Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğsü büyük gösteren bikini

PeriLous

Iyi ki varsınız kızlarım..
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2010
3.764
727
Kızlarrr bana yardım edin ya bu minicik göğüslerle denize gitmek istemiyorum yeni gelişmeye başlamış çocugun ki gibi :KK43:
Göğsü büyük gösteren bikini var mıdır acaba ?

buldum kızlaaaaar

$bikini1.jpg $bikini2.jpg

evet bu iki model de büyük gösteriyor yalnız birincisinde biraz daha sarkık duruyo ikincisi daha hoş gibi:44:

birincis pek büyük göstermiyor eğer göğsünüzde dolgunluk yoksa ama ikincii destekli olduğundan daha büyük gösterir.Birde straptez bikinilere bak canım ortalarından büzülen ben gecen yaz ondan alıp yeni incininde ayrı satılan bikini destekleri var onuda alıp içine yerleştirmiştim daha iyi görünüyordu napalım çaresizlik:KK5:

kızlar debenhams tan aldım ikinci bikininin farklı rengini silikonu su gibi birşey akışkan yani birazcık ağır onun haricinde bence küçük göğüslüler için süper bir bikini etrafımdaki herkese tavsiye etmeye başladım

bu arada ben 1. sini aradaki farkı görmek için koydum yani büyük gösterdiği için değil büyük gösteren 2.si

canım bende aynı dertten muzdariptim ... ta ki dün aldığım bikiniye kadar :KK8: içi dolgulu bir de omuz kenarından boyuna doğru askılı daha şık ve büyük gösteriyor .... deseni de enlemesine desenli seçersen göz yanılgısından dolayı daha iri gösterir tatlım :KK51: bikini üstünün tek rnek olmamasına özen göstermek lazım

canım bende aynı dertten muzdariptim ... ta ki dün aldığım bikiniye kadar :KK8: içi dolgulu bir de omuz kenarından boyuna doğru askılı daha şık ve büyük gösteriyor .... deseni de enlemesine desenli seçersen göz yanılgısından dolayı daha iri gösterir tatlım :KK51: bikini üstünün tek rnek olmamasına özen göstermek lazım

canım benimkide yukarıda 2.sinden ve dediğin gibi tek renk değil mor ağırlıklı ve çizgileri enlemesine be bu bikininin duruşuna da bayıldım aldım hemen gidip :)

göğüslerinizin çocuk gibi olduğunu belirtmişsiniz bu fotoğraftaki kadar dolgun duruyormu suan :S sanırım hiç dokunuz yok kadar küçük öylemi bende o durumdayım ve ameliyat olucam..

X