Gizem'li Muhabbet Topiği :)

tamam tamam dün çalışım dedim şu antremanlarla matematik varya ona başladım ama sıkılınca bıraktım senin derslerde zordur şimdiii

95 doğumluyum

Bende sıkıntıdan öldüm ama zorla çalıştım sende yapabilirsin :) ben hazırlıktayım çok zor değil

Oh ne güzel çocuk olmak vardı be

Selam canım seninle tanışmadık sanırım biz :26:

selam evet tanışmadık galiba :26: tanışdıysak da hatırlamıyorum karıştı bayaa

Yok kızz benimde ingilizcem 0 dı hiç yoktu yani ama çalışınca oluyo

ya çalışsam olur tabi ama şu ders çalışma isteği bir anda geliyorr sevine sevine oturuyorum dersee 5 dk sürmüyorr arkadaşş kaçıyorr hemennn

Kaçıyosa yakalıcan sendee bi tuttunmu zaten gerisi geliyo

Oh ne güzel çocuk olmak vardı be

sen bi de gel onlara sor dersin son 5 dakikasında rastgel 5 kişi kaldırıp kelime soracağım, sözlü olarak, şu an yusuf yusuf durumda hepsiiii

Bennn hazırlık bölümündeyim şuan işte izmirde yaşıyorum öyle yanii :) peki ya sen ?

hımmmm ne güzel hazırlıktan sonrası ne pekii :26:

ben ingilizce öğretmeniyimm

ya çalışsam olur tabi ama şu ders çalışma isteği bir anda geliyorr sevine sevine oturuyorum dersee 5 dk sürmüyorr arkadaşş kaçıyorr hemennn

ahh öğrenci milleti işteeee

nedir buu çektiğimizzzz

ayy çok kötü bir durum hocalar bizede yapardı öylee sözde arka sırada saklanırdıkkk

Son düzenleme:

Aynen burası almış başını gidiyor Ben bursadayım ismin Ceren 23 yaşındayım yeni sözlendim Sen kimlerdensin

Hahah Ah kıyamam onlara yaa Bir zamanlar bende öyleydim bildiğim konularda bile beni kaldırmasınlar diye dua ederdim ah çocukluğummmm

Hazılıktan sonra isteğim matematik öğretmeni olmak ama bakalım hayırlısıyla bir bitirelimm :) öğretmenlik çok güzel yaa hergün gitceğin yer belli çocuklarla vakit geçirmek komik olaylar falan çok istiyorum bende bakalım inşallah :) lise öğretmenimi ortaokulmu ? ve devlettemi çalışıyosun ? çok meraklandım şimdi öğretmenim deyince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…