göbeklimi? göbeksizmi?

eşinizin sevgilinizin göbeği hakkında

• Ankete Katılan
    110
ben beyaz tenli boy farkımın olmayacağı yeşil qözlü birini hayal ederdim istediğimde oldu,eşim beyaz tenli , yeşil gözlü boy benden uzun(ben onun omzuna geliyorum ) biraz saçları dökülmüş ama tepeden değil önden (tabi bu onda felaket bi karizma yapıyor ) ve birazcıkta göbekli...ama ben onu bu halinlede çoookk seviyorum :1hug:Şeniz

BİTANEME...

........

Senin her gece gördügün rüya bile olmaya razıyım
Senin var olan sıcaklığınla hadi gülümse
Sus bitanem sakın sevmedim, sevmiyorum deme
Sensiz kalmanın acısını gördüm rüyamda birde sen çektirme

Sor düşlerine sor hadi benim sana olan tutkumu
Senden kalan izleri yok edebiliyormu?
Sensiz kalmanın acıları içimde gizlidir
Salkım saçak yeşeren cinstendir

Söyle hadi söyle senden kalanlarla yaşanabiliyor mu?
Senden kalan izleri yok edemiyorum ki! ...
Sensiz olmamak için seni kalbime kazıyorum
Sakın sakın ha sen üzülme ÇÜNKÜ

Seni seviyorum be bitanem
Seviyorum yagmurun, çamurun,nazınla, edanla
Seviyorum hıçkırıklı gözyaşlarıyla
Söylesene bitanem sensizlige alışabilir mi bu yürek?

Sen senki sevmeyi öğrettin bana
Sanmaki ben sensiz yaşıyorum
Son bir gözyaşı bırakıp gittinya yüregime
Sayamadıgım binlercesi düştü tenime

Su diye içtim gözümün yaşını tuzluydu
Seni sevmek, sevmek bir o kadar onurluydu
Söyleki ölmek için bir sebebim olsun bitanem
Sen bilmedigim uzaklarda ve düşler ardındasın bitanem

benim şöyle olsun böyle olsun diye bi hayalim yoktu.eşim evlenmeden önce temel reis gibiydi.evlendik bol bol ıspanak yedirdim.şimdi kabasakal gibin oldu.:Roflol::Roflol:bir çin atasözü derki:çin çan çong yani:seni almadan önce taksi gibiydin,aldım minibüs oldun.şimdi belediye otobüsüne döndün:teytey::teytey:
benim de sevgi yastığım var,yumuşacık.tombik kocam benim.

ben zaten çok fazla hayal kurmazdım aşkım da göbek yok hatta çok zayıf o kadar yemesine rağmen biraz kilo alsa çok iyi olcak zaten boyuda uzun böyle çok zayıf görünüyo CADIARZU

walla ben esmer kara kaşlı kara gözlü olmasını çok isterdim yani öyle hayal ederdim. ama aşkım kumral yeşil gözlü ve çok tatlı ya. bi oğlum olursa mutlaka her yönüyle babasına benzemesini dilerim ALLAH'ımdan.yanlız tek eksiğimiz sevgi yastığımız yok. nası ya ben evlendikten sonra yastıksız mı uyuyacam. hemen söylicem ona sevgi yastığı yapsın bize. (bu arada göbeğe sevgi yastığı denildiğini ilk burda duydum ama çok hoşuma gitti)

canım hiç üzülme,sevgi yastığın olur:))) ben evlenmeden önce eşimi göbekli sanıyordum. şimdiki haline göre, öncekine göbek denmezmiş oysa

ben beyaz tenli boy farkımın olmayacağı yeşil qözlü birini hayal ederdim istediğimde oldu,eşim beyaz tenli , yeşil gözlü boy benden uzun(ben onun omzuna geliyorum ) biraz saçları dökülmüş ama tepeden değil önden (tabi bu onda felaket bi karizma yapıyor ) ve birazcıkta göbekli...ama ben onu bu halinlede çoookk seviyorum :1hug:Şeniz

yahu erkekler bunları okusa ne mutlu olurlar değil mi?hepimiz seviyoruz, hepimiz razıyız göbeklerinden:Roflol::Roflol:

BİTANEME...

........

Senin her gece gördügün rüya bile olmaya razıyım
Senin var olan sıcaklığınla hadi gülümse
Sus bitanem sakın sevmedim, sevmiyorum deme
Sensiz kalmanın acısını gördüm rüyamda birde sen çektirme

Sor düşlerine sor hadi benim sana olan tutkumu
Senden kalan izleri yok edebiliyormu?
Sensiz kalmanın acıları içimde gizlidir
Salkım saçak yeşeren cinstendir

Söyle hadi söyle senden kalanlarla yaşanabiliyor mu?
Senden kalan izleri yok edemiyorum ki! ...
Sensiz olmamak için seni kalbime kazıyorum
Sakın sakın ha sen üzülme ÇÜNKÜ

Seni seviyorum be bitanem
Seviyorum yagmurun, çamurun,nazınla, edanla
Seviyorum hıçkırıklı gözyaşlarıyla
Söylesene bitanem sensizlige alışabilir mi bu yürek?

Sen senki sevmeyi öğrettin bana
Sanmaki ben sensiz yaşıyorum
Son bir gözyaşı bırakıp gittinya yüregime
Sayamadıgım binlercesi düştü tenime

Su diye içtim gözümün yaşını tuzluydu
Seni sevmek, sevmek bir o kadar onurluydu
Söyleki ölmek için bir sebebim olsun bitanem
Sen bilmedigim uzaklarda ve düşler ardındasın bitanem

sen mi yazdın canım çok güzelmişa.sa.s

benim şöyle olsun böyle olsun diye bi hayalim yoktu.eşim evlenmeden önce temel reis gibiydi.evlendik bol bol ıspanak yedirdim.şimdi kabasakal gibin oldu.:Roflol::Roflol:bir çin atasözü derki:çin çan çong yani:seni almadan önce taksi gibiydin,aldım minibüs oldun.şimdi belediye otobüsüne döndün:teytey::teytey:
benim de sevgi yastığım var,yumuşacık.tombik kocam benim.

:Roflol::Roflol: canım çok üzel anlatmışsın teşekkürler:))

ben zaten çok fazla hayal kurmazdım aşkım da göbek yok hatta çok zayıf o kadar yemesine rağmen biraz kilo alsa çok iyi olcak zaten boyuda uzun böyle çok zayıf görünüyo CADIARZU

hadi canııım adamı niye suçluyorsun aç bırak sonra zayıf de:))şaka şaka canım.bazıları öyle oluyor herhalde metabolizmaları daha hızlı çalışıyor.sen gayret et minik bir göbek yapsın:))

ben hic bi zaman dis gorunusunu hayal etmezdim benim icin karakteri ve kisiligi olgunlugu kendi ayaklarinin uzerinde durmasi ailesinin eline bakmamasi onemliydi... hem bana cook yakisikli erkekler itici gelir cunku sokakta yurudugunde herkes ona bakar sanki senin kocan deilde senden baska herkezin erkegi gibi neyse benim gorusum bu... ama benim esimin yuzude ay gibidir Allah yuzunu ozenerek yaratmis bu kadarini diyebilirim ... boy olayina gelincede ayni boydayiz bu benim icin (+) bi nevi.. bu arada konu gobekti dimi unutmusum:Roflol: tanistigimizda gobegi vardi bu begenmeme sebep olmamisti,su andada illaki eritmesi icin diretmiyorum ama kendi dikkat ediyor kilosuna.. evli bi erkege yakistiriyorum gobekcigi...sengözlerimebaksanab

ben hic bi zaman dis gorunusunu hayal etmezdim benim icin karakteri ve kisiligi olgunlugu kendi ayaklarinin uzerinde durmasi ailesinin eline bakmamasi onemliydi... hem bana cook yakisikli erkekler itici gelir cunku sokakta yurudugunde herkes ona bakar sanki senin kocan deilde senden baska herkezin erkegi gibi neyse benim gorusum bu... ama benim esimin yuzude ay gibidir Allah yuzunu ozenerek yaratmis bu kadarini diyebilirim ... boy olayina gelincede ayni boydayiz bu benim icin (+) bi nevi.. bu arada konu gobekti dimi unutmusum:Roflol: tanistigimizda gobegi vardi bu begenmeme sebep olmamisti,su andada illaki eritmesi icin diretmiyorum ama kendi dikkat ediyor kilosuna.. evli bi erkege yakistiriyorum gobekcigi...sengözlerimebaksanab

teşekkürler canım:))[/B]

AY BENIMKININ COK SEVIMLI BIR GOBISI VAR YASTIK GIBI YEMEK YIYINCE ORATAYA CIKIO COK KOMIK ASLINDA ZAYIF AMA

benim canım kocacımın da hafif göbeciği var.ama tam göbek de denemez.yemek yiyince çıkıyo hafiften.ama ona çok yakışıyo...:asigim:

ben evlenmeden önce orlando bloom a benzesin, uzun boylu olsun, sportmen ve atletik yapılı olsun, beyaz tenli düz saçlı olsun isterdim.Allah a çok şükür orlando bloom dan yakışıklı,tüm isteğim özellikleri taşıyan bir kaocacık verdi bana.:nazar:gerçi dış görünüşü öyle olmasa da aşık olurdum yine ona:asigim::asigim::asigim:

Kizlar zaten hepimizin hayalinde mutlaka 1.85 boy atletik yapi kasli vucut renkli goz inci disler hatta gamzeli yanaklar fln gibi david beckham tarzi adamlar vardir. Ama kac tanemiz bu tarz bi adamla evleniyoruzki?

Kizlar zaten hepimizin hayalinde mutlaka 1.85 boy atletik yapi kasli vucut renkli goz inci disler hatta gamzeli yanaklar fln gibi david beckham tarzi adamlar vardir. Ama kac tanemiz bu tarz bi adamla evleniyoruzki?

ben ben ben:dance:

ama klasik olacak ama eşim böyle görünmese bile karakterine aşık olurdum.görüntüsü tesadüf benim için...:icecream:

X