göbeklimi? göbeksizmi?

eşinizin sevgilinizin göbeği hakkında

• Ankete Katılan
    110
göbeksiz olsun ki zatende göbeksiz bazen çıkıyo küçücük bişi göbekcik oda çok tatlı oluyo böyle sıkıyorum onu :))) uzun boylu isterdim hep uzun boylu da bi sevgilim var gönlüme göre verdi allahım...

benim bıtanem bebek yüzlü uzun boylu we şişko:nazar:göbişi çok yakışıo ben onu bu haliyle çok ama çok sewıorumŞeniz

göbeksiz olsun ki zatende göbeksiz bazen çıkıyo küçücük bişi göbekcik oda çok tatlı oluyo böyle sıkıyorum onu :))) uzun boylu isterdim hep uzun boylu da bi sevgilim var gönlüme göre verdi allahım...

benim bıtanem bebek yüzlü uzun boylu we şişko:nazar:göbişi çok yakışıo ben onu bu haliyle çok ama çok sewıorumŞeniz

Yağcılar siziiii yani hepimiz ne yağcıyız yav.:roflol::roflol:

benim aşkımda upujunnn... ben onunla çıkmaya başladığımda 1.68 falanım demiştim sonra bigün beraber ölçüldük 1.64çıktım ogünden beri benle dalga geçer beni kandırdın cüce der:dilcikar::dilcikar: aşkuşum da 1.90 ben boyu boyuma isterdim ama allaha şükürler olsun huyu huyuma walla en önemlisi de bu... ben yanımdan hiç ayrılmasın istiyorum onun için spora da göndermiyorum göbüşü oluyoooooooolülülülülülü ama beraber spora gidelim desek bu sefer ben yorulunca cok yiyom yaktıgımdan fazlasını alıyorum:eek:
aşk yastıgım vaaa benim cok sefiyorum onu coooookkkkkkk
mis kokusu ah bide sıcacık elleri yok mu gözüm ondan başkasını görmüyoki....
allah herkesin gönlüne göre versin hoşçakalın....

Sevgilim 1.85 ve baya bi göbüşü var ama ben onu öle çok seviyorum ki tabi göbüşünüde :)bitanem o benimm

benım hayalımde herzaman uzun boylu yapılı nerde olursam olayım teee uzaktan farkedebıleceğim bırı olsun isterdım şükür allahıma öyle de oldu.

benim aşkımda upujunnn... ben onunla çıkmaya başladığımda 1.68 falanım demiştim sonra bigün beraber ölçüldük 1.64çıktım ogünden beri benle dalga geçer beni kandırdın cüce der:dilcikar::dilcikar: aşkuşum da 1.90 ben boyu boyuma isterdim ama allaha şükürler olsun huyu huyuma walla en önemlisi de bu... ben yanımdan hiç ayrılmasın istiyorum onun için spora da göndermiyorum göbüşü oluyoooooooolülülülülülü ama beraber spora gidelim desek bu sefer ben yorulunca cok yiyom yaktıgımdan fazlasını alıyorum:eek:
aşk yastıgım vaaa benim cok sefiyorum onu coooookkkkkkk
mis kokusu ah bide sıcacık elleri yok mu gözüm ondan başkasını görmüyoki....
allah herkesin gönlüne göre versin hoşçakalın....

Sevgilim 1.85 ve baya bi göbüşü var ama ben onu öle çok seviyorum ki tabi göbüşünüde :)bitanem o benimm

benım hayalımde herzaman uzun boylu yapılı nerde olursam olayım teee uzaktan farkedebıleceğim bırı olsun isterdım şükür allahıma öyle de oldu.
Teşekkürler kızlaaaaaaaar:))göbeklilerinizle mutluluklar:))

:uhm:benim eşim evlenmeden önce göbegi yoktu tam idael bir tipti boyu 1.86 kilo 85 şimdi kilo aldı ama insan sevince gözüne hoş gelliyor böyle şeyleri fazla takmamak lazım aşrıya kaçmadıktan sonra:asigim:

bende esmer kara yağız bır delıkanlı hayal etmıştım.aradığımı buldum esmer 178 boyunda benden 10 santım uzun kara kaş kara göz duzgun guzel dışler atletık vucut şimdi 40 yaşında olmasına rağmen çok hafıf ayva göbeği var işte benım eşim

bende esmer kara yağız bır delıkanlı hayal etmıştım.aradığımı buldum esmer 178 boyunda benden 10 santım uzun kara kaş kara göz duzgun guzel dışler atletık vucut şimdi 40 yaşında olmasına rağmen çok hafıf ayva göbeği var işte benım eşim

kadir inanır lamı birliktesin kız sen.Allah ayırmasın.hepimiz mutlu olalım eşlerimizle.

benımkide göbüşlü, mıncırmak çok zevkli oluyo, tv izlerken falan bide yayılıp bebek gibi sıvazlıyorum mest oluyo erime sakın bak gebertirim diom bende göbüş fetişti mi var ne

ach ach ben evlenmeden önce söyle vin diesel sylvester stallone arnold schwarznegger gibi tiplerden hoslanirdim yani severim hayvan tipli adamlari eh bende at gibiyim zaten hihihiihhi

sonrada bakimsiz dir tarzanla evlendim besledim o biraz kilo aldi ben tam aldim

simdide bilmiyorum hala daha severim ayi gibi adamlari yani erkek dedigin biraz göbekli olur bence ama bunlar fasa fiso yeterki insan olsun

ach ach ben evlenmeden önce söyle vin diesel sylvester stallone arnold schwarznegger gibi tiplerden hoslanirdim yani severim hayvan tipli adamlari eh bende at gibiyim zaten hihihiihhi

sonrada bakimsiz dir tarzanla evlendim besledim o biraz kilo aldi ben tam aldim

simdide bilmiyorum hala daha severim ayi gibi adamlari yani erkek dedigin biraz göbekli olur bence ama bunlar fasa fiso yeterki insan olsun

:roflol::roflol: bakımsız tarzan :roflol: hoşuma gitti :roflol:

Benim eşimde hayalimdeki kişi..
Yakışıklı,karizmatik,uzun boylu atletik vücutlu ama göbekli,eli ayağı düzgün,dişleri düzgün ve bakımlı,tertemiz,pak bir adamdır..
Ama gçbeği ben istiyorum yani seviyorum çünkü..
Hatta şimdi göbeği benimle birlikte büyüyor,karısını çok seven adamlarda olurmuş ya..Birebir şahidim
:asigim::nazar::asigim::nazar::asigim:

X