göbeklimi? göbeksizmi?

eşinizin sevgilinizin göbeği hakkında

• Ankete Katılan
    110

ne güzel. mutluluklar dilerim.

şu an yok ama ilerisi için emin değilim. ama ne olursa olsun ona yakışır. benim nişnalımda bir 1,80 boyunda esmer güzeli.. onu çok seviyorum ben yaa

Eşim benim gibi açık tenli gözleri ela saçlarının çoğu beyaz daha 37yaşında (genetik) boyu 1.78 göbeği var hemde ne göbek ramazan ayında biraz eritti. Bazen beni sinir etsede kocam çok yakışıklı beeeeeh. O göbeğide mutlaka benim elcezlerimle yaptığım yemeklerden olmuştur muhakkak.

Ayyy kızlar sanki kocamı satışa çıkarmışım gibi hissettim yaaaa
:roflol::roflol::roflol::roflol:

göbeksiz hatta kasli benimkininn ama olmuyorr böylee ben kiloalionca laf ediyorr ama haklii:roflol:

kesinlikle göbeksiz, belli bi yastan sonra zaten oluyor sırnaşık şey. 1.86 boy 78 kılo askım. uzun boylu istemezdım hiç hatta buyuk konustum basıma geldi.

:roflol::roflol: benimki de yemeklerden oldu ama aynı yemekleri biz de yiyoruz benim göbeğim onunkinin üçte biri.bu sene ben de göbek yaptım da:a015:genetik yatkınlık çok önemli.
Göbekli hemde koca göbekli.Birde kendi göbeğine bakmaz benimkine laf eder
yaaaa yazık kınıyorum eşiniiiklava:

єѕяα;1701814 .!.:
Benim eşimde göbekli ona çok yakısıyor :roflol:
Göbeksiz ı ıh istemem :dance:
Ev balkonsuz erkekte göbeksiz olmaz anacım :roflol:
oyyy sen de abarttın arkadaşım:))göbek iyi bir şey değilkiiii :))
göbeksiz hatta kasli benimkininn ama olmuyorr böylee ben kiloalionca laf ediyorr ama haklii:roflol:
senin işin de zor yanii:))eşin kilo alana kadar sakın sen alma:))
kesinlikle göbeksiz, belli bi yastan sonra zaten oluyor sırnaşık şey. 1.86 boy 78 kılo askım. uzun boylu istemezdım hiç hatta buyuk konustum basıma geldi.

evet canım büyük konuşunca başımıza geliyor, ama inan bir erkeğin göbeğini seveceğim hiç aklıma gelmezdi.eşimi çok seviyorum.kusursuz geliyor bana:))

benım esımde 1,90 boyundaa.. ama gobek möbek hıc yok.
boyuna gore kılosuda 70 kg. yavas yavas kılo almaya basladı
ama bır alırsa bır alacak dıyede korkuyom
boylede zayıf gelıyooo ...
ama ben onu cok sevıyommm. cok yakısıklı oooo
oo bitane kocişim benım :icecream:

Benim hayalimdeki erkek tipi hep simsiyah sacli,kalin kasli,gür sacli bir erkekti.Bakiniz:Özcan Deniz.Hep onun gibi bir erkek hayal etmistim.Ama esim tam tersi yahuuu.Kumral,yesil gözlü,seyrek sacli,ince kasli biri.Evlendigimizde tahta gibi göbegi vardi.Cocuklar olduktan sonra simdi 4-5 aylik hamile göbegi var. Ama yinede cok yakisikli.

benim eşimde hepsinden yakışıklı ve fizik güzelliği mükemmel... hafif göbekli ona çok yakışıyor... emeğinize sağlık

1.80 boyonda ela gözlü,çok hafif göbeği olan,inci dişli,seyrek saçlı bir kocaya sahibim.göbeğiyle değil çenesiyle dertliyim.bu konuda anketin yokmu?:1hug:

benim sevgilim tarif ettiğin gibi 1.84 boy 80 kilo esmer kapkara göslüüüü kara bişee özcan denizein yakışıklı haliii :)) göbüşüde var ama olsun tabiki zayıf adamı napim bennn :)) tatlicadiarzu

benimkisi gobeksiz uzun boylu kumral yesil gozlu ama bi gobegi olasaydi cooook tatli olurdu
yine de göbek pek iyi birşey değil sağlık açısından.:))sen böyle idare et canım:roflol::roflol: Umarım çok kilo almaz canım.sonra ödün patlıyor sağlığı bozulacak diye.a.sa.s

:roflol::roflol:Kader bize şaka yapmış galibaaa:))

benim eşimde hepsinden yakışıklı ve fizik güzelliği mükemmel... hafif göbekli ona çok yakışıyor... emeğinize sağlık
teşekkürler canım:))
7 aylık bebek taşıo sanki benim sevgilim naniknanik göbişli benim aşkım çok yakışıo ona yerim ben onun göbeğini:asigim:Şeniz :roflol:
Bizimki 9 aylık gibi yani galibaaaa:))
1.80 boyonda ela gözlü,çok hafif göbeği olan,inci dişli,seyrek saçlı bir kocaya sahibim.göbeğiyle değil çenesiyle dertliyim.bu konuda anketin yokmu?:1hug:
:roflol::roflol::roflol:ilahi lüleli alemsin.Söyle çenesini idareli kullansın canım.:)))

allah bağışlasın canım, ben de sevmem çok zayıf erkeği,diyormuşum kocam bir deri bir kemik kalıyormuş jeyyarvazgeçtim:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…