geyik ordinaryus profesörleri burada

Keşke böyle yapmasalar. Sonra yaşı itibariyle sıkıla sıkıla okuyacak ve ileride anlamlandırabilecek yaşa geldiğinde aklında sıkıcı bir kitap olarak kaldığı için yüzüne bakmayacak.
aynen öyle.şimdiki 5. sınıf yani ortaokul eskinin ilkokul 5. sınıfı.dersler o kadar ağırlaştırılmış ki fen matematik türkçe .bazı soruları ben zor çözüyorumm

ya çok ilginç , soru sormadan herkese cnm ya Allah yardımcın olsun mu dememiz gerekiyordu . bir insan anlamadan nasıl yardım edebilir ki
he valla.ondan sonra da vayy takımı var hepsi saldırıyor deniliyor.geçenlerde bir üyed e iddia etti benim de varmış takımım.ama neredeler yahuu bunlar niye bunca yıl hiç ortaya çıkmadılarrr?

sonra takımı var diyorlar işte
sorma.beni bilenler bilir hakkımda çoğu şeyi anlatırım başka konularda satır aralarında.yani içi dışı bir dedikleri kadınlardanım.ama hala zengin olduğumu yazdığımı iddia edenler bile var.hava atıyormuşum pu ha ha.he valla kirada oturuyorum diyerek çocuğu bu senede koleje gönderemedim diyerek bir de pahalılıktan şikayet ederek hava atıyorumm tee allahımmm

hem zengin hem takımı var zannediyorlar öyle mi

Benim gönlüm zengin falan yazdın da acaba algıda seçiciliğe mi maruz kaldın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…