Gizem'li Muhabbet Topiği :)

bekarım zaten de evli de olsam aglarım, ben kendimi hiç 30 a 1 varmış gibi hissetmiyorum :KK50::KK50:
Yaa bende hissetmicem biliyorum :KK43:(
Merhabaaa :KK3::KK3:

Baktım çok kişi burda bende gireyim dedim nasılsınız :KK16:

Bildiğim bir diyet yöntemi var lahana çorbası diyeti gibin birşeydi hızlı kilo verdiriyor yakınımdan birisi yapıyor şuan ama sabah ögle aksam lahana çorbası içiyor başka birşey yok.:KK51:
Hosgeldinnn
Ben onu becereme istee

Yaa bende hissetmicem biliyorum :KK43:(

Hosgeldinnn
Ben onu becereme istee

hoşbuldum:KK16:.. Bende yapamam yani görunce midem kalkar lahanayı zatn.Ama kız azmetti yaptı gözle görülür veriyor daha 6 gunmu ne oldu.

Hayatımda neredeyse hiç rejim yapmadım yapamam zaten yasak oldumu daha çok yerim :KK52: En fazla dikkat ederim kilo aldıgımı farkedınce

kaç yaşındasın ki :KK14:
Daha 21 ama 30 oldugumu kabullenemem kesin 2 cocugum olsa da kendimi cocuk sanarim ben biliyorum kendimi cocuk ruhluyum ve hep boyle kalacagim
hoşbuldum:KK16:.. Bende yapamam yani görunce midem kalkar lahanayı zatn.Ama kız azmetti yaptı gözle görülür veriyor daha 6 gunmu ne oldu.

Hayatımda neredeyse hiç rejim yapmadım yapamam zaten yasak oldumu daha çok yerim :KK52: En fazla dikkat ederim kilo aldıgımı farkedınce

Benim favorim kalori hesabi. 6 kilo vermistiiiiim :KK1:

Daha 21 ama 30 oldugumu kabullenemem kesin 2 cocugum olsa da kendimi cocuk sanarim ben biliyorum kendimi cocuk ruhluyum ve hep boyle kalacagim

Benim favorim kalori hesabi. 6 kilo vermistiiiiim :KK1:

o nasıl oluyorki.Yediklerinin kalorisinemi dikkat ediyorsun ? Kaç kılosunki merak ettim şimdi :KK31:

o nasıl oluyorki.Yediklerinin kalorisinemi dikkat ediyorsun ? Kaç kılosunki merak ettim şimdi :KK31:

68le baslamistim 7 haftada 7 kilo verdim bayadir biraktim 62 geliyorum artik tartida. Yediklerimin kalorisini hesapladim hergun gunde 1000 kaloriyi gecmedim her istedigimi yedim :KK1: ama 1000 kaloriya kadar ')

ben yaşımı göstermiyorum bide sanırım ordan yırtıyorum :KK53: hem ben bikaç sene 29 da beklemeyi düşünüyorum acelem yok :KK14:

Genelde oyle oluyor dimi 29 bi kac yil yasaniyor :KK1:
Boyum kisa minyon olmama ragmen ben yasimdan buyuk gosteriyormusum herkes oyle diyor hapi yuttum ben o zaman oooy :KK1:

Son düzenleme:
ben yaşımı göstermiyorum bide sanırım ordan yırtıyorum :KK53: hem ben bikaç sene 29 da beklemeyi düşünüyorum acelem yok :KK14:

Genelde oyle oluyor dimi 29 bi kac yil yasaniyor :KK1:
Boyum kisa minyon olmama ragmen ben yasimdan buyuk gosteriyormusum herkes oyle diyor hapi yuttum ben o zaman oooy :KK1:

Ya kızlar bend3 23 üm ama bazen şaşırıp 21 dediğim olur :KK70:

X