geyik ordinaryus profesörleri burada

Höh yani. Altın mi islemisler diycem ama her şey öyle artık. Geçen basit bir zara mont 1200 lerdeydi. Valla bilebilsek stoklardik. Sevmem ama insan diyor yine

Höh yani. Altın mi islemisler diycem ama her şey öyle artık. Geçen basit bir zara mont 1200 lerdeydi. Valla bilebilsek stoklardik. Sevmem ama insan diyor yine
geçen yıl 200 lü 300 lü fiyatlara ck guess mk spor ayakkabılar almıştım.mağazasında 1000 li fiyatlar artık.giymeyip çerçelevetip vitrine mi koysak tövbe tövbe.amma fakirleştik 1 yılda bile

her ay köşeye 150 tl atıyorum .martta indirimlerden seneye giyeceğim kışlıkları alacağım.başka türlü asla alamayızz

intimissimi ya da başka bir mağazada yeşil kadife bi jartiyer görmüştüm nasıl güzel ama azcık param olaydı bi de anam karışmayaydı
dursun bi kenarda
ara sıra giyer izlerim kendimi jhugggh
İlahi lady ya hadi evde kendini izlemek için jartiyer alıyon annenin niye haberi oluyo bundan bekarken ben de birkaç tane seksi bir şey alıp odamda giyiyodum. Sonra aynaya bakıp oha çok seksi oldum diyodum

İlahi lady ya hadi evde kendini izlemek için jartiyer alıyon annenin niye haberi oluyo bundan bekarken ben de birkaç tane seksi bir şey alıp odamda giyiyodum. Sonra aynaya bakıp oha çok seksi oldum diyodum
o odamı karıştırır görür
sonra bin ton soru yağmuru
kime giyiyorsun bunları niye aldın cinselliği çok seviyorsun diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…