Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Hmm anladım canım yine de dinlenmiş olursun :21: olsun çıkmış bi kere işten yapıck bir şey yok artık benimki de bu ayın sonunda çıkıyor işten bir ay kalıyor geriye e o da dediğin gibi ramazana denk geliyor gezmeye enerjimiz kalır mı bilmiyorum ama en azından akşamları iftara fln gideriz anca ben zaten yine çalışıyor olucam.yarın buluşucaz bizde sinema felan yaparız sonra da gezeriz heralde bakalım nasıl olucak :26:
zaman şimdi su gibi geçiyor napıcam bilmiyorum hayırlısıyla bi gidip gelsinler de bizde yuvamızı kuralım artık dimi :26:

Aynen dediğin gibi ancak iftarda birşeyler yapılabilir .
Biz bayramı iki günde olsa güzel değerlendirmeyi düşünüyoruz bence sizde düşünün derim :KK1:
Sonrasına vakit kalmayacak maalesef :KK50:
siz nerde yaşıyordunuz sakıncası yoksa sorabilir miyim :KK23:
Benim yeminim var 26 27 yaşımdan önce evlenmeyi düşünmüyorum :KK51:
siz çok beklemişsinizz askerden sonra hemen kurun yuvanızı inşallah

Hmm anladım canım yine de dinlenmiş olursun :21: olsun çıkmış bi kere işten yapıck bir şey yok artık benimki de bu ayın sonunda çıkıyor işten bir ay kalıyor geriye e o da dediğin gibi ramazana denk geliyor gezmeye enerjimiz kalır mı bilmiyorum ama en azından akşamları iftara fln gideriz anca ben zaten yine çalışıyor olucam.yarın buluşucaz bizde sinema felan yaparız sonra da gezeriz heralde bakalım nasıl olucak :26:
zaman şimdi su gibi geçiyor napıcam bilmiyorum hayırlısıyla bi gidip gelsinler de bizde yuvamızı kuralım artık dimi :26:

Amiiin amiiin kuralimm kuralimmmm :KK1:

Aynen dediğin gibi ancak iftarda birşeyler yapılabilir .
Biz bayramı iki günde olsa güzel değerlendirmeyi düşünüyoruz bence sizde düşünün derim :KK1:
Sonrasına vakit kalmayacak maalesef :KK50:
siz nerde yaşıyordunuz sakıncası yoksa sorabilir miyim :KK23:
Benim yeminim var 26 27 yaşımdan önce evlenmeyi düşünmüyorum :KK51:
siz çok beklemişsinizz askerden sonra hemen kurun yuvanızı inşallah

İnşallahh bizde değerlendiririz canım :KK16::KK16:
Ben İstanbul dayım sen nerdesin tatlım :26:
Valla bende yemin olsa artık tutacak hal kalmadı yıllar geçip gidiyor :KK9::KK9:
Amin canım inşallahhhhh dua ediyorum her günn allah size de nasip etsin canım :KK16::KK16:

İnşallahh bizde değerlendiririz canım :KK16::KK16:
Ben İstanbul dayım sen nerdesin tatlım :26:
Valla bende yemin olsa artık tutacak hal kalmadı yıllar geçip gidiyor :KK9::KK9:
Amin canım inşallahhhhh dua ediyorum her günn allah size de nasip etsin canım :KK16::KK16:

inşallah :KK1:
Doğma büyüme nevşehirliyim ama gönül memleketim İSTANBUL :KK16::KK16:
Kaç yaşındaydın sen , kendini evliliğe hazır hissediyorsan askerden sonra hiç beklemeyin kurun sıcacık yuvanızı inşallah :KK1:
Ben yıllardır bekliyor bile olsam şuan evliliğe hiç hazır değilim evlensem adam açlıktan ölür evimi b*k götürür :KK52:
Eve nadir uğruyorum adamı ateşe atamam :KK76:

enee bi evlilik meraklısı daha :KK35::KK33:
Yoook ya inanırmısın dün gece bunu düşündüm biliyorum ki seneye en geç bu zamana kadar evlilik teklifi alacağım ve istemiyoruuuuuuuuuuuuuum istemiyorum istemiyorum:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Evet ortalığı dağıtıyorum hemen :KK9::KK9:
İçim bi garip oluyo gondola binmiş gibi :KK52:

Aminnnnn inşallaaahhhhhh :KK16::KK16: senin az kalmış sen bizden önce evlenirsin amaaa :21::21:

Yok ya en erken 2016 eylül :KK24:

Yoook ya inanırmısın dün gece bunu düşündüm biliyorum ki seneye en geç bu zamana kadar evlilik teklifi alacağım ve istemiyoruuuuuuuuuuuuuum istemiyorum istemiyorum:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

peki ama neden ?
Neden istemiyorsun evliliği , anladığım kadarıyla hayatında sevdiğin bir adam var yaşın kaç erken olduğunu mu düşünüyorsun :KK31:

peki ama neden ?
Neden istemiyorsun evliliği , anladığım kadarıyla hayatında sevdiğin bir adam var yaşın kaç erken olduğunu mu düşünüyorsun :KK31:

21 yaşındayım teklif aldığımda 22 evlenmemizin muhtemel tarihinde 23 olacağım
5.5 senedir hayatımda biri var çok seviyorum amaa gel gör ki korkuyorum hazır değilim ailemden başka şehirde okuyorum yine de alışamadım evlenince de o şehirde oturacağız yüksek ihtimalle ama öğrenciyken canım istediğinde geliyorum evlenince öyle olmayacak:KK31::KK31::KK31::KK31:
Seneye bu zamanlar beni BDV'den takip edeceksiniz canlarım:KK37::KK37::KK37:

inşallah :KK1:
Doğma büyüme nevşehirliyim ama gönül memleketim İSTANBUL :KK16::KK16:
Kaç yaşındaydın sen , kendini evliliğe hazır hissediyorsan askerden sonra hiç beklemeyin kurun sıcacık yuvanızı inşallah :KK1:
Ben yıllardır bekliyor bile olsam şuan evliliğe hiç hazır değilim evlensem adam açlıktan ölür evimi b*k götürür :KK52:
Eve nadir uğruyorum adamı ateşe atamam :KK76:

Gel İstanbul a beklerim her zaman canım :KK16:
21 yaşındayım askere gidicek gelecek işini kurucak bi iki sene de öyle olucak 23 24 olucam hayırlısıyla evleniriz anca o zaman :21:
ev işinden korkmuyorum ben o kadar yaparım diyorum kendime ama bakalım :KK9::KK9:

21 yaşındayım teklif aldığımda 22 evlenmemizin muhtemel tarihinde 23 olacağım
5.5 senedir hayatımda biri var çok seviyorum amaa gel gör ki korkuyorum hazır değilim ailemden başka şehirde okuyorum yine de alışamadım evlenince de o şehirde oturacağız yüksek ihtimalle ama öğrenciyken canım istediğinde geliyorum evlenince öyle olmayacak:KK31::KK31::KK31::KK31:
Seneye bu zamanlar beni BDV'den takip edeceksiniz canlarım:KK37::KK37::KK37:

Canım annen de annesini bırakıp evlendi alışırsın zamanla :KK9:
İstediğimde gidip göremem gibi bir düşüncen olmasın alırsın eşini yanına gidersin ailene kalırsın onlar gelir kalır.
Huzurun yerinde olsun daha ne ister ki bir insan.
Uzaklıklar insanları birbirine daha çok bağlar.
Ben evlendiğim zaman hep ailemden eşimin ailesinden uzakta olmak isterim .
Her iki tarafta özlenilsin gidildiği zaman daha çok birbirimize bağlanalım :KK16::KK16:

Gel İstanbul a beklerim her zaman canım :KK16:
21 yaşındayım askere gidicek gelecek işini kurucak bi iki sene de öyle olucak 23 24 olucam hayırlısıyla evleniriz anca o zaman :21:
ev işinden korkmuyorum ben o kadar yaparım diyorum kendime ama bakalım :KK9::KK9:

Daha bir ay önce ordaydımm :KK16::KK16:
En ideal yaş 25 canım hatta 27 :KK4:
Bu zamanların tadını çıkaralım evlenince herşey daha farklı olabiliyor :KK19:
Ev işinden büyük zevk alırım ama bir yandan işe koştur bir yandan ev işi yemek çocuk yapamam hiç sanmıyorum .. :KK31:
Evlenmek nasip olursa :KK9: çalışmayı düşünmğyorum
Eşime yorgun bitkin halsiz ayy bu akşam başım ağrıyo demek istemiyorum :KK53::KK52:

hemde nasıılll iyidiirr :21::21:

$lemonade2.jpg Buyur o zamann :KK56::KK52::KK52:

Hadi hakkımızda hayırlısı o zaman :KK52::KK52: bizde öyle düşünüyoruz ama bakalım :KK31::KK31:

X