göbek deliği içi

elmas gzl

penguen yürüyüşlu hatun :)
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2015
3.636
2.930
Kızlar hami insanın göbek deliğinin içinde türler olur ya pamuk gibi. Atletin tüyleri toplanır oraya falan. Temizliğe dikkat ettiğim halde göbek deliğinin derininden sari tüyler çıkıyor. Cımbızla çıkarıyorum bitmiyor. Bu nedir ya boyle olan var mi

Kızlar hami insanın göbek deliğinin içinde türler olur ya pamuk gibi. Atletin tüyleri toplanır oraya falan. Temizliğe dikkat ettiğim halde göbek deliğinin derininden sari tüyler çıkıyor. Cımbızla çıkarıyorum bitmiyor. Bu nedir ya boyle olan var mi

Canim sakin elleme gobek deligini allah korusun mikrop kaptirirsin cimbiz sakin vurma.Koku falan yaparsin.Hic dokunma banyoda hafifce su dok o kadar

Canim sakin elleme gobek deligini allah korusun mikrop kaptirirsin cimbiz sakin vurma.Koku falan yaparsin.Hic dokunma banyoda hafifce su dok o kadar
Canım bende uğraşmak istemiyorum ama niye boyle oluyor bide sonu da gelmiyor ki tüy gibi şeylerin

ya ben de ne kadar temizlersem kir birikiyor afedersiniz
sanırım uğraştıkça birikinti çekiyor gibi

ya ben de ne kadar temizlersem kir birikiyor afedersiniz
sanırım uğraştıkça birikinti çekiyor gibi
Doğru . Bide dedigim gibi yani görünen taraf değil cımbız i biraz derine daldırınca acitmadan sari sari tüyler çıkıyor . Anlamiyorum araştırdım ama bisey bulamadım

Canım bende uğraşmak istemiyorum ama niye boyle oluyor bide sonu da gelmiyor ki tüy gibi şeylerin

Bende de oluyor gobek deliginden kaynaklidir canim anneme falanda var sen cektikce gelir ama sen ellemezsin kendiliginden duser hic elleme bence

X