Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Ayyyy o halimi düşünmek istemiyorum :)
Geceleri calisiyorum bi sıkıntım olunca koşup geliyor sarilip teselli ediyor ben uyumadan uyumuyor sirf onun desteğiyle ise devam ediyorum.
Gidince kim koşup gelecek bilmiyorum :KK43:
Teselli edersiniz siz destek olursunuz artık :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gitsin gelsin ki iliskiniz ilerlesin canim askerlik bi engel malesef gidip gelmek zorunda kalan zamanlarin tadini cikar kasma kendini simdiden

Ayyyy o halimi düşünmek istemiyorum :)
Geceleri calisiyorum bi sıkıntım olunca koşup geliyor sarilip teselli ediyor ben uyumadan uyumuyor sirf onun desteğiyle ise devam ediyorum.
Gidince kim koşup gelecek bilmiyorum :KK43:
Teselli edersiniz siz destek olursunuz artık :KK43:

merhaba benmde eşim 2 ay oldu askerden geleli bnde sizin gibiydim o gidince beni kim teselli eder bana kim destek olur diyordum ama kk daki asker bekleyenler topiğinde öle güzel arkadaşlıklar edindim ki her umutsuzluğumda destek oldular bana ve çok şükür bitirdik. bak bizler burdayız sonuna kadar destek oluruz sana öle böle derken sizde bitirirsiniz :KK34:

Ben 21 o 27 oldu :KK1:

oo o da eşim gibi gitmiş askere biraz geç yani. neyse siz en azından evlenmeden bitirdiniz. biz hem evli hemde 1 yaşında oğlumuz vardı :) artık siz düşünün nasıl geçirdiğimi o 6 ayı

merhaba benmde eşim 2 ay oldu askerden geleli bnde sizin gibiydim o gidince beni kim teselli eder bana kim destek olur diyordum ama kk daki asker bekleyenler topiğinde öle güzel arkadaşlıklar edindim ki her umutsuzluğumda destek oldular bana ve çok şükür bitirdik. bak bizler burdayız sonuna kadar destek oluruz sana öle böle derken sizde bitirirsiniz :KK34:

oo o da eşim gibi gitmiş askere biraz geç yani. neyse siz en azından evlenmeden bitirdiniz. biz hem evli hemde 1 yaşında oğlumuz vardı :) artık siz düşünün nasıl geçirdiğimi o 6 ayı

Evet seninki daha zormuş çocukla falan:KK31:
Neyse ki geride kaldı o günler

Gitsin gelsin ki iliskiniz ilerlesin canim askerlik bi engel malesef gidip gelmek zorunda kalan zamanlarin tadini cikar kasma kendini simdiden

Biz zaten çok yeniyiz canim iliskimiz daha en basinda ve askere gönderiyorum onu belki en güzel zamanlarimizda o olmayacak en kötüsü de bu belki :KK43:
Dediğin gibi bazi şeylerde askerlik en büyük engel , askerden sonra onun güzel planlari var ben pek yanasmasamda onun heyecani benide heyecanlandirmiyo değil :)

İnşallah dediginiz gibi olur sorunsuz sıkntısız geciririz . Bir yil daha beklese kisa donem yapacakti ben beklemesi taraftariydim ama o hemen gidip gelmek istedi .
Bir yil diyorum göz acip kapayincaya kadar geçer ama daha yolun en basinda olduğumuz için en güzel zamanlarimizi ondan ayri geçirmek çok zor olacak :KK43:

Biz zaten çok yeniyiz canim iliskimiz daha en basinda ve askere gönderiyorum onu belki en güzel zamanlarimizda o olmayacak en kötüsü de bu belki :KK43:
Dediğin gibi bazi şeylerde askerlik en büyük engel , askerden sonra onun güzel planlari var ben pek yanasmasamda onun heyecani benide heyecanlandirmiyo değil :)

Ne kadardır berabersiniz kii:KK17:

Ne kadardır berabersiniz kii:KK17:

Biz ailecek tanisiyoruz ama yaklaşık 5bucuk aydır beraberiz .
Normal ilişki seyrinde gitmedi iliskimiz sıkıntılarımız oldu ayrılıgımz oldu. Ama bir aydir çok çok iyiyiz.
Gittiği zaman ayni şeyleri yasamaktan korkuyorum çünkü duygusal bir yapisi var biraz kiskanc ve oldukça sinirli.
Ben kaldiramiyorum bunu , sinirlendiyse siniri geçene kadar kirmamak için hic birşey söylemez siniri geçince haklida olsa özür diler.
Ama ben o sinirlenip susunca daha çok üstüne gidiyorum ve kavga büyüyo :KK43: Askere gittiği zaman asker psikolojisiyle daha da agir gelecek ona herşey ve bunu banada yansitacak kavgalarimiz olacak bilmiyorum korkuyorum acikcasi :KK43:

Biz ailecek tanisiyoruz ama yaklaşık 5bucuk aydır beraberiz .
Normal ilişki seyrinde gitmedi iliskimiz sıkıntılarımız oldu ayrılıgımz oldu. Ama bir aydir çok çok iyiyiz.
Gittiği zaman ayni şeyleri yasamaktan korkuyorum çünkü duygusal bir yapisi var biraz kiskanc ve oldukça sinirli.
Ben kaldiramiyorum bunu , sinirlendiyse siniri geçene kadar kirmamak için hic birşey söylemez siniri geçince haklida olsa özür diler.
Ama ben o sinirlenip susunca daha çok üstüne gidiyorum ve kavga büyüyo :KK43: Askere gittiği zaman asker psikolojisiyle daha da agir gelecek ona herşey ve bunu banada yansitacak kavgalarimiz olacak bilmiyorum korkuyorum acikcasi :KK43:

Benimki de baya kıskanç ve oldukçaaaaaaaaaaaaaa sinirli:KK1:
Özür dilemesini de bilmez öküz:KK37:
Askerdeyken biz de bi kaç kez gerildik en son konuyu kapat demek için tamam kapat dedim öylemii al tam kapatıyorum dedi telefonu suratıma kapattı.Sinir oldum ağladım 3 dk sonra aradım ben sana telefonu değil konuyu kapat dedim dedim zırlıyom bi yandan da sinirimden.Neden ağlıyosun dedi zaten aylardır seni göremiyorum özlüyorum bir de küs mü kalacağız dedim tamam tamam ağlama dedi barıştık:KK37::KK37:
Yani benimkide çok ters sinirli falan arada tartışıyoruz ama uzun sürmüyor bunları düşünme şimdilik oluruna bırak korksan da aynı korkmasan da aynı canım zaman gösterecek ne yaşayacaksınızEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Sıkıldım kız ben facede uzun zamandır yazmadığım arkadaşlarıma falan naber yazıyorum anla halimi
Forumun yeni mesajlar kısmını yenileyip duruyorum falan:KK9::KK9::KK9:
Sen nasılsın:KK76:

sen bayaa sıkılmışsın belli :KK1::KK1:

bende piknikteydim bugun arkadaşlarla :KK76: yorgunum şimdi ama uyuyasım yok takılıyorum buralarda :KK53:

Kızlar slmm.ya bişi sorcam ben kadınlar kulübü uygulamasını telefonuma indirdim uzun zamandır taki ediyorum.ama neden başlık açamıyorummm?? Bana yardım eder misiniz lütfen...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sen bayaa sıkılmışsın belli :KK1::KK1:

bende piknikteydim bugun arkadaşlarla :KK76: yorgunum şimdi ama uyuyasım yok takılıyorum buralarda :KK53:
Oooooooh miiiiiiis doğa mangallar arkadaşlar falan :KK76::KK76:
Kızlar slmm.ya bişi sorcam ben kadınlar kulübü uygulamasını telefonuma indirdim uzun zamandır taki ediyorum.ama neden başlık açamıyorummm?? Bana yardım eder misiniz lütfen...

Benim bilgim yok malesef o uygulamayı sevemedim bi türlü ben normal tarayıcıdan giriyorum genellikle.Normal tarayıcıdan deneyin bir de isterseniz:KK34:

Hehehehe bende oluyorum her yaz hemde pikniğe gitmeden sokakta yürüyerek lanet olsun seneye kollarımada koruyucu birşeyler süreceğim olmuyor böyle herkes anlıyor tatile gitmediğimi:KK52:

ya tek omuz açık giyinmiştim bugun resmen açık olan yer kıpkırmızı aşağısı beyaz :KK53: yarın kolsuz giyecegim direk amele yanıgım ortaya çıkacak :KK53::KK53:

Canım konunun bölümüne git. Orada sağ üstte kalem resmi var. Onu tıkla :)

X