geyik ordinaryus profesörleri burada

Ya kim ? :KK43: Bakmaya gidiyorum şimdi. :KK70:
kızlar nıye paylasmadınız ya askolsun

neyse bis cok bırsey kaybetmıs sayılmazsın ozetleyeyım sana

kadının asla parası yok bu yuzden 4 bın tl lık spora yazılmıs
dıyarbakırda bı yer soyunma odası yok duslarda seffafmıs ben boyle bır goruntuyu netfılıxde elıte dızısınde gormustum en son ama demek kı dıyarbakırda da varmıs
neyse bu soyunma odasını bırde kamerayla cekıyorlarmıs
hocanın 35 tl sı calınmıs meger
konu sahıbını cekmısler kenara elımızde goruntun var sokul paraları ahbap demısler
buda sınır krızı gecırerek vermıs cekmıs cıkmıs
ee ufak ayrıntıyı soylemeyı unuttum bu ufak ayrıntı konu sahıbının esı polısmıs :KK70:
esıne bıle teeee ertesı sabah soylemıs
esı de sen suclu cıkarsın demıs
savcılıga da sıkayet etmıs 1 gun sonra
ben suclu cıkarmıyım dıyor
hıc param yok avukat da tutamam dıyor ama kulubun parasını pesın odemıs

nasıl konu ? ben cok begendım

kızlar nıye paylasmadınız ya askolsun

neyse bis cok bırsey kaybetmıs sayılmazsın ozetleyeyım sana

kadının asla parası yok bu yuzden 4 bın tl lık spora yazılmıs
dıyarbakırda bı yer soyunma odası yok duslarda seffafmıs ben boyle bır goruntuyu netfılıxde elıte dızısınde gormustum en son ama demek kı dıyarbakırda da varmıs
neyse bu soyunma odasını bırde kamerayla cekıyorlarmıs
hocanın 35 tl sı calınmıs meger
konu sahıbını cekmısler kenara elımızde goruntun var sokul paraları ahbap demısler
buda sınır krızı gecırerek vermıs cekmıs cıkmıs
ee ufak ayrıntıyı soylemeyı unuttum bu ufak ayrıntı konu sahıbının esı polısmıs :KK70:
esıne bıle teeee ertesı sabah soylemıs
esı de sen suclu cıkarsın demıs
savcılıga da sıkayet etmıs 1 gun sonra
ben suclu cıkarmıyım dıyor

nasıl konu ? ben cok begendım
He tamam cıbıldak sportif abla. :KK70: Ben onu yemedim yav. :KK70: Valla şimdi sokağa çıkıp yan kesicilik yapsam 35 TL sigara parası bile değil. :KK70:

aaa askolsun gece 3 e kadar yazdık konuya
kk da okudugumuz en mantıklı konuydu
oyle dersem kesın anlarsın :KK70:
Ay var ya ne biçim rüyalar gördüm. Polisler bir şeyler bana iftira atıyor ben bir şeylerden kaçıyorum. Tam bir eve sığındım evin kapısı açıldı yakalanacak mıyım diye yüreğim ağzımda. O sırada babam bizim odanın kapısını açmış kardeşimi uyandırmak için. Ben de o an kapı açılmasıyla uyanınca bir hıaaaa diye korku filmi çığlığı atmışım. Gözlerimi bir açtım karşımda babamın ödü kopmuş kollarını kendine siper yapmış:KK70::KK70::KK70: ama benim bir dizlerimin bağı çözüldü ki anlatamam. Bu konu beni hiç iyi etkilememiş:KK70:ha ama sonra hemen açtım konuya baktım 🥴

tabıkııı canım
konu sahıbınde var sıkıntı bence onda hepımız hemfıkırızdır
benım tek anlamadıgım kocası nıye yardım etmedı :KK70:

tamam tamam şaka
benım tek anlamadıgım konu acarak bızden neyı ogrenmek ıstedı sadece salonu karalamak ıcınmıydı yazmaa sebebı
Ben de hiç anlamıyorum niye konu açtı. Sessizce okuyup gidiyor. Deliriyorum ya. Konu izafiyet teorisi gibi. Okuyorsun okuyorsun okuyorsun içinden çıkamıyorsun. Keşke elimdeki kitabı okusaydım onu okuyacağıma. Biterdi. Ama ben bu gece yine o konuyu okurum. Huyumu biliyorum çünkü. Ay sonunda da C Calcifer 'ın kitap topiğinde zırlarım herkes yüz tane kitap okumuş ben bir tane okudum diye.

Ben de hiç anlamıyorum niye konu açtı. Sessizce okuyup gidiyor. Deliriyorum ya. Konu izafiyet teorisi gibi. Okuyorsun okuyorsun okuyorsun içinden çıkamıyorsun. Keşke elimdeki kitabı okusaydım onu okuyacağıma. Biterdi. Ama ben bu gece yine o konuyu okurum. Huyumu biliyorum çünkü. Ay sonunda da C Calcifer 'ın kitap topiğinde zırlarım herkes yüz tane kitap okumuş ben bir tane okudum diye.
Bdv okuyacağına aç iki sayfa kitap oku :tokat:

He tamam cıbıldak sportif abla. :KK70: Ben onu yemedim yav. :KK70: Valla şimdi sokağa çıkıp yan kesicilik yapsam 35 TL sigara parası bile değil. :KK70:
zaten niye bu konuda hırsızlıkla suçlayıp şantaj yapsınlar ki . direk videoyu gösterseydi şantaj sayılmaz mı

keşke bdv de okumaya girseydi. o kadar oku yaz bul , o kadar kafa patlattık :KK70:

X