Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Allahım matematik ve ben :emir_bebek::emir_bebek:
yıllar önce ayrıldık onunla bir daha birleşmek istemiyorum yüzünü bile görmeye kare köklerini almaya tahamülüm yok :KK53::KK53:
size mutluluklar dilerim :KK9::KK9:
Hangi sınavın hazırlığı bu pekim :26:
ayy ne güzel bende ayrılmak istiyorumm :KK5:
ygs canım:KK43:

Ooo hedefler büyük diyosunn maşallahhh :nazar::nazar:

Benim kardeşim de geçen pazar ygs lys muhabbetini bitirdi iç mimarlık istiyor ama bakalım Allah gönlünüze göre versin :KK16::KK16:
Amin canım umarım kardeşinde istediğini kazanır:KK31:
evet ama bakcaz işte daha açıkdan liseyi bitirmedim :KK14:
:KK31::KK31::KK31: bi bitse sınavlar tercihlere gelse sıra :KK16::KK16::KK16:

hiii ben hem videodan hemde kitaptan yapmaya çalışayım dediğim gibi berbat matematik benimm :KK5:

Himm anladim canim kotuyse oyle birden yuklenme hem ordan hem ordan olmaz bir konuyu calisiyosan once kitaptaki konuyu calis soru orneklerini iyice anla snra videoyu izleyip pekistir en son da test coz oyle daha iyi olur tabii ama matematik emek ister :)

Himm anladim canim kotuyse oyle birden yuklenme hem ordan hem ordan olmaz bir konuyu calisiyosan once kitaptaki konuyu calis soru orneklerini iyice anla snra videoyu izleyip pekistir en son da test coz oyle daha iyi olur tabii ama matematik emek ister :)
matematik ömrümü yiyor :KK5: boşuna sözele geçmedim yoksa anlasam yapabilsem severim ama hep illa bi soruda tıkanırım

matematik ömrümü yiyor :KK5: boşuna sözele geçmedim yoksa anlasam yapabilsem severim ama hep illa bi soruda tıkanırım

Sen bastan yanlis yaklasiyosun yapamiyorum falan deme yapicam de baktin bi kac soruyu cozebiliyosun o zaman gor sana ne kadar eglenceli gelicek :) kendine guven imkansiz degil Allahin izniyle yaparsin :)

Sen bastan yanlis yaklasiyosun yapamiyorum falan deme yapicam de baktin bi kac soruyu cozebiliyosun o zaman gor sana ne kadar eglenceli gelicek :) kendine guven imkansiz degil Allahin izniyle yaparsin :)
Amin canım :KK16::KK16::KK16:sağol tavsiyelerin için:KK19:
bide eksik bilgilerle yapmaya çalıştığım için birazda böyle :KK17: başta konuyu tam anlayacam sonra sorulara geçiş yapayım ozaman??

X