geyik ordinaryus profesörleri burada

Ay bazen kendimi onun yerine koyuyorum eğer bizle dalga geçmiyorsa bu şekilde takıntı çok zor bir durum
hayır bir de niye sadece kendisi üzülüyor dertleniyor.ben olsam her gün o çocuğu arar daha regl olmadım kasıklarım da ağrıyor bir bebeğimiz olabilir her an babasııı.annenleri hazırla gelin alacaklar der inim inim inletirim korkudann.2 taraflı yaşansın ama her şeyi kadın üstlensin yok yaa

Ay bazen kendimi onun yerine koyuyorum eğer bizle dalga geçmiyorsa bu şekilde takıntı çok zor bir durum
Ya öyle ama ben başlangıçta çok dinledim onu çok tavsiye ettim bunca şeye rağmen hâlâ takıntılı bir şekilde hamile miyim diye düşünmen hiç normal değil psikolojik yardım almalısın diye. Ama onu da yapmamış gördüğüm kadarıyla. Her ay aynı şeyler. Şimdi de ceyceye sardı. O yüzden artık üzülemiyorum.

Kız çocuk bunabariz kürtaj teklif edecek belli
Ben o hissiyatı aldım yani
Kan tahlili vermeyen kız nasıl kürtaj olsun
Çocuğa bir sey diyemedi o yüzden pek
Hayır hamile olsaydı gerçekte ne yapacaktı onu merak ediyorum ısrarla da doktora gitmiyordu

yok en az 50 kişiye sarmış

Ay ben de
Özelden, konusundan
Yazdım da yazdım
Yazmıcam dedim dayanamadım gene yazdım

En sonunda bıraktım ya
Kendi görmek istediği gibi görüyor
Napim
Hamilesin dedim ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…