Gizem'li Muhabbet Topiği :)

kısaydı çok şükür galiba siznde kısa

Ay çok şükür kısa ama bizim derdimiz de şuydu: Şırnak güçlükonakta çarşı izninin ç si yok kamerada görüşmek yok yanına gitme imkanım yok bu çok büyük dertti diğerleri her hafta kameradan görüşürken ya da imkanı olanlar her çarşı izninde yanına giderken gidememek görememek iki kat zorlaştırdı benim işimi malesef...
Neyse ki az kaldı öyle yada böyle geçiyor napalımEn Büyük TÜRKİYE

Ay çok şükür kısa ama bizim derdimiz de şuydu: Şırnak güçlükonakta çarşı izninin ç si yok kamerada görüşmek yok yanına gitme imkanım yok bu çok büyük dertti diğerleri her hafta kameradan görüşürken ya da imkanı olanlar her çarşı izninde yanına giderken gidememek görememek iki kat zorlaştırdı benim işimi malesef...
Neyse ki az kaldı öyle yada böyle geçiyor napalımEn Büyük TÜRKİYE

biraz sancılı bir dönemmiş cnm sizinkisi ama bu eminim sizi birbirinize daha çok bağlamıştır. hem senin ne şartlarda onu beklediğini bilmesi sana olan sevgisini daha da artırmıştır :KK34:

Askerde ki ne askerde sorma fenalardayım:KK1::KK1:
Sen miydin ağustosta gönderecek olanEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Yaa evet maalesef :KK43:
Şimdiden basladi stresi, zor geçecek bu dönem sanirim hemde çok zor :KK43:
Sinirli ve duygusal bir insan bana ilk aylar çok büyük sorumluluklar yüklenecek gibi :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yaa evet maalesef :KK43:
Şimdiden basladi stresi, zor geçecek bu dönem sanirim hemde çok zor :KK43:
Sinirli ve duygusal bir insan bana ilk aylar çok büyük sorumluluklar yüklenecek gibi :KK43:

O sıralar takıldığın asker topiğinin linkini verirsin ben gelir gelir teselli veririm canım:KK19::KK19:
yaş kaç bu arada sizin

Ben 21 o 27 oldu :KK1:

O sıralar takıldığın asker topiğinin linkini verirsin ben gelir gelir teselli veririm canım:KK19::KK19:

Ben 21 o 27 oldu :KK1:

Ayyyy o halimi düşünmek istemiyorum :)
Geceleri calisiyorum bi sıkıntım olunca koşup geliyor sarilip teselli ediyor ben uyumadan uyumuyor sirf onun desteğiyle ise devam ediyorum.
Gidince kim koşup gelecek bilmiyorum :KK43:
Teselli edersiniz siz destek olursunuz artık :KK43:

X