Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Bnde 23 um ama kendimi okdr büyük grmuyrm kiii

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kişiden kişiye değişebilir canım hissetmek önemli yaşadıkların önemli hayatı nasıl değerlendiğin önemli:26: Sanki senin derdin mi var:26:

Psikoloji ya da sosyoloji olursa çok iyi olur bugün de pek ders çalışmadım nasıl olacak bilmiyorum :18:

Allah yardımcın olsun iyice zorlaştırdılar üniversite sınavlarını ben kuzenimin sorularına bakmıştım da Türkçe de bir soru yarım sayfa sürüyordu

Allah yardımcın olsun iyice zorlaştırdılar üniversite sınavlarını ben kuzenimin sorularına bakmıştım da Türkçe de bir soru yarım sayfa sürüyordu

öyle ya bu ülkede üniversite kazanmak ya da istediğin bölümü okumak zor sözelim çok iyi olmasına rağmen ygs de Türkçe den 10 yanlışım vardı

öyle ya bu ülkede üniversite kazanmak ya da istediğin bölümü okumak zor sözelim çok iyi olmasına rağmen ygs de Türkçe den 10 yanlışım vardı

Bu ülkede herşey zor canım Okumak çalışmak hepsi zor sürekli bir çaba içindeyiz okuldan sonra da iş bulmak var gönlüne göre hep stres:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…