geyik ordinaryus profesörleri burada

ciddiye almadan önce eski konularına bak :KK70: meşhurdur kendisi. konularının birini okusan üyeliğinin başından beri açtıkları zaten copy paste aynısı. Gelir buraya "benim de sevgilim olur mu dersiniz " minvalinde yazar gider. güya psikolojik tedavi olduğunu da iddia ediyor arada ama hiçbir ilerleme yok görünürde.
Vanessa umutsuz ve bu tanışsalar beraber takılsalar böyle Vanessa cinematic Universe gibi bir yerde nasıl olurdu acaba 🤔

Vanessa umutsuz ve bu tanışsalar beraber takılsalar böyle Vanessa cinematic Universe gibi bir yerde nasıl olurdu acaba 🤔
ben bir ara üçünün aynı kişi olduğundan şüpheleniyordum şakasız :KK70: birbirlerinin devam versiyonu gibiler. En basic olan rainny, genelde max 2 cümle kurar birbirinin aynısı, ondan birkaç cümle daha fazla kurma kapasiteli konuları olan vanessa, yaşlanmış halleri de umutsuz :)

ben bir ara üçünün aynı kişi olduğundan şüpheleniyordum şakasız :KK70: birbirlerinin devam versiyonu gibiler. En basic olan rainny, genelde max 2 cümle kurar birbirinin aynısı, ondan birkaç cümle daha fazla kurma kapasiteli konuları olan vanessa, yaşlanmış halleri de umutsuz :)
Vanessa'nın troll mü gerçek mi olduğu konusu hayatımın en büyük çelişkilerinden biri😂

KIZLAR BİR tane konu vardı.komşusunun kız kardeşiyle aldatılan kadın çook popüler konuydu ve bulamıyorum.,linkini atar mısaınız

X