Gideyim mi??

burcumm25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
118
2
kızlar kuaforluk kursu var 3 yılda ustalık sertıfıkası alabılcem.gıdeyımmı acaba cok kararsızım.yapabılecegıme guvenıyorum.esımde destek oluyo ama cevrem gereksız goruyo.ama eger bı ugras bulmazsam cıldıracam. evlıyım cocuk yok. tedavıye baslıcam ramazandan sonra ama benneyaptımkio streslı donemde ıyı bı ugras olur dıye dusunuyorum ne dıyosunuz gıdeyımmı??

git canım farklı bir ortama girmiş olursun

bencede git canım bende gitmek istiyomda nerde ver,ilir bu tür kurslar bilmiyom benim eşimde oyalanmak için biyerlere git kursa diyo ama ben kurs bulamadım kuförlük çok iyi benimde el fena yatkın zaten güzel fikirmiş he

bence git
hem oyalanırsın hem mesleğin olur.
çalışmasan bile sertifikanı al bakarsın bi gün lazım olur.

hiç durma git arkadaşım, hem sana eğlence, hem meslek, hem maddi güven, hem de kafanı dağıtacak bir uğraş olur, çok da zevkli olsa gerek, hadi hadi bekleme git hemen

burda kimsenin gitme diyeceğini düşünmüyorsun heralde :ecrin_bebek:
evde oturup ne yapacaksın:uhm: gitmezsen başka alternatif bar mı :ecrin_bebek:

bende seneler önce düşünmüştüm gitmedim ama gitseydim bir meslek daha elde ederdim.bence git faydasını ilerde görürsün

Tabiki cok harika bir fikir...fakat ya hamile kalirsan ne yapmayi düsünüyorsun??

Kurs 3 yil sürüyormus anladigim kadariyla?

Bir A planin varsa, mutlaka birde B planin olmali...Kursu yarida birakmakta anlamsizca...! Hem kurs hem tedavi stresli olabilir tabi ama gercekten istiyorsan bu dönemide asabilirsin...hicbirsey kolay olmuyor ki..!

Önemli olan neyi gercekten istiyor olman..bu herseyden önce gelir..!!

HAYIRLI olsun verecegin karar..!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…