Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Ohoooyyy o zaman zor biraz sen sen ol aradaki mesafeyi güzel ayarla :)
Eşine hic bir sorunu yansitma kimse kimseyi sevmek zorunda değil saygıyla asilir hepsi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bilmiyorum o mesafe ne alemde kaçmış olabilir lanet olsun oooooooooooy ben nerelere gidem:KK5:
Beniiiiiiim çenem durmaz pırt pırt yumurtlarım ne varsa çok çekiyorum bundan varyaa:KK14::KK14::KK14:

Hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiin:KK3:
Yaaaa nee güzel gözüm aydın askerim döndü yazıyor ah bende de yazsın bende de bende de bende deeeeeeeee:KK43:

teşekkür ederim hoşbuldummm.
seninde çok az kalmış hatta hiç bir şey kalmamış şuan ewet sana hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor ama gelince sanki hiç askere gitmemişte hiç o özlemleri yaşamamış gibi olacaksın cnm.

İnşallah sendede yazar cabucak gecer zamann :) bende o bile yazmıyor :KK19:
Canım senin hiç mi yoktu vardı da askeremi gidecekti unuttum söylediysen de kusura bakma :KK30::KK30::KK30:
teşekkür ederim hoşbuldummm.
seninde çok az kalmış hatta hiç bir şey kalmamış şuan ewet sana hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor ama gelince sanki hiç askere gitmemişte hiç o özlemleri yaşamamış gibi olacaksın cnm.
Ay inşallah inşallaaaaaaaaah
Cidden 140 gün geçti 35 geçmezmiş gibi valla sinir oluyorum ya:KK37:

Hımm anladımm :26::26:

eşim askerde iken asker bekleyenler topiğindeydim sonra eşim gelince girmez oldum ki zaten diğer kızlarda topiğe gelmez olmuş bugünde can sıkıntısı olunca bir bakayım dedim sonra sizleri gördüm merhaba demek istedim arada girmeye çalışırım insan bazen konuşacak birilerini arıyor çünkü

eşim askerde iken asker bekleyenler topiğindeydim sonra eşim gelince girmez oldum ki zaten diğer kızlarda topiğe gelmez olmuş bugünde can sıkıntısı olunca bir bakayım dedim sonra sizleri gördüm merhaba demek istedim arada girmeye çalışırım insan bazen konuşacak birilerini arıyor çünkü

Tabiki öyle hepimizin konuşmaya ihtiyacı oluyor iyi yaptın iyiki geldin :) kaç yaşındasın çocuğun varmı seni tanıyalım :)

X