geyik ordinaryus profesörleri burada

Anneannemin de böyle bir komşusu vardı. Anneannemden yaşlı. Anneannemin de bayağı bir sağlık sorunu var bu arada. Bir iki kere alışverişini yapmış sonra sürekli istemeye başladı. Bir sürü çocuğu torunu var oysa.
evet bir süre sonra görevinmiş gibi oluyor.eskiden farkında değildim ama son 2 ayda anladım .aslında kendi çocuklarına torununa kıyamıyor .ben 3 km dışına çıkarmadığım araca sadece çocuk için kasko mtv bakım muayene yıkama parası veriyorum.neden senin torunun için sıkıntıya gireyim sabah arayacak beni hergün çıktın mı evden diye.sonra arabamda maske takmak zorunda kalacağım .daha önce 2 yıl bir çocuğu okula spora götürdüm tek bir olayda bana düşman oldu kadın.değmez bunlara .çocukalrı gene de seviyorumm ama hediye vs verir giderim emek vermeye karşıyım eskisi gibi

Son düzenleme:
Çok yoruldum çok uykum geldi uyuyacağım. Bazı insanların her şeye enerjisi oluyor ya hani. Sabah erken uyanıyorlar, sporlarını ve/veya meditasyonlarını yapıyorlar, düzgün besleniyorlar, işlerine okullarına gidiyorlar, hobilerine gezmeye ve ailelerine zaman ayırıyorlar. Ne bu enerji ya. Redbull'u intravenöz mü alıyorlar? Ben sadece ders çalışınca akşam yatağa zor atıyorum kendimi 😩

X