göbeklimi? göbeksizmi?

eşinizin sevgilinizin göbeği hakkında

• Ankete Katılan
    110
arkadaşlar ankette genel sonuç "çok tatlı ona yakışıyor"
eminim bizlerin göbeği hakkında hiçbir erkek böyle düşünmez.
biz hep formda olmalıyız dimi

Vallaha Ben Taniştiğimda Da Göbekliydi Kociş Haladaa Göbekli Yalniz Kaşirken Biraz Daha Ilerden Kaşimak Zorunda Kaliyor Günler GeçtikçeeCADIARZU.ahh Aşkim Göbeğin Yine çikmiş Deyince Ne Göbeği Ya Hani Nerde Diyoo Hemencikte Içine çekerr Güldürür Benii:roflol:

Vallaha Ben Taniştiğimda Da Göbekliydi Kociş Haladaa Göbekli Yalniz Kaşirken Biraz Daha Ilerden Kaşimak Zorunda Kaliyor Günler GeçtikçeeCADIARZU.ahh Aşkim Göbeğin Yine çikmiş Deyince Ne Göbeği Ya Hani Nerde Diyoo Hemencikte Içine çekerr Güldürür Benii:roflol:

yaa ben omuzlarına hastayım yaa.. böyle çok güzel kaslı. tabii biraz iri kendisi,göbekli ayrıca:) ama bence en güzel fizik:)naniknanik

hayalimde hep esmer, güzel dudaklı,uzun boylu ve yapılı bir tip düşlerdim aynen kendisini buldum çok şükür.
göbeğe gelince ewt aşkım göbekli ve çokkkkkkkkkk yakışıyor sırnaşık şey

bnm sevgili sevglm1.88 boyunda,98 kg,bacakları kolları sırf kastır omuzları geniştir ama göbişi vardır üstelik her akşam spor da yapıyor ama tamamen eritemedi daha,ben göbekli halini çok seviyorum aşırıya kaçmadıkça ama göbek kalp ve damar hastalıkları için bir risktir eğer kocanızın veya sevglnzn göbeğini mezroyla ölçer 120cmi geçtiğini görürseniz bilin ki çoook büyük risk :1no2:

arkadaşlar hayalimde 1.80 boyunda, atletik, karizmatik,inci dişli,esmer mavi gözlü bir adamla evleneceğimi düşünürdüm.gerçi şimdiye kadar koyu esmer mavi gözlü birine rastlamadım ama.oysa şimdi beyaz atlı prensim göbekli beyaz tenli çürük dişli bebek yüzlü 1.70 boyunda harika bir adam.sizin hayalinizde kim vardı?sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeya.s.a.s.a.s.

hayalindeki erkek sanırım benim eşim sadece gözleri mavi değilşakkıdı

20 yıl önceki hayalim böyleydi naniknanik

hiiiiiiiiiiiii pardon :uhm:bakma benim yaşım 58 diil yanlışlık war orda 24 yaşındayım ...kafamçokkarıştı eşim futbolcu olduğu için göbekli olması çok zayıf allah uzun ömürler wersin hepimize önemli olan sağlıklı olmaları

X