geyik ordinaryus profesörleri burada

sus sus bende şaşkınım caktırma
valla ben fikrimi değiştirmedim.bu yaşa bir çok deneyimle geldim iş hayatım da oldu avukat bürosunda da az vakit geçirmedim.bu saçları değirmen de ağartmadım ayolll saksı mıyım bennn?olayı çözdüm işte aaaa

bırde drama queene baglamıs zaten matematıgımde zayıf ılk okul terkım allah benı bıldıgı gıbı yapsın mınvalınde konusmus
üzdü

7 yaşındaki kuzenim hırsızlıkla suçlandığında kendini savunabilir.
tabıkııı canım
konu sahıbınde var sıkıntı bence onda hepımız hemfıkırızdır
benım tek anlamadıgım kocası nıye yardım etmedı

tamam tamam şaka
benım tek anlamadıgım konu acarak bızden neyı ogrenmek ıstedı sadece salonu karalamak ıcınmıydı yazmaa sebebı

yazısı ilkokul terk yazısı değil.bir kere onun yaşında zorunlu eğitimdir ilkokul nasıl terk olacak ki?

yazısı ilkokul terk yazısı değil.bir kere onun yaşında zorunlu eğitimdir ilkokul nasıl terk olacak ki?
dedıgın gıbı o konuda tek soyledıgı dogru salonun 4 bın tl olmasıdır :)

ılk okul terkım cahılım dıye yazmasının nedenı ben bu ıslerı anlamam kafam basmaz o yuzden korktum parayı verdım ne yapacagımı bılemedım demek ıcındır kesın

bırde drama queene baglamıs zaten matematıgımde zayıf ılk okul terkım allah benı bıldıgı gıbı yapsın mınvalınde konusmus
üzdü
Ya bi gitsin, kime anlatıyor? Eski mesajlar meydanda, gayet güzel anlatmış derdini. Şimdi nolmuş, bir gecede cahil mi kalmış?

benim teyze kızım da ilkokul mezunu ne yaptıysak okumak istemedi ama cin gibidir kendi işini kendi halleder devlet dairelerinde vs.eksik yanı tarih bilmez matematik fizik edebiyat bilmez.ilkokul mezunluğu saf saf kenarda oturmak demek değil ki.ülkede ki kadınların çoğu öyle zaten.bir çat bakalım birine başına neler gelirrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…