göbeklimi? göbeksizmi?

eşinizin sevgilinizin göbeği hakkında

• Ankete Katılan
    110
benimki ayva göbekli :Roflol: her halinle sevdim ben onu yarın ne olcagı belli olmaz o kadar önemli degil dıs görünüş belki ilerde bende çirkinleşicem Allah korusun

benim askımda kumral kıvırcık saclı... boyu 1.82.. boy farkımızz var ama bunu bir tek ben sorun ediyorum.. o halinden ve benden cok memnun tabi bende ondan memnunum.... ben göbekli erkekleri sevrdim aslında.. söle ask yastıgı olacak göbişinde uyuyacan yumusacık.. ama benim askım baya bi atletik.. yapmadıgı spor kalmamıs... çita gibi.. haliyle ask yastıgımda yok olsun ben onu seviyorummmm:asigim::asigim::asigim:

bak seeeen aşk yastığı yapmasına yardım et o zaman.:))allah birbirinize bağışlasın:))a.s.a.s.

benimkinde de hafif göbecik var ama erittiriyorum diyete soktum ve spor salonuna yazılmasını sağladım=)bakalım nereye kadar dayanıcaaak=):hooray:

zezez hadi bakalım kolay gelsin.sağlık açısından ben de istiyorum benimkini de bir spor salonuna yazdırmayı ama çok tembel:))a.s.a.s.

benim sevdiceğimde göbek hiç yok. spor yapıyor.. dikkat ediyor kendine..
ben bu halinden memnunum onun aslında.. ama bende olmasını istiyor göbeğin.. zayıfsın diyor.. tombişim ol benim diyor.. hemde nasl kilo.. kolların kalın olacakmış.. bacaklarım kalın olacakmış.. gıdım olacakmış.. tombul olacakmışım.. tombişi olacakmışım.. ben bu zamana kadar kendimi hiç kilolu hatırlamıyorum.. açıkcası düşünemiyorum da yahu.. ama o çok istiyor..

hımm ilginç.şimdi kaç kadın senin bu yazdıklarını okuyup eşlerini dövecek haberin var mı:))

merhaba arkadaslar!benim esimde bir gram yag yoktu zaten vucut calisiyordu ama nezaman ben hamile kaldim esim stresse girdi body yapmaya zamani kalmadi düzensiz uyku ve yemek saatleride eklenince bizim kizimiz dogduktan sonra yavas yavas sinsice göbek yerlesti simdide onu yakmakta cok zorlaniyor eh napalim ben onu bu halinlede seviyorum! (biz kadinlardada dogum sonrasi deyisiklikler oluyor elbette)!slm öptüm herkesi:1hug:

aslina bakilirsa, söyle söyle olmali diye bisey yoktu kafamda, ama göbekli olsunmu olmasinmi diyede düsünmedim tabiki hic, tabiki göbeksiz olmaliydi jeyyar

esim göbeksizDI evlendigimizde, artik odalara kendinden önce giren bi göbegi var evet, yok degil, ama yakisiyor yaaaaaaa:asigim:

Teşekkürler canım.Sevgi göbeğe bağlı değil tabiki:))

teşekkürler canım:))

benim kocamin esimin gobegi olsa da onu cok severim ama yok olsa da gobusunu yedimin kocasi derim onu cok cok cok seviyorummmmmmmmmmmmm cok sukur allahimaaaaaaaa

ahahahah ahahhhahaaaaaahahahahaa:Roflol::Roflol:

walla ben esmer kara kaşlı kara gözlü olmasını çok isterdim yani öyle hayal ederdim. ama aşkım kumral yeşil gözlü ve çok tatlı ya. bi oğlum olursa mutlaka her yönüyle babasına benzemesini dilerim ALLAH'ımdan.yanlız tek eksiğimiz sevgi yastığımız yok. nası ya ben evlendikten sonra yastıksız mı uyuyacam. hemen söylicem ona sevgi yastığı yapsın bize. (bu arada göbeğe sevgi yastığı denildiğini ilk burda duydum ama çok hoşuma gitti)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…