cevap Bekliyozzz

bende ne süt var ne de sütü andiran bise :S normaldir heralde.. annem dediki dogumdan sonra emzirdigimde geldi benim dedi ondan önce hic akmamis ..

tesekkurler hepınıze............bende arstırdım ıyıce.....gebelıgın 20.haftasından ıtıbaren olabılırmıs.normal bır durummmus.

benim gögüslerimde öle taş ibi degil ve süt yok şuan bende 5,5 aylık hamilyimm ilk hemileligimde dogumdan sonra gelmişti sütüm hiç kendiliginden akmas çok şükür çünkü ilk süt çok önemlidir bütün vitaminler aslında ilk gelen sıvı şeyin içinde olurmuş :) SAKIN GÖGÜSLERİNİSİ SÜT GELİYORMU DİYE SIKMAYIN BAYANLAR :))

kızlar ya bu gogusten sut gelme isi ne zaman olacak
bende ya gelmezse stresi var,
normalde dogumdan sonra mı gelir, yoksa 2 3 hafta once baslaması mı gerekir??

hidencim gelmezse de endişelenecek bişey yok canım ya.doğumdan sonra bebiş emdikçe gelirmiş canımm.üzülme endişelenme.

kızlar ya bu gogusten sut gelme isi ne zaman olacak
bende ya gelmezse stresi var,
normalde dogumdan sonra mı gelir, yoksa 2 3 hafta once baslaması mı gerekir??

canım normalde bendede bişey yok ama sıkınca geliyo..
sıkmak da iyi değilmiş o yüzden şu anda bişey yok.
ama merak etme bebek doğduktan sonra mutlaka gelir canım

ya beni emzirme isi cok korkutuyor arkadaslar yaaaaaaaaaa
insanın ici tuhaf olmaz mı bebek emdikce yaaaa

kız allah seni napmasın emiii:roflol::roflol: içi gıcıklanır heralde insanın. şöyle bi düşündümde ben göğüslerimden çok huylanırım yaaa

canım normalde bendede bişey yok ama sıkınca geliyo..
sıkmak da iyi değilmiş o yüzden şu anda bişey yok.
ama merak etme bebek doğduktan sonra mutlaka gelir canım

ay kısss sıkmasana
zararlıymıs sıkmak diye duydum
dogunca oğluş çekecek çekecek bişi yok basacak yaygarayı
en guzeli dogumdan 2 3 gun once gelse soyleee dolsa oooohhhhsırnaşık şey

Meraktan sıktım 1, 2 kerede artık sıkmıyorum korkudan bişey mişey olur diye.. naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…